[Serial] Przygody Merlina

Przyznam, że ten serial jest bardzo dobry. Sceny walki został wykonane (jak na niewielki budżet) wspaniale. Każdy odcinek ciekawi, a scenerie są piękne. Do gry aktorskiej także nie mam zastrzeżeń, podobnie do doboru aktorów. Jedyną wadą są stroje. Nie mówię, że są złe, ale Merlin ciągle chodzi w takim samym ubraniu, jego mistrz także i pewnie jeszcze kilka postaci ma podobnie. W sumie 8/10 Warto obejrzeć, jeśli jest się zwolennikiem filmów fantasy, bo "Przygody Merlina" są ciekawe i moim zdaniem są jednym z najlepszych seriali fantasy ostatnich lat. Lepszym nawet od "Gry o tron", ale to tylko mój osąd
Odpowiedz
Popieram. Seria świetna, sam od jakiegoś czasu (czyli od początku wakacji ) oglądam i mnie wciągnęło. Seria naprawdę dobra, już się nie mogę doczekać kolejnego odcinka. Gry o Tron nie oglądałem, więc nie mogę powiedzieć, co jest lepsze, ale Przygody Merlina naprawdę warto polecić.
Jakby ktoś chciał, to leci:
Pon.- Pt. 9.45
Odpowiedz
Niewiele jest seriali o tematyce fantastycznej ,które potrafią przykuć moją uwagę na dłuższy czas. "Przygody Merlina" wywołały u mnie dobre uczucia. Przygody czarodzieja naprawdę wciągają aż nie można się od nich oderwać. Gra aktorska jest na dobrym poziomie. Hmmm ja również , podobnie jak kolega Ashantir nie oglądałem Gry o Tron więc nie potrafię stwierdzić co jest lepsze. Wiem natomiast jedno że ten serial dorównuje jakością i fabułą "Mieczowi Prawdy" , który został stworzony z niewielkim budżecie ( o ile się nie mylę ) Gdybym miał oceniać serial o nastoletnim Merlinie to ze spokojną głową dałbym mu solidną 8/10

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Przygody Merlina to dobry, sympatyczny serial fantasy. Co prawda mało wógle jest seriali tego typu, ale ten fakt nic mu nie umniejsza. Ale porównywanie go do GoTa to po prostu błąd.
Odpowiedz
Akurat porównując "Przygody Merlina" do jakiegoś serialu, od razu myślę o "Grze o tron" Oba tytuły to fantasy, choć ich cel jest trochę inny (intryga vs przygoda z sympatycznymi bohaterami).
Odpowiedz
Te tytuły łączy właśnie tylko słowo fantasy, przecież po za tym nie mają ze sobą nic wspólnego. Trochę jak porównywanie Morrowinda go Gothica(co było swego czasu bardzo popularne). Niby cRPG ale elementów wspólnych za grosz.

Ale chyba se obejrze, przestałem oglądać na jakimś 7-9 odcinka, albo seria się skończyła. W sumie nie pamiętam, po za tym ze dwa czy trzy przegapiłem z jakiś tam przyczyn. Ech ten Polsat ma siły emitować "Pierwszą Miłość" cały rok a PM były raptem dwa razy. Przy czyn ten drugi raz w godzinach chyba od 7-9 w tygodniu więc..
Odpowiedz
To co teraz leci to powtórki ale i tak fajne i nie mogę doczekać się kolejnej serii. Ogólnie zgodzę się z mymi przedmówcami ze jest miły dla oka. Jak uważacie co będzie w kolejnej serii?
Odpowiedz
Mi również się podoba szczególnie odcinek z walką ze szkieletami. Co do stroi to myślę, że tak jak mówił kolega wyżej nie bardzo jest, żeby chodzić w tym samym w każdym odcinku ale wszystko inne jest ok.
Odpowiedz
Tak ale z drugiej strony w średniowiecznej europy nie każdy miał szafę pełną ubrań na każdy dzień tygodnia więc? Szczerze, to nawet tego nie zauważyłem.
Odpowiedz
Hej na youtube jest filmik We Want More Merlin jesli zdobedzie 3 miliony wyswietlen to zrobia 6 sezon przygod merlina
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik amanda dnia niedziela, 15 grudnia 2013, 17:07 napisał

Hej na youtube jest filmik We Want More Merlin jesli zdobedzie 3 miliony wyswietlen to zrobia 6 sezon przygod merlina


no to chyba trzeba poinformaować znajomych i zacząc oglądanie
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] Przygody Merlina - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...