Nnso Dyskusje

Fink, 1. To było "Go, go" :]
2. Nie martw się, nie będziemy się na tym wzorować :].
Odpowiedz
koko czy gogo [xD] - żadna różnica. To jest dyskryminacja Qrników xD
A co do wzorowania... w sumie, to możecie. Byleby to było logiczne [dosyć ;p]... Biorę Tyranozorda xD

BTW: odpisz ktoś w NNSO ;p


EDIT:
Albo nie odpisuj. Przynajmniej dopóki Ashgan tego nie poprawi ;p [chociaż ten kawałek o tym, że nagle cała grupa zjawia się koło Rince'a. Bo to jest głupota... -_-']
Odpowiedz
Nie chce mi sie

Odpowiedz
Ej no sluchjacie musimy się dogadać, bo inaczej skonczy się na tym, ze NNSO zostanie zamknięte albo każdy będzie pisal o czym innym....


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No ale o czym tu gadać...Są polujący i trzeba ich rozwiązać...Kim sa, czego chcą, i kto ich prowadzi...jednym zdaniem: Wyjaśnić Sprawę.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Czytając dokładnie posty ;p

Więc może wam powiem, mniej więcej o co chodzi:
Dawno, dawno temu, około strony 12 NNSO napisałem o pewnej postaci, rozmawiającej z Marcusem. W następnym kawałku postać znika i tak sprawa się kończy. A tutaj ją wywlekam - okazuje się, iż Polujący to była po prostu szajka o charakterze skrytobójczo-szpiegowsko-magicznej na usługach Czterech Nekromantów. Gdy zginął ostatni [;p] mieli wolną rękę do działania. Wybierają więc potencjalnie najsilniejszych wrogów... Czyli naszą paczkę BOBową xD

I tak, pierwsze działania [te teraźniejsze] mają za zadanie wybadać całą siłę poszczególnych członków. A potem po kolei eliminować najsłabszych... Na co oczywiście nie pozwolimy ;p

I nie róbmy sobie z nich bylejakich przeszkód - to jest elita ^_^
Odpowiedz
Dopiszę się w weekend, narazie mam zbyt dużo obowiązków w szkole. Muszę poustawiać sobie plan, ale postaram się dopisać.
Odpowiedz
Okej. Tak więc, ponieważ nie śledzę NNSO na bierząco (jestem gdzieś w połowie 2 strony -_-), proszę na poszątek o udzielenie info, co i gdzie mam posprzątać (najlepiej podawajcie temat+data posta). Co do treści samego opowiadania, sami musicie doczytywać swoich poprzedników, bo na tym właśnie powieść forumowa polega.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Boże Atis coś ty zrobiła z NNSO :twist: OMFG wiedziałem że może byc źle ale sami do nmnie mówiliścvie żebym nie robił z siebie wszechmogącego A popatrzcie chwile na Joan w NNSO :]

Odpowiedz
Małe wyjaśnienie ze strony moej postaci Otóż Med osiągnał to, do czego dążył od dziecka - opanował swoją "mroczną" stronę. Tzn., ze nie będzie już niekontrolowanej zamiany. Może sie zamieniać kiedy zechce, ale zawsze będzie mial już płonące czerwienią oczy i gdy sie zamieni to będzie wyglądał tak jak w moim poście... Planowałem to od dawna, ale czekałem na odpowiednią sytuację


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Masssakra. Chyba przesadzamy xD

Już jest mój kawałek ^_^
[ciekawe, kto pamięta o Ognistych Demonach demolujących miasto, przyciagniętymi magią Meda? ;p]
Odpowiedz
Co jest grane?! Takie zastoju NNSO chyba jeszce nigdy nie było! A napewno nie było od kiedy ja uczestniczę w jego tworzniu! Co się z wami dzieje?!
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Tak jakby czekamy na Atis... Ale kształtuję sobie pomysł, może dzisiaj odpiszę
Odpowiedz
Preczytaj ostatni post Joan i przeczytaj co tam pisze;] Lepiej pisz szym szybciej!;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Dawno, dawno temu, jakiś tydzień temu, Joan siedziała przed komputerkiem, jak co weekend, i miała obmyślony kawałek. Zaczęła pisać. Ale oczywiście coś musiało się popieprzyć i zadzwonił braciszek z Anglii. Musieli Joan sprzed kompa wywalić i nie mogła się dopisać. Kiedy w końcu po dwóch-trzech godzinach wróciła na stanowisko zapomniała co chciała napisać i już nie miała weny. I tak przez cały czas nie miała czasu (szkoła to mierny wynalazek...), a wenę wykorzystywała do rysowania, bo nie miała do czego innego...Jaki płynie z tego morał? Życie jest cholernie niesprawiedliwe.

Oto cała historia. Teraz grzecznie dzieci pójdą spać. (rzecz jasne do Vampa to się nie tyczy :twist:)
Odpowiedz
Nareszcie sie dopisałem do NNSO . I co o tym sądzicie? Staram się być w tej chwili jak przeciętny wojownik.

BTW: Jeszcze raz Medivh wielkie dzięki za pomysł.

Odpowiedz
No, samo przestawienie się jest nieco przesadzone, ale sens jest taki sam.
Ja także się dopisałem... Mamy 3 odpowiedzi w jeden dzień, bosko! xD
Odpowiedz
No no. Robimy postępy. Przydałoby się jeszcze namówić Atiś żeby coś nabazgrała

Odpowiedz
Bardzo mi przykro chłopaki, ale ostatnio ja naprawdsę nie mogę...Mam nawał, nadchodzą święta i muszę robić kartki świąteczne na kółko plastyczne....ktoś kupi? 5zł sztuka, ręcznie robiona! ....A to dowcip był, postaram się coś skrobnąć, bo robicie mi niezłe pole....
Odpowiedz
Może wreszcie ktoś coś napisze na NNSO? Tak wszystko ładnie się układa...;] Fink, co z twoja postacią? Chyba nie zrezygnowałeś z pisania na NNSO?...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Fan Works

Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...