Admin&Mod Log

W temacie Gra przeglądarkowa wykonałem 10 hit combo na pięciu combotowych spamach.



PERFECT!!!
Odpowiedz
Kasuję temat Czy w BG mogę być krasnoludem? - panowie uczestniczący w dyskusji przez dwie strony sobie folgowali, a ja nie mam już chyba ochoty grozić wszystkim palcem i mówić



Już nie raz ostrzegałem, że w końcu skończy mi się cierpliwość - wobec czego cała trójka - Ranger Krzyś, Withord i porfirion dostają po 10% ostrzeżenia. Może jeszcze przymknąłbym oko, gdyby temat powstał w karczmie i służył czemukolwiek innemu niż spamowaniu się obrazkami i przerzucaniem autoironicznymi żartami - ale the line must be drawn here, jak to mówił pewien Kapitan w pewnym filmie.

[Dodano po 5 minutach]

I jeszcze poszedł shout Withorda z SB - jakkolwiek shouty mogą nie mieć sensu i być abstrakcyjne w swojej treści, to jednak przypadkowy zlepek liter nie jest treścią.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Temat Jak zabić wilka? nie przetrwał spotkania z jego kłami i szponami ;___; RIP niejestemrendżeremkrzysiem (byś chociaż IP zmienił, paskudo ).

[Dodano po 2 dniach]

Temat Ehh chudąć trza! wyleciał w niebyt za bycie bezsensownym.

Temat Ciekawa gjera również zniknął - mnóstwo takich tematów jest na forum.

Temat Kawały o kobietach:) posprzątany i połączony z Kawałami w Gildii błaznów.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
I wreszcie Dalejdoichgardelwyrzanacic się doigrał i zarobił 10% ostrzeżenia. Uzasadnienie jest podane przy procentach, toważysze przeważyły czarę.

Dodatkowo, Daleju - przeczyść proszę sygnaturę, bo może i nie jest za długa, ale łamie regulamin w ten sam sposób, w który łamią go Twoje posty, nie mówiąc już o tym, że jest na niej naćpane i przy przeglądaniu tematów wizualnie odstręcza.

[Dodano po 12 minutach]

I idąc za rozsądnym tokiem rozumowania Meda, każde następne językowe niedbalstwo Daleja będzie karane kolejnymi procentami.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Przeniosłem temat Gothic 3 ZK wersja pudełkowa do Targowiska, gdzie jego miejsce. Przy tej okazji nie odmówię sobie pomarudzenia nad "bardzo ważym" opisem oraz faktem, że Gość_Borys333 wykazał się niebywałą biegłością w trudnych sztukach czytania i myślenia, których synteza pozwoliła mu bezbłędnie określić miejsce, w którym należało umieścić ten temat, nadać mu odpowiedni, czytelny tytuł i takiż opis.

[Dodano po 18 godzinach]

Kolega Haszyq otrzymuje 30% ostrzeżeń za błyskotliwe pytanie, dlaczego nie działa mu cd-key do ściągniętego z torrentów "Fable". Nie wiemy, kolego Haszyq, i pewnie się już nie dowiemy. Bardzo nam przykro.

[Dodano po 12 godzinach]

Kolega Haszyq założył kolejny temat, w którym chwali się nieznajomością regulaminu i ściąganiem badziewnych piratów z torrentów. Ponownie gratulujemy!



... 90% ostrzeżeń.
Odpowiedz
Temat o jakże wdzięcznym tytule Super gra przeglądarkowa wyleciał w niebyt, gdyż posiadał w sobie jedynie link do tej extra hiper gry. Dzięki za raport

[Dodano po 2 minutach]

Temat Kaladmir też wyleciał za niedozwoloną reklamę.

[Dodano po 5 dniach]

Wyczyściłem temat Humor w NWN z OT.

[Dodano po 5 dniach]

Czasowa kasacja na jutro postu Barda Carda z tematu Skrypty i inne rzeczy potrzebne do stworzenia modułu. Spam/OT i bawienie się w moderatora.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zmieniłam nazwę tematu z Mam problem. na Jak zdobyć punkty reputacji? z dziale Gothic III. "Mam problem" jest trochę zbyt ogólnikowym określeniem, mam jednak nadzieję, że ktoś z tym problemem pomoże

[Dodano po 30 minutach]

To samo zrobiłem z nowym tematem, stary napisany z gościa usunęłam.

[Dodano po miesiącu]

Usunęłam temat Apo MU Season 4.Ep2 Start 18.10.2013. Raz, że była to niedozwolona reklama, dwa była po angielsku, a językiem obowiązującym na forum jest polski.
Odpowiedz
Kasacja postu Nascara z tematu Co może zmienić naturę człowieka? w P:T. Proszę nie rozbijać ciekawej dyskusji OTem.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasuje jakieś boty. Jest fajnie.




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ja też. Bardzo fajnie.



[Dodano po godzinie]

Ech... Boty, boty... Drogie boty...



[Dodano po 6 godzinach]

Temat How to make sachet pillows - renting a carpet dying machine wyleciał z subforum Baldur's Gate II. Naprawdę imponujące.
Odpowiedz
Tyle botów, taka zabawa.



[Dodano po 23 godzinach]

Boty, boty, BOTY!




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Kasacja postu gościa z tematu Nowe przekleństwa? Post był niezgodny z doktryną Lolth... tfu, regulaminem.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja tematu imetin - reklama bez zezwolenia.

[Dodano po 7 godzinach]

Kasacja tematu Darmowe punkty w grach MMO?. Powód: j/w.

[Dodano po 4 dniach]

Kasacja tematu FILMY ! LUKAJ 1. Jakiś spam, do tego w Muzyce...

[Dodano po 6 minutach]

Samozniszczenie tematu Jakie RPG? za 3, 2, 1... Zły dział & były takie tematy.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu Darmowy teamspeak3 dla każdego ! Reklama, za mała czcionka. Swoją drogą, nie ma nic za darmo.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Podbiłem do 100% ostrzeżenia panów TheTechPony, kaylum i fordman - panowie (pan) zrobili sobie multikonto, bo uznali, że w ten sposób szybciej dostaną się na serwer Minecrafta i na tymże serwerze się z ów multikonta krzywo próbowali (czy raczej próbował) wykręcić. Dałem grzecznie tydzień czasu na wykręt, minęło, pa pa.

[Dodano po 50 minutach]

I teraz jeszcze doczepiłem bombkę do postawionego w GExeCrafcie tematu - masło maślane, multikonto broni multikonta.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Dla pana z multikontem wymienionego wyżej został założony ban na IP Rodzicom polecamy odciąć Neostradę


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu War Cry nowa strategiczna gra ! Reklama. Próbowałem się w tym dopatrzeć zwykłego tematu, niestety treść była jednoznaczna.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zdjąłem Rangerowi Krzysiowi, Withordowi i porfirionowi te 10%, które dostali ode mnie niemalże pół roku temu. Było, minęło, stare dzieje i tak dalej - a z bardziej sensownych powodów, od czasu tamtej akcji panowie już tak nie szaleją, a nie ma co ich piętnować czerwienią w ostrzeżeniowej kresce.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Temat NightFrag uleciał w niebyt. Niedozwolona reklama. Dzięki za raporty.

[Dodano po minucie]

Takoż i temat Darmowy Ts3 Palarnia!

[Dodano po 14 dniach]

Połączenie tematu z prośbą o dołączenie do Whitelisty z właściwym tematem w Gexecrafcie. Dzięki za raport.

[Dodano po 23 godzinach]

Kasacja postu użytkownika salamon629 z jednego z artykułów o Drakensangu. Błędy ortograficzne, od których zęby bolą.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunęłam temat Podanie z działu GexeCraft - na podania jest oddzielny temat, autor też już o tym wie i sam w pierwszym poście wyraził chęć kasacji tematu. (A że to dwa nic nie mówiące posty były to nie widziałam sensu wpychania tego do jakiegokolwiek archiwum )
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...