Podziel się szczęściem

Ha, dobrze poszło mi dzisiejsze zaliczenie. Można śmiało zacząć uczyć się na poniedziałkowe!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Niekończąca się przyjemność, prawda Tamer? Mnie też nie pozwalają wypaść z formy ;p
Odpowiedz
Oj tak, dbają o nas.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Na pohybel wszystkiemu aśneaebaem troszeczkę. Co prawda nie jest to do końca szczęście, ale stan ten dawno zapomniany wywołuje wielkie rozrzewnienie i przyjemne wspomnienia.
Odpowiedz
To ja też sie pochwale, ze udalo mi sie dostać śwetną pracę w Norwegii, w zawodzie
Odpowiedz
A ja se piszę opowiadanko.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
A ja sobie na St(imie)amie kupiłem Pogranicza2 (Borderlands2) i będę szczelał .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Cytat

Polecam tryb wieloosobowy

Ze znajomym będę grał, z resztą u niego (w domu) się dowiedziałem jak się fajnie w tym sz(trz)czela.
Ew. jak ogarne mniej więcej, to jakby ktoś był chętny to bym zagrał.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ja nawet mogę połupać. Wciąż mam niedokończone sprawy na wyższych poziomach.

Z innej beczki - uwielbiam, kiedy w pracy dostaję pierwsze poważniejsze zlecenie i okazuje się, że muszę je robić w domu, bo w robocie mam za słaby komputer.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Średnia arytmetyczna nołlajfienia w BL2 wynosi 12,5h (nawet nie wiedzałem, ze tak potrafię) dziennie. Póki co (aj zmaleje, zmaleje ) .
Jak zamkne i otworze oczy, to widze grafikę zastosowaną w owej grze.
Ale na razie jestem za słaby na granie z wami, dopiero 21 lvl i jeden pomarańcz (znalazłem easter egga odnoszącego się do Minekrafta, moge dać screena).

Jej, Psychy?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Dzisiaj moje wielkie szczęście. Z okazji Mikołajek i rocznicy z mą damą dostałem między innymi herbatę w puszce z Johnem Lennonem. Przeżyłem starcie z orkanocyklonem Ksawerym i dzielnie napisałem kolokwium z mikrobiologii, które chyba zdam mimo bardzo kiepskiego przebiegu nauki.
Odpowiedz
Niedawno znów obejrzałem Terminatora. W sumie nie pamiętam, kiedy widziałem go po raz ostatni, ale było to ładnych parę lat temu, gdy chodziłem do szkoły - wystarczająco, by zatarły mi się wspomnienia tego filmu. Nabrałem na niego ochoty, przeglądając Blip, w którym film ogląda kobieta-cyborg. Pierwszy raz widziałem go, jak mi się zdaje, w 1992, gdy wyszła druga część, a rodzice wypożyczyli kasetę z pierwszą częścią. To była całkiem mocna rzecz dla pięciolatka, a teraz wspaniale było poczuć tamte emocje, choć 20 lat później film teoretycznie nie powinien już być tak poruszający Pozdrawiam studentów na kierunkach inżynierskich - oby w przyszłości nie zabijała nas nasza praca, jeśli wybaczycie mi podłą grę słów.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Przypominam ludności, że exp się sam nie nabije .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Karczma

Podziel się szczęściem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...