Cała prawda o metalowcach, rpg, muzyce itd

I to jest dla mnie durnota. Bać się jakiegoś znaku, dlatego, ze symbolizuje szatana?

Spojrzałeś na pentagram! Jesteś już przeklety!

Toz to glupota.

Swoją drogą dzisiaj katechetka na lekcji religii oglosila nam, ze będzie kółko zainteresowań na temat sekt :mrgreen: Sekty w okolicy, sataniści i inne takie. Jak na to pójdę to powiem wam czy dowiedzialem się czegos ciekawego :mrgreen: :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
I uważaj...ale będziesz się msuiał z tego wyspowiadać!:] To dopiera fajna jazda będzie:] Za czytanie ksiąg zakazanych to samo. Ogólnie Kościół przeklina za wszystko co ma związek z szatanem. Czy to \m/ czy pentagram czy lagiczna liczba 666...Ogółem nie ma dla nas (szaraczków) miejsca w niebie:] I raczej samo SPOJRZENIE nie jest przekleństwem. Bo mogłęś popatrzeć nieświadomie. Ale np. narysowanie go ŚWIADOMIE to już po tobie. Go to the hell, damned soul:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Zawsze mogę zrzucić winę na katechetkę, ze mam przez nią bakcyla na te symbole :mrgreen:

@Tokar - dobrze wiedzieć, no nie :roll:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tja... W zeszycie do religii [nowym =.=] mam pokaźną kolekcję pentagramów na końcu [oczywiście, obydwa typy ]
Ksiądz sparwdza mi zeszyt, trafia na galerię... Patrzył się z pół minuty, oddał mi zeszyt i powiedział 'Porozmawiamy po lekcji'

Co się okazało? Zapytał, czy wiem co rysuję. Powiedziałem, że białe pentagramy [wypełnione] i czarne [tych nie wypełniałem ;p]
Potem padło pytanie czy wiem co oznaczają. No to powiedziałem, że tak.

I co? 6 dostałem ;p
Odpowiedz
No nie Teraz to mnie rozwaliłeś Fink:] Nie no, trudno mi tu cokolwiek powiedzieć...Po prostu jestem w szoku:] Ksiądz zamiast cię przeklnąć, ganiać wodą święconą i odrpawiać jakieś modlitwy to jeszcze dał 6...I jak tu ma się NIE szerzyć Satanizm?:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
gdybyscie wy slyszeli moja wychowawczynie stara mialam pentagramy porysowane a ona mnie zaczela od satanistow i od jakis antychrystow wyzywac i poszla ze mna do dyra a on ja wysmial a na koncu juz za gabinetem dyrektora powiedziala ze bedzie sie za mnie modlic ;d a i tak na koniec mialam wzorowe ;ddd antychrysci sa zdolni chyba
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Zgińcie przepadnijcie diabły wcielone!!!


Odpowiedz
*spala sie*
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Słaba jesteś, że jakiś krzyzyk Cię spala Olciu:] U mnie powodował tylko gilgotki:] A co do tekstu Ola to reakcja była właściwia (oczywiście odpowiednio przesadzona) ale nie taka jak Finka:] Wynika z tego, że księża są bardziej satanistyczni niżeli zwykli ludzie...cały świat staje do góry nogami:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No wiesz... U nas ksiądz na początku powiedział, że dawanie mu tematów na lekcje jest punktowane. To ja wystrzeliłem z propozycją zrobienia lekcji na temat Antychrystów, Jeźdźców Apokalipsy, analizy samego dzieła św. Jana i ogólnie o pentagramach. Następna lekcja była właśnie o tym... ^_^
Albo strzeliłem temat o 13 wyklętych Ewangeliach Nowego Testamentu - św. Marii Magdaleny, św. Tomasza & reszty. Żeby było ciekawie, za to też dostałem 6... Ale musiałem przygotować referacik [tak w ogóle to na jutro ^_^]

Czyli mam zajefajnego satanistycznego księdza ;p
[żeby nie było... zamiast torby/walizki ma plecak caly w naszywkach zespołów metalowych, jeździ czarnym mercem z przyciemnianymi szybami i pokazywał nam zdjęcia z seminarium - w dredach ^_^]
Odpowiedz
Dzisiaj na polskim gadaliśmy coś o stereotypach i moja koleżanka wyskoczyła, ze stereotyp metalowca to satanista, osoba brudna i śmierdząca :O O satanistach słyszalem oczywiście, ale żeby od razu brudny i śmierdzący...

ps.Kurde nie będę miał tych kółek o sektach z religii


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Metalowców nazywa się obraźliwie brudasami... Przetłuszaczajaće się włosy i takie tam rzeczy...Mi ostatnio na Gg wyskoczył jakiś kolo, że wybije wszystkich metalowców w moi mieście itp. bluzgał i w ogóle...Porażka:] Wojna między muzyką a ich wyznwacami jest mocna....Oczywiście swojej wiary trzeba bronić! Ave!
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
ja tekze przygotowalem referacik na religie tylko ze o liczbie 666 i o przyszlym Antychryscie, niestety kiedy zaczelem czytac o ukrytym tekscie w Bilblii wysmial mnie. A zdawalem na 4 na polrocze bo sobie z religi czesto uciekalem ale i tak postawil mi te 4.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
mnie tez zawsze ciekawia tematy o antychryscie
;p
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
swojego czasu i nawet teraz sie tym interesuje, sciagalem wiele roznych przepowiedni, ze sie zebral calkiem grubasny pliczek, ale po wielu takich przepowiedniach sie zdolowalem szybkoscia nadejscia teoretycznego konca swiata i przestalem czytac
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Hehe ładnie, tylko co łączy liczbę 666 z gościem z kłami?...Co jak co ale wampiry nie wiele mają z tym wspólnego, lepiej by np. pentagram pasował...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A tam, czepiasz się Po prostu narysowalem to na szybkiego ;] Jak chcesz to mogę zrobić specjalną wersję z pentagramem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To zajedzie mocno Offtopem :mrgreen: ale:

Med, ja chce :580: :061:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Taaa offtop aż miło -_-...

A czemu czepiam? Bo potem ktoś "nowy" pomyśli (i to błędnie) że wampiry (tbo przypuszczam, że to to ma ten kolo reprezentować) mają coś wspólnego z satanizmem. A małą tyle co przysłowiowy "Piorun do wiatraka".
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Karczma

Cała prawda o metalowcach, rpg, muzyce itd - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...