Steam Autumn Sale

Ponoć rusza jutro (27.11.) o naszej godzinie 19tej. Czy dane Wam było usłyszeć/dowiedzieć się wcześniej o w/w przedsięwzięciu? Zapatrujecie się na to jakoś? Pójdą portfele w ruch? A może są jakieś konkretne tytuły, które chcielibyście ujrzeć w przecenach podczas wyprzedaży?
Odpowiedz
Jeśli to prawda, to znowu (Wojtuś) będzie (miał) mniej pieniążków...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Się okaże dzisiaj. Ja też już się nastawiam na uszczuplenie zapasów
Odpowiedz
Takie zapytanko małe:
Ile (około) będzie owa wyprzedaż trwała?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Nie mam pojęcia. Wydaje mi się, że widziałem datę 6. grudnia, ale ile w tym jest prawdy, to nie wiem.
Odpowiedz
(Nie)Stety, pa pa pieniążki .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Steam Autumn Sale - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...