Piłka Nożna- ogólnie

Patrzę i zastanawiam się - za co ktoś płaci pieniądze TAKIM piłkarzom?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Jakie wrażenia po wczorajszym spektaklu?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ach, ta nasza Legia

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Jak się losowanie w LM podobało?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Niestety, nawet sobie nie obstawię, bo straciłem stówkę na Legii

[Dodano po 45 sekundach]

A dla mnie stówka to miesiąc spokojnego istnienia, także...

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Chelsea górą! Chelsea na mistrza!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Chelsea?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
No... a co? Lepsze to niż Barca czy inny Real
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Niestety, Chelsea poza menadżerem, nie ma żadnych gwiazd

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Nie mów tak! A Cech? A Lampard? Cole? Terry? Torres? Może nie gra tak, jak za czasów kiedy siedział w Liverpoolu, ale swoje chwile nadal ma. Nie dalej jak rok temu, to własnie Chelsea wygrała LM.

Zawsze jestem sercem z Chelsea, zawszą nią gram w Fifie i zawsze ją prowadzę w football menadżerze.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Taaa, Chelsea wygrała ligę mistrzów, tylko jak słusznie zauważyłaś, rok temu. A później zapisała się w historii, jako jedyny zwycięzca, który w następnym roku nie dał rady wyjść z grupy

Moje zaś serce bije dla SASSUOLO!

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Dawno tu nikogo nie było teraz liga mistrzów weszła w fazę półfinału
Odpowiedz
Barcelona odpadła - hurra

Atletico gromi rywali, jak na razie to czarny koń ligi mistrzów, który mam nadzieję zwycięży. Chociaż w świetnej formie jest także Bayern, który ma duże szanse na powtórną wygraną. Według mnie to ktoś z tej dwójki zatryumfuje.
Odpowiedz
O gromieniu bym tu nie mówił, raczej o świetnej kombinacji punktowych ciosów i uników. I choć cieszy mnie taka postawa Athletico we wszystkich rozgrywkach, to nie da się ukryć, że nie pokazali niczego oszałamiającego w tamtym spotkaniu. Jeżeli przez półtorej godziny nie potrafisz strzelić bramki ligowemu przeciwnikowi, którego znasz na wylot, zwłaszcza po stracie bramki w piątej minucie meczu, to raczej sam jesteś słaby, a nie on tak dobry
Odpowiedz
No ludzie... mi tu fejbuk spamuje redakcja, jak to przeżywa Mundial, a nikt się nie pochwali swoimi typami?

Sam byłem od początku za Chorwacją, ale sędziowie byli przeciwko nim... W ogóle sędziowie w tym roku są jacyś gibnięci. Moimi finałowymi typami są oczywiście Niemcy... Tu nie ma co dywagować, Deutche Bahn ruszył z impetem. A przeciwko nim będzie grała Argentyna. Tak mi się marzy i jarzy wizja. Namieszać mogą też Holendrzy i Chilijczycy... A co wy sądzicie?
Odpowiedz
Że Polska mistrzem Polski!

A tak serio, to wyjątkowo trudno mi tu przewidywać i faworyzować. Z pewnością ucieszę się, jeśli Argentyna wreszcie wzniesie się na wyżyny, których wszyscy od lat oczekują, a nigdy nie mogą obejrzeć. Poza tym - nie wiem, jest wiele argumentów, ale żadnych żelaznych faworytów (zwłaszcza po pierwszym meczu Hiszpanów... ). Dlatego z przyjemnością oglądam każdy mecz i z radością przyjmę każdy wynik, który pozwoli wygrać lepszym. Niemniej, romantyczna część mojej duszy byłaby zachwycona, gdyby niemożliwe stało się faktem i Hiszpania podniosła się oraz obroniła tytuł
Odpowiedz
← Karczma

Piłka Nożna- ogólnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...