[Torment] P:T. Czy warto?

Witam. Ostatnio postanowiłem zagłębić się w kultowych RPG jakimi są BG, NWN, no i oczywiście Planescape: Torment. Moje pytanie jest takie: Czy opłaca się kupić Tormenta? Na internecie czytałem co nieco o tej grze. Co do grafiki, to to nie ma dla mnie znaczenia. Ale fabuła. Właśnie, jaka jest ta fabuła? Czy ma ktoś linka do streszczenia gry? Zamierzam zagrać w wszystkie klasyki, ale mam wątpliwości co do tego. Z góry dzięki.
Odpowiedz
Nie czytaj żadnego streszczenia gry, bo zepsujesz sobie jedną z lepszych fabuł gier, jakie kiedykolwiek stworzono. Moim zdaniem zdecydowanie warto kupić tę grę, jako że przyrównuje się ją do interaktywnej książki. Nie ma co się rozpisywać, po prostu odeślę cię do recenzji

http://gexe.pl/planes.../1127,Recenzja


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tak. Nie próbuj również podchodzić do Planescape Torment jak do serii Baldur`s Gate czy Neverwinter Nights. Ta gra to opowieść o życiu,
pozwoli Ci odkryć w sporej mierze (w zależności od wieku) samego siebie. Haha ^ Nie rób tego i tamtego... Po prostu zagraj,
pozwól się wciągnąć fabule bo jest przepiękna. Jesteś Bezimiennym, główną postacią, i niby Twoim celem jest dowiedzenie się kto pozbawił Cię śmiertelności, a tak naprawdę będziesz odkrywał swoją naturę i zapewniam Cię, że dowiesz się więcej o ludziach niż z niejednej książki, gry, czy programu.
W tej grze musieli maczać palce filozofowie, psychologowie, socjologowie, a może i nawet osoby mocno uduchowione, a jeśli nie to i tak by się świetnie w tych dziedzinach sprawdzili.
Z drugiej strony (jest więcej stron, odkryj je sam) gra dzieje się m.in. w Forgotten Realms, czyli tym samym świecie co gry wymienione przez Ciebie. Znajdziesz wiele podobieństw. Jeśli gra będzie za trudna skorzystaj z solucji - ale tylko w ostateczności - bo jesteś szczęściarzem który w to jeszcze nie grał - tym samym możesz napisać solucję od początku ^

Dużo można mówić - najlepiej zagrać. Nie żałuj sobie rozwoju osobistego ^
Odpowiedz
Gra świetna. Na Wirtusie za 9 zł masz Legendy RPG(pozycja obowiązkowa dla każdego jeśli ktoś jeszcze nie ma, Icewind Dale I z dodatkiem i II, Baldur's Gate I i II z dodatkami, Planescape:Torment i Lionheart) do tego dokup na www.isa.pl Wojnę Krwi(3 tomy świetnej trylogii w świecie Planescape) i naprawdę Cię ten świat pochłonie
Odpowiedz
Warto. Gra nie jest na chwilke, jeśli szukasz gry która Cię wciągnie, to polecam właśnie P:T.
Odpowiedz
Jeśli pytasz o fabułę, to powiem Ci, że to jedna z najlepszych, z jakimi miałem styczność. Jest naprawdę fenomenalna, teraz już takich gier nie produkuję A jeśli pytasz, czy warto... hmm... nie żałowałem ani chwili poświęconej tej grze.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

P:T. Czy warto? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...