[NWN2] Twierdza na rozstajach - poradnik

Jak sprawić żeby moje szare płaszcze uzyskały najwyższy stopień wyszkolenia? Za ćwiczenia u mnie odpowiedzialna jest Katriona
Odpowiedz
Mam problem - nie mogę znaleźć Guyvena. Rozmawiałem z nim już trzy razy (obóz Kościożujów, jaskinia Githianek, Ember), potem w Warowni rozmawiałem z Torio i ona poradziła, żeby Guyven może być w Studni Starej Sowy albo w Lesie Zmierzchu. Byłem w obu miejscach, a Guyvena nie ma.
Odpowiedz
Ostatni raz rozmawiałem z nim w Emberze, gdzie powiedział, że widział już zbyt dużo. Z rozmowy wyszło, że chce odbyć jeszcze jedną, ostatnią podróż, a potem się spotkamy. Ale w Twierdzy go nie ma.
Odpowiedz
Jaka jest rola Uncusa w Warosni ? On za coś odpowiada ? Bo w poradniku nic nie znalazłem(albo przeoczyłem) a on chcę zabijać ludzi i nie wiem jak to wpłynie na morale Szarych Płaszczy(chybe niezbyt dobrze)
Odpowiedz
Przeoczyłeś:

Cytat

Wewnątrz budowli znajdziesz Uncusa, przedstawiciela Złodziei Cienia. Jeżeli się z nimi sprzymierzyłeś, będzie z tobą handlował i informował o poczynaniach rzezimieszków w Neverwinter. Jeżeli należysz do Strażników Miejskich, to nie będziesz miał z niego większego pożytku.


http://gexe.pl/neverw...ajach-poradnik
Odpowiedz
Czytałem ten poradnik, ale nie ma w nim opisanego skutku działań Uncusa. To że jest on łącznikiem Axle'a w Warowni to wiem Ale on zamiast zajmować się tym co powinien chce mi tu ustawiać ludzi w Warowni w iście dziwny sposób. Póki co nie kazałem mu działać.
Odpowiedz
Witam. Jak wyplenić korupcje z szeregów szarch płaszczy? Kana ciągle mi o tym mówi gdy pytam o ich gotowość bojową ale nie mam żadnej opcji rozmowy z nia czy z Uncusem żeby sobie z tym poradzić. Przez to mimo że patroluje drogi i ziemie na zmiane, spada mi bezpieczeństwo, mam niskie morale, odchodzą rolnicy, żołnierze i jest co raz mniej kupców. Jestem w drugim akcie przed wyruszeniem do siedziby Ammona Jerro. Co robić?
Odpowiedz
Mam takie pytanko od siebie.

Czy warto podpisywać kontrakt o budowie wioski? Zaraz ubywa mi rolników, są niezadowoleni, a farmer sprowadzony z Zachodniego Portu straszy, że będzie głód.

I jaki wpływ ma decyzja odnośnie kontraktu handlowego?
Odpowiedz
Korupcja pojawia się w przypadku spółkowania ze Złodziejami Cienia, czyli posiadaniem w Warowni Uncusa. Nie pamiętam, czy jest opcja wyrzucenia go, bo nie mam teraz dostępu do NWN2. Problem pojawia się również wtedy, gdy ogłasza się amnestię dla oprychów przy rekrutacji. Trzeba przyjmować lepszych rekrutów.

Co do budowy wioski, to warto. Po pierwsze zwiększa to liczbę mieszkańców (poziom +2), których można opodatkować i wcielić do armii. Co więcej, jeśli podpiszesz umowę, to Ziffer będzie przychodził w następnych turach i oferował kolejne umowy - rekrutację wieśniaków do armii (-2 do wyszkolenia armii).

O kontrakt handlowy z gildiami kupieckimi tak? Krąg Przyjaciół - +1 do liczby mieszkańców, Zapomniani Władcy - -1 do liczby mieszkańców, +10 do podatków handlowych, Skazańcze Wiatry - -2 do liczby mieszkańców, +25 do podatków handlowych.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Twierdza na rozstajach - poradnik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...