Podziel się szczęściem

Jest specjalizacja egzotyków. Niestety, świnki morskie i króliki nadal są uważane za egzotyki.

Chociaż za parę lat....
Odpowiedz
Czym się różni świnia morska od chomika?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wielkością chociażby.
Odpowiedz
Chomik jest większy.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Aha...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wreszcie w swoich łapkach mam "Numenerę"... Nie mogę już doczekać się tej iście RPGowej uczty, która czeka mnie na sesji
Odpowiedz
Papier ekologiczny nie istnieje, istnieje za to ekologiczny papier (ta informacja zmieniła moje życie).
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Nie jak dzisiaj, lecz wczoraj Zmieniłem się w końcu na dostawcę internetu, który oferuje mi 40 mb's, przez co teraz jestem taki happy, bo ściągam filmy w dosłownie kilka chwil.
Odpowiedz
Metal każdemu poprawi humor, nawet mi .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Też słucham własnie metalu, w dodatku robię korektę w rosyjskiej masce typu "słoń", bo w pobliskiej kuchni znajoma robi cebulę. Maska pomaga nie płakać, przez co czuję się dziwnie wesoły Poza tym cebula jest na zupkę, więc zostanę nakarmiony. Chwilowo nie pamiętam o zmartwieniach.. czuję się szczęśliwy

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
SPOILER
Wy jakiego metalu słuchacie? W spoilerze jest, żeby nie robić offtopa z offtopowego tematu, a nie chcę mi się zakładać tematu tam gdzie trzeba (bo nie znam się aż tak, żeby założyć teamt). Ja lubię Mettalice i Blind Guardiana


Czuję się jakoś altruistycznie-wesoło, bez powodu .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wreszcie kupiłem sobie tytuł "Legendy RPG" i wreszcie zagram w tego sławetnego Tormenta, jeśli znajdę czas, oczywiście, bo na przykład od dwóch lat ME leży na półce i się na nim kurzy. Nie mam po prostu do tego motywacji, no ale mam nadzieję, że krwiste cRPG spowoduje, że znów będę grał w cokolwiek.
Odpowiedz
Lio, masz tydzień na napisanie sprawozdania z Tormenta . W innym wypadku...



Odwiedzimy cię.

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Toś mu humor poprawił...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Jestem po imprezie, pijany i półprzytomny, co nie jest jakieś strasznie przyjemne, bo głową mi buja w tę i z powrotem.. ale złapałem za ołówek i zacząłem bazgrać, co sprawia mi niewysłowioną przyjemność Wiem, że gdy rano spojrzę na wyniki owego pseudorysowania, zapłaczę ze zgryzoty, ale teraz wcale mi to nie przeszkadza. Kartki, które mi się wysunęły z dłoni w chwili nieuwagi, leżą dookoła, a grafit w automacie co i rusz się łamie (mimo, że to grube 0,9 mm), a ja tylko maziam i maziam jakieś postapo i cyberpunki i inne dziewczyny i pomyślałem, że Wam napiszę, jakie to fajne

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Wrzuć coś, jak już kac minie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dzielę się szczęściem:


Tig, wrzuć bazgroły! Zwłaszcza dziewczyny!
Odpowiedz
Fajne oko. ;p

Mam dziś okropny dzień, także proponuję wam wszystkim zginąć w ogniu piekielnym.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Karczma

Podziel się szczęściem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...