Sezon burz

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Sezon burz"!

Wiadomość o tym, że nowa książka ASa, czyli Andrzeja Sapkowskiego, dla wielu (w tym dla mnie) mistrza polskiej fantastyki, ma pojawić się w sprzedaży 6 listopada, spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Pomyślałem sobie – jak to możliwe?! Tak bez żadnej kampanii reklamowej, bez zapowiedzi, trailerów, bannerów, ulotek, spotów radiowych? Jakże to tak, dlaczego? Po chwili odpowiedź spłynęła na mnie sama – książki Sapkowskiego nie potrzebują już żadnej reklamy, bowiem on sam jest reklamą swoich książek. Wystarczyło, by Wiadomo Który Serwis Aukcyjny przeprowadził sprytną akcję przedsprzedaży, aby tysiące egzemplarzy rozeszły się po całym kraju jak świeże bułeczki. Wszystkie wymienione wcześniej formy reklamowe po prostu nie są tutaj potrzebne. To Sapkowski. To legenda.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Nikt jeszcze nie przeczytał oprócz mnie?!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Moja ekscytacja stopniowa malała, kiedy okazało się, że to prequel. A miały nie być żadne prapoczątki Przeczytam, jak znajdzie się w bibliotece. A i wtedy pewnie będę musiał trochę poczekać, aby wypożyczyć, bo chmara czytelników się na to rzuci
Odpowiedz

Cytat

Moja ekscytacja stopniowa malała, kiedy okazało się, że to prequel. A miały nie być żadne prapoczątki


Skąd te informacje, skoro nie czytałeś? Ja nic takiego wprost nie napisałem.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Konieczna jest znajomość wcześniejszych części? Nie udało mi się wychwycić tego w Twoim tekście. Ładnych kilka lat temu czytałem "Wiedźmina" i niewiele już pamiętam, a nie chcę sobie psuć przyjemności
Odpowiedz
Mam w domu od tygodnia, czeka w kolejce!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia środa, 13 listopada 2013, 15:04 napisał

Skąd te informacje, skoro nie czytałeś? Ja nic takiego wprost nie napisałem.


Gdzieś wcześniej czytałem, że akcja książki rozgrywa się przed wydarzeniami z Sagi. Poza tym nadal tkwię w "Chrzcie ognia", wieć wypadałoby najpierw go skończyć
Odpowiedz
Zamówione, nadal czekam. Zdecydowanie za długo, chociaż oczekiwania co do książki mam raczej niskie. Lepiej się przyjemnie rozczarować
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
@Tokar

Nie, nie jest konieczna znajomość Sagi.

@Eni

JAK TO W KOLEJCE?!

@krzys

Nie wierz w to, co piszą (spoilują?), dopóki sam nie przeczytasz.

@Cou

Oby dotarło jak najszybciej.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Matt, przyjemność trzeba sobie dawkować! Mam tyle fantastycznych książek do przeczytania, że jakiśtam Spakowski nie robi na mnie wrażenia
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
W mym przypadku to też melodia przyszłości.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Eni, Tamc.... (4 kropki, hehe): tak mało jeszcze wiecie o świecie. Kiedyś jeszcze zrozumiecie, który autor powinien mieć zawsze pierwszeństwo... xD
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wiedźmin zaszczycił obecnością moją bibliotekę jestem w trakcie czytania Tomu 3 Sagi i nie mogę sie doczekać jak dobrnę do Sezonu Burz przez kolejne etapy jakimi są Saga 4,5 i 6
Odpowiedz

Cytat

Kiedyś jeszcze zrozumiecie, który autor powinien mieć zawsze pierwszeństwo


Martin?
King?
Gaiman?

Odpowiedz
Ja przechodzę właśnie niesamowitą próbę cierpliwości, gdyż usłyszałem obietnicę, że dostanę nowego Sapka na Mikołajki. Jeszcze 10 dni, nie wiem czy wytrzymam
Odpowiedz
Ta książka ma większy rozmach niż niektóre dobre gry podczas premiery Ale nie ma co się dziwić, toż to dzieło samego Andrzeja Sapkowskiego.
Odpowiedz
Co jest wcześniejsze, coś się kończy coś się zaczyna, czy sezon burz ?
Odpowiedz
bleh, książka leżała u mnie jakoś od listopada i dopiero przedwczoraj się za nią zabrałam. odnoszę wrażenie, że to jakiś całkowity misz masz. ani mnie nie powaliło na kolana ani nie zawiodło do końca
Odpowiedz
Właśnie udało mi się zgarnąć ostatni egzemplarz w biedrze, za jedyne 27,99. Spora oszczędność, bo nowy Wiedźmin do tanich książek nie należy.

Odpowiedz
← Artykuły

Sezon burz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...