[NWN1] Nastąpił problem z aplikacją i zostanie ona zamknięta.

Ostatnim razem zagrałem w tę grę dwa lata temu i działała bezproblemowo. Od tamtego czasu nic nie zmieniło się w moim sprzęcie ani oprogramowaniu, ale przy obecnej próbie włączenia programu rozwala go błąd z informacją na czarnym tle. Usunąłem, wyczyściłem rejestr, zrestartowałem komp, zainstalowałem ponownie -> wciąż to samo. Potem powtórzyłem powyższe, ale zainstalowałem z kopii zapasowej nagranej na zwykłą płytę -> bez zmian. Pomyślałem, że może gryzie się z jakimiś kodekami albo sterownikami -> posadziłem nowy windows -> problem pozostał.
Posiadam starą Diamentową Edycję z chyba 2005 roku w wersji 1.62, win XP pro sp3, radeon 4890 ze sterami ATI, direct 9c.
Jakie czynności moge wypróbować by zlokalizowac przyczynę?
Odpowiedz
Próbowałeś aktualizować grę do najnowszej wersji?
Odpowiedz
Nie uda3o sie zaktualizowaa pliku: /neverwinternights/nwn_x12_polish_from1628047_to1678093.md5
Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".
http://nwn.bioware.co...pport/patch_po ... .html#crit
Proces aktualizacji zosta3 przerwany

Strona, do której odsyła link nie istnieje i nigdzie nie znalazłem polskiej wersji pacza. Coś wybuchnie jeśli wgram angielski?


Opcja z adminem nie działa ponieważ to wymaga wpisania hasła, którego nie ma.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik zaopatrzeniowiec dnia środa, 6 listopada 2013, 11:02 napisał


Strona, do której odsyła link nie istnieje i nigdzie nie znalazłem polskiej wersji pacza. Coś wybuchnie jeśli wgram angielski?



Miałem dokładnie ten sam problem kilka lat temu ale ktoś mi podał działający link. Spróbuję to dla ciebie odkopać ale niczego nie obiecuję. Możliwe że to był nawet angielski ale nie mam pewności.
Odpowiedz
Angielska wersja nie działa. Polską znalazłem tylko do 1.68.
Da się zlokalizować pliki, od których ta gra jest zależna? Przed założeniem tematu przeczytałem o ntdll.dll, ale on jest ciągle w użyciu i nie mogę go zastąpić nawet w trybie awaryjnym. Są inne tego typu informacje?
Odpowiedz
Może zadziała stary sposób tzw. reinstalki?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Diamentowej Edycji reinstalowanej na innym dysku i bez zmieniania niczego.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Czytanie ze zrozumieniem. Reinstalowałem grę.
Odpowiedz

Cytat

na innym dysku


Co innego dysk C, co innego D...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik zaopatrzeniowiec dnia wtorek, 5 listopada 2013, 15:00 napisał

Ostatnim razem zagrałem w tę grę dwa lata temu i działała bezproblemowo. Od tamtego czasu nic nie zmieniło się w moim sprzęcie ani oprogramowaniu, ale przy obecnej próbie włączenia programu rozwala go błąd z informacją na czarnym tle. Usunąłem, wyczyściłem rejestr, zrestartowałem komp, zainstalowałem ponownie -> wciąż to samo. Potem powtórzyłem powyższe, ale zainstalowałem z kopii zapasowej nagranej na zwykłą płytę -> bez zmian. Pomyślałem, że może gryzie się z jakimiś kodekami albo sterownikami -> posadziłem nowy windows -> problem pozostał.
Posiadam starą Diamentową Edycję z chyba 2005 roku w wersji 1.62, win XP pro sp3, radeon 4890 ze sterami ATI, direct 9c.
Jakie czynności moge wypróbować by zlokalizowac przyczynę?


Jak masz radeona,to zmień nazwę pliku nwmain.exe na nwmain2.exe i odpal grę tym plikem.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Nastąpił problem z aplikacją i zostanie ona zamknięta. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...