Candy Box

Uh, może z twoim mieczem taki plan działa ale z moim nie. Używam miksur niezniszczalności od samego początku. Doszedłem do devila, ale padłem gdy jemu zostało 12 hp. Mam dość, idę spać.
Odpowiedz
Doszedłem do

SPOILER
komputera dewelopera. Strasznie ciężka walka, po której nagle wyświetla się napis, że trzeba wcisnąć konkretny klawisz, aby unicestwić dewelopera. Po wielu nieudanych próbach znalazłem w internecie, że klawisz ten za każdym razem jest randomowo wybierany i trzeba ostro mashować klawiaturę, żeby go znaleźć.


Wobec takiego bezsensu, wyłączyłem to w cholerę Ale zabawę miałem przez jeden dzień


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Przeszedłem piekło, teraz czeka mnie walka z
SPOILER
samym sobą

Jakieś rady?
Odpowiedz
Nic nie rób przez całą walkę, a pod koniec pyknij Fire scrollem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hm, dziwne, bo już tak próbowałem ale nie zadziałało. Dopiero gdy przeczytałem twoją poradę mi się udało.
Odpowiedz
A co daje wyrzucanie cuksów?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Z tego co odkryłem wyrzucanie cuksów zmniejsza ilość cuksów w twoim posiadaniu. Ale wiesz, przestałem w to grać kilka dni po zrobieniu tego tematu xD
Odpowiedz
a da sie wyłaczyć kompa nie tracąc osiągnięć?

I jaka jest ostatnia odpowiedż na pytanie żaby?

[Dodano po 2 dniach]

Ok już wiem obydwa...

Co zrobić, żeby wygrać ze smokiem?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Proszę, nie!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Candy Box - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...