Owsianka

Czy Owsiak postępuje dobrze?

Tak (15 głosów [88.24%])
Nie (2 głosy [11.76%])
Co rok startuje WOŚP i co rok są jacyś kolesie co się zastanawiają ile Owsiak zarabia. Tak jak jeden z LPR co na swoim blogu zastanawia się ile Owsiak bierze dla siebie. Dzięki niemu nie ma w Polsce szpitala bez serduszka WOŚP.Jurek uratował już tysiące istnień a co zrobił taki drobny pieniacz?! Piszcie co sądzicie.

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Ja sadzę że dobrze pomaganie ludziom w dodatku bez interesownie to w dzisiejszych czasach wielka rzadkość (nie którzy w takich wypadkach uważają ich za wariatów i idiotów) pomógł już wielu ludziom i to jest wiadome więc jasne że dobrze robi. Co do tego ile bierze no nie może za dużo, sądzę że w cale, pieniądze które zbierają wydają na pomoc zyskują tylko tyle ile im one s procentują w banku przez krótki czas, a i to wydają na organizacje przystanka woodstock, więc chyba nic maksimum to drobną zaliczkę jak zespoły na przystanku w. czyli cenę dojazdu.
Odpowiedz
Owsiak postępuje dobrze pomagając tym wszytkim ludziom.
Odpowiedz

Cytat

Owsiak postępuje dobrze pomagając tym wszytkim ludziom.






Też tak sądzę.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Do momentu jak będzie robił dobrze dla innych nie obchodzi Mnie ile zarabia...
Odpowiedz
Owsiak mi podpadł ostatnio swoim występem o ,,nienawiści i dzieciach co się pierwszej pomocy uczą", że komisja Pana Macierewicza to zło i dzieciom szkodzi. W TV republika było (jedynej niekłamiącej telewizji).
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Trudno się doczytać.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Karczma

Owsianka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...