[F3] Sprzęt a Fallout plus

Witam.
Mam problem a mianowicie zagrałbym sobie w Fallouta 3 ale nie jestem pewny czy mi pójdzie wcześniej ściągnąłem New Vegas ponoć jest lepszy ale niestety za słaby sprzęcik mam może kiedyś

Procesor: AMD Athlon 64 procesor 3200+ 2.01
Ram: 3 GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7900 GT/GTO

Jeżeli jest jakaś szansa to polecacie do niego jakiś dodatek a może jest mod na Jestem Hardkorem tak jak jest to w New Vegas? Chodzi mi o to żeby gra była bardziej rozbudowana i ciekawsza.
Odpowiedz
Sciągnąłeś powiadasz... Do F3 lepiej pobierz demo. Jeśli Cię zadowoli KUP sobie to. Np. na Allegro możesz za dobrą cene wyrwać tą grę. I wiedz jeszcze jedno iż jeśli sobie ją spiracisz to tutaj niestety Ci nie pomogą. Więc zachęcam do kupna i pozdrawiam
Odpowiedz
Akurat Fallouta 3 mam orginalną wersję Więc jak pomożecie?
Chciałbym zacząć przygodę z Falloutem 3 ale szukam ciekawych modów które wzbogacą grę bardziej ją urealnią, będzie dużo trudniejsza, ciekawsza, odzwierciedlą klimacik który był w poprzednich częściach, głębszy klimat, inteligentniejsi NPC a nawet fajnie by było jakbym znalazł mod który otworzył mi opcję spania, picia , jedzenia tak jak to było w New Vegas Jestem Hardkorem świetny dodatek i wiele wiele tego typów Jeżeli ktoś gral w fallouta z takimi modami to niech mi pomoże! Nie szukam badziewia! Znalazłem jedną ciekawą stronę ale jest tam wzmianka o modach które działają tylko w wersji angielskiej a to nie dobrze bo mój angielski jest słaby.
Odpowiedz
Hmm jeśli szukasz modów to zapraszam na stronę - fallout-corner.pl Tam Ci pomogą. Swoją drogą tu to raczej nasza Falloutowa społeczność nie jest zbyt duża.
Odpowiedz
Już sobie proadziłem znalazłem ciekawy modzik A co do tamtej strony to nie mogę założyc nowego tematu nie wiem czemu.
Odpowiedz
Masz konto zalozone tam ? :>
Odpowiedz
Jednak nie mam pomyliłem strony na podobnej byłem ale już wszystko mam.
Odpowiedz
← Fallout

Sprzęt a Fallout plus - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...