|>32'\|< |<0/\/\|>(_)+3|20\/\/'\

Hmm, interesujace te kody. Niech no ja zaraz wam dam coś z OpenGL, Delphi czy PHP/MySQL to zobaczymy, czy bedziecie tacy dobrzy i pojętni
Odpowiedz


To już kaszka z mleczkiem. Dla wszystkich sfrustrowanych co nie moga sobie poradzic ze wczesniejszymi.

Cytat

Hmm, interesujace te kody. Niech no ja zaraz wam dam coś z OpenGL, Delphi czy PHP/MySQL to zobaczymy, czy bedziecie tacy dobrzy i pojętni


Ale licz sie z tym strażniku, ze jeśli je rozgryziemy to dostaniesz w odwecie tak skomplikowane i trudne, że jak tylko je zobaczysz to sobie dasz spokój.
Odpowiedz
Patrzac na kształt tych liter śmiem sądzić, że jest to napisane w języku Mordoru. To chyba ten tekst z pierścienia wladzy? "Jeden, by rządzic wszystkimi " czy jakoś tak...
Odpowiedz
Jezyk binarny to nie dla mnie...jakoś nie doszedłem do jego pojęcia...(wampiry ponoć ucza się wolniej...:]). A co do Ciebie krasnoludzie i Twego tekstu to nawet jeśli dam tam H to nic logicznego nie wychodzi...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Na życzenie jednego z userów zapodam teraz alfabet tzw.- l3375p34k - hardkorowy (tak się nazywa bardziej profesionalnie język, w którym piszę).

A -> 4
b -> |8
C -> c
D -> |0
E -> 3
F -> f
G -> g
H -> |-|
I -> |
J -> j
K -> |<
L -> |_
M -> |\/| lub /\/\
N -> |\|
O -> 0
P -> |>
Q -> 0,
R -> |2
S -> 5
T -> +
U -> (_)
V -> \/
W -> \/\/
X -> x
Y -> '/
Z -> 2
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Tja.....Vamp, teraz mogę cie przynajmniej zrozumieć. _-_ Shabal aral nur.
Odpowiedz
Mógłby ktoś zamieścic alfabet binarny bo wgóle nic nie roozumiem ??
Odpowiedz
W tym ja nie pomogę, bo nie znam języka binarnego...wiem, że polega on na zabawie z matematyką...Eth Ci wyjaśni...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Więc zwracam się do ciebie EKH zamieśc mi alfabet binarny i naucz na czym to polega.
Odpowiedz
Ten VL rozpoznałem po chwili, Deunan - trochę liczenia, Ekh - to był kod 6? A ten twój kolejny tekst, to chyba do góry nogami i lustrzanie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
heh tego jezyka kreskowego nauczyłem się bardzo szybko i dzięki niemu moge bluzgać na kumpli w CS'sie, i dawac se rozne opisy na gg....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
c2'\|_| |\|4 c05 5|3 5|>|22'\|04|_:] |84|2|020 5|3 2 +3g0 c|3523:]

Cieszę się Twoim szczęściem Vamp . Czyli temat można zamknąć? - Rince
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
mysle ze mona zrobic inaczej mianowicie zmienic tylko nazwe tamatu na jezyki komputereowe czy jakos tak....


do Vampa: +4|< |>|22'/|04|_ \ |02|3|<(_)j3 24 +0
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
PZ: bo wiesz, na świecie jest 10 rodzajów ludzi, ci którzy rozumieją system binarny i ci którzy go nie rozumieją

olo: a ty masz czas to napisać grając w CS'a? To naprawdę szacunek O_O
Odpowiedz
Zamknąć? A cco tu złego w tym? NIgdy indziej tak pisać nie bedziemy więc niech będzie ten temat taki jaki jest;] A tego języka to raczej dla picu się uzywa niżeli na poważnie np. grając w CS'a

Do Olo->|\||3 /\/\4 24 c0! +4|<4 /\/\0j4 |>|24c4:] 4 |>0\/\/|3|02 /\/\| ||_3 050|8 |00, |<+0|2'\c|-| |>|54|_35 2|20|2(_)/\/\|4|_0 +0 c0 |>|54|_35?
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
skoro ich bluzgał to chyba nikt
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
do akodo:przewaznie zaczynalem buluzgac tak okurutnie jak bylem zabijany, wiec mialem sporo czasu zanim skonczyli, choc zdarzalo sie ze bluzgalem podczas gry:P

\/\/|45|\||3 c|-|0c j3|03|\| 2 |\||c|-| c0|\||3c0 |202(_)/\/\|4|_, 4|_3 |\||3 \/\/'/|24|8|4|_ 5|3 2 c2'/+4|\||3/\/\ | +32 |8|_(_)2g4|_
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
4|_3 +|23|84 (_)/\/\|3c |8|_(_)2g4c 2 |<|_454, |\|0 |\||3?:] 4 j4|< (_)/\/\|352 \/\/ +'\/\/\/ |>|54c +0 |224|02|52:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
| +4|< |224|03 |\|4\/\/3+ |832 |8|_(_)2g:P:P


2 +3g0 c0 /\/\0\/\/|52 2|202(_)/\/\|4|_3/\/\ 23 |>0+|24f|52 |8|_(_)2g4c |00|8|223:P |\||3 c|-|c3 \/\/|3c |>0|0|>45c:D:D
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
252|<0|04 24 |\|4 f0|2(_)/\/\ |\||3 /\/\02|\|4 +3g0 (_)2y\/\/4(
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

|>32'\|< |<0/\/\|>(_)+3|20\/\/'\ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...