Angelina Jolie vs. Kate Backinsale

Która z pań ładniejsza?

Kate Beckinsale (6 głosów [42.86%])
Angelina Jolie (8 głosów [57.14%])
A co powiecie o takiej konfrontacji?
Która z nich wydaje się wam ładniejsza?

Angelina Jolie
http://img134.imageshack.us/img134/4837/angelina5hh.jpg
http://img303.imageshack.us/img303/8794/angelina26rf.jpg

Kate Beckinsale
http://img79.imageshack.us/img79/2193/kate5jq.jpg

Sorry za ten błąd w ankiecie na górze, pomyliłem się, Nazin ma zmienić niedługo Chodzi mi o Kate, a nie Jessicę.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Mlask! Angelina na tym zdjęciu wygląda jak naćpana, po nocy hulania i jak gdyby ktoś jej obił gębę nad ranem (sam znam to uczucie...). Zdjęcie Kate z "Van Helsinga". Niezłe, ale lepsze można znaleźć z "Underworlda". Oczywiście daję głos (jak się ankieta poprawi) na Kate. Zresztą panna Beckinsale to moja wymarzona aktorka do odegrania roli pięknej Ari w hipotetycznej adaptacji filmowej gry...
  • 02.jpeg
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Zaglosuje na Angeline bo jest duzo ladniejsza od Kate, choc na tym zajeciu wyszla fatalnie; albo mi sie wydaje albo to jest fotografia z filmu 60 sekund?
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Ja tak i poprzednik głosuję na Angeline. Może na zdjęciach nie wyszła przecudownie ale urody to jej napewno nie brakuje. Chociaż Kate z "Underworlda" też pokazała ładną klasę...I ładny film:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Ja głosuję na Angeline ładniejsza jest od Kate.
Znowu będzie nokaut Ja też Angelina
Więc ja też zagłosuje... na Kate ;p. Mi ona się dużo bardziej podoba, szególnie w Van Helsingu (ładnie w tym gorsecie była podkreślona jej talia ;p), a Underworlda nigdy nie oglądałem.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Rownież glosuję na Kate. Angelina ma swoją urodę (w Tomb Raiderze wygladala nieźle, a w 60 sekundach super), ale Kate jest ładniejsza W Underworldzie ladnie skakała z wysokości (Van Helsinga nie oglądalem ale zamierzam :] ).

ps.Zobmy w Off-Topicu subforum "Pierdoły" i tam to wrzucmy


Tonari no Totoro!
Argh...Ekh....pokazuje piekno pań własnie tych ładnie wymalowanych aby mieć na co poaptrzeć! A ty nam tu psujesz zabawę:]

Ja nie psuje zabawy tylko pokazuje ile taka uroda jest warta. Jak ma sie chirurgów, wizazytsów i makijazystów i całą tą piekielną hordę oraz kase to mozna zobić wszystko. Po obejrzeniu stwierdzam jedno: nie wierz umalowanej kobiecie i z każdej można zrobić bóstwo
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Ja głosuję na Kate. Jest ładniejsza, poza tym jest lepszą aktorką... ;p
Tak naprawdę, to się jeszcze nie wypowiedziałem, chociaż głos swój już dałem Zagłosowałem na Angelinę, ponieważ jest dla mnie lepszą aktorką. Obie panie są równie piękne (chociaż Angelina o punkcik bardziej) i prezentują się świetnie. Nie twierdzę, że Kate nie umie grać, jest dobra i także ją bardzo lubię, ale Angelina zwycięża. Może jest to tym podyktowane, że większość filmów z Jolie widziałem i bardzo mi się podobały. Z Kate tylko Underworlda i Van Helsinga.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Plwajmy na makijaże! Przecież głosujemy na wizerunki... W sumie też mało istotne są umiejętności aktorskie... Kate grała chociażby w Pearl Harbour, ale tam wypadła fatalnie: zarówno jako aktorka, jak i kobieta.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




angelina bo... jest ladniejsza ;p
To pay the price of being hell bound...
heh na filmwebie czytalem ze Angelina zdobyla/i zdobywa nadal wiele nagrod, i wygrywa wiele mozna powiedziec Ankiet organizowanych przez czasopisma na najpiekniejsza kobite swiata wiec cos w tym jest
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Widzę, ze pojedynek jest zażarty, więc głosujcie ludziska, zwyciężczyni musi być Proponuję urządzić zawody trybem pucharowym. Zrobimy kilka par, byle by było parzyście i po rozstrzygnięciu pierwszej serii, zwycięskie panie będą ze sobą konkurować, aż do wyłonienia tej ostatniej. Co o tym myślicie?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

REMIS :O

Wow Dany, dobry pomysł... Ale wyobrażasz sobie, powiedzmy, rywalizację międzie Kwaśniewską a Jolie? [a może ktoś wpadnie napomysł z ta pierwszą? O.O]
Się zobaczy, ale mam nadzieję, że nikt nie da pani Kwaśniewskiej, a nawet jeżeli, to chyba odpadnie Pożyjemy, zobaczymy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

← Karczma
Wczytywanie...