Wybory- ogólna dyskusja

Tu możecie rozmawiać na temat naszych wyborów. Głosowanie odbywa się w dziale Game.Exe, w dziale wybory
Jak narazie przebiega wszystko dobrze nawet są na mnie 2 głosy ale szkoda że złe.Najwięcej bedą miec starsi userzy którzy tu są od początku forum no coż trzeba się z tym pogodzic.
to ja chce byc psycholem T_T
To pay the price of being hell bound...
Czy ja wiem ze Ci starzy userzy dostaja duzo glosow (patrz ja:P) dotalem tylko jako psychol :twist:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Ja chcę być psycholem. Ja na to zasługuję jak chol*ra. Co w Vampie jest takiego "psycho"? To jest wampir tylko, to dlatego lubi krew. Nie mogę pojąć.....
Też nie wiem ;p Ja zagłosowałem na ponurego żniwiarza ;p
Ja tam jestem psychool ^_^
Bądź co bądź, ale moje IQ do tej pory błąka się gdzieś po zamku w Gniewie ^_^
Picie krwi to uznawanie przez zwykłych ludzi za świrowanie...Dla nas, wampirów, to konieczność i przyjemność:] Ale jeśli macie to za świrowanie to hmm....Dorośnijcie:] A świrem Ty Joan? EEe nie zdaje mi się:] Jesteś całkime normalna osobą...Z odchyłami ale to każdy ma:] W każdym razie ja rządzę...ale mam nie smak bo świrami są wampiry z innego klanu...hmm...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
sprzeciw no kurde czy ja sie zachowuje normalnie? ( * slini sie na monitor * ) ja? prooooosze glosujcie na mnie! ;( T_T
To pay the price of being hell bound...
Hej, a ja to niby nie jestem psychol? :twist:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Ee.... Nie Olcia, a gdzie ty Świrujesz?
Już bardziej na Wampa... Bo trudno, żeby wampir chodził za dnia, i jeszcze wychodził na fotografiach :twist:
Ja... hmm, ja już się barzdiej kwalifikuję. Nikt nie widział mojej twarzy, poza tym mam w większości dziwne avki XD I w ógóle jestem dziwny... BULA!
no faktycznie tu nie swiruje bo w sb nie moge ale jakby kto widzial niektore monologi moje na innych forach to bym od razu miala wszystkie glosy a ty niby wiekszy ode mnie? jo;p? dziwne avy? aktualnie masz moja byla tapete tylko ja mialam taki blysk w oku u smoka
To pay the price of being hell bound...
Ja to znalzłem na DT XD
Po rpostu mi się spodobał... A widziałaś mój pierwszy avik? Uśmiechniętego Kaitou Sindbada? XD

Ola, jakbyś TY weszła na forum na które ja wchodzę [poza tym]... Chyba byś się przekręciła. XD
ja tam na dolinie sie lubie wyzyc (to nie reklama ;p )
To pay the price of being hell bound...
hahaha Wy to sobie znalezliscie temat do licytacji kto jest większym swirem tylko problem polega na tym ze kazdy podaje swoja kandydature
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
a nikt nie glosuje juz
To pay the price of being hell bound...
niedawno zoglosowal Hawk i mysle ze Nazin i reszta wyzszych sfer tez to zrobia predzej czy pozniej:P:P
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Mam jeden glos mam jeden glos mam jeden glooooooosssS!!!!!!!!!!!! HaaA!
To pay the price of being hell bound...
Dobra powiedzmy, że wybory się kończą.................... hmmmmm............. 10 Września ;p
← Karczma
Wczytywanie...