[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka

Na pewno wszystko się ostudziło i nie samo z siebie, a przez podejście graczy. Organizator wykonał kawał dobrej roboty. Przede wszystkim podjął się organizacji dla dobra forumowiczów/graczy, wszystko ustalił i omówił. Cóż poradzić skoro pewna część graczy nawaliła na całej linii jak tylko było można. Dzięki nim mamy taki stan turnieju jaki mamy.

Myślę, że poczekamy aż Hassan' się wypowie co dalej.

ps. Kura, a bić się chcesz?
Odpowiedz
Jeszcze Turniej nie zdechł, póki my żyjemy.

A całkiem serio, zurikata napisał wszystko to, co chodziło mi po głowie. Organizator powie, co i jak.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Sam żeś zdechł, Kuraku, Ty i Twoje bagno.

Dumaliśmy kilka dni co zrobić dalej z turniejem w sytuacji gdzie połowa uczestników się nie stawiła i więcej meczy rozegrano jako rundy dodatkowe niż jako rundy z rozlosowanych grup.

Doszliśmy do wniosku, że zastanawianie się nad tym jest głupie - dlatego awanse do następnej rundy rozdzielę według frekwencji i absencji i zmienię formę następnej rundy. Sprawa wygląda następująco:

Wyniki pierwszej rundy

1. ARCODES (Forteca/Solmyr) vs MATT (?/?) - Matt zrezygnował, Arcodes był obecny na Gamerangerze w wymaganym terminie - przechodzi Arcodes
2. ATI (Nekropolia/Isra) vs TY (Twierdza/Yog) - http://puu.sh/4F1rD.jpg / https://dl.dropboxus...Kapitulacja.png
3. WIKTUL (Inferno/Rashka) vs CROWELL (Lochy/Deemer) - panowie się minęli i ustalili następny termin, na którym pojawił się Wiktul, Crowell nie dał znaku życia - przechodzi Wiktul
4. MIŁY (Zamek/?) vs LIONEL (Bastion/Kyrre) - Miły nie pojawił się w wymaganym terminie, nie pisał też w temacie, Lionel był na Gamerangerze w wymaganym terminie - przechodzi Lionel
5. TOKAR (Zamek/Loynis) Tamc. (nie pamiętam zamku i bohatera ) vs ZURIKATA (Zamek/Ingham) - http://img849.images...9/1018/0llw.jpg / https://dl.dropboxus...06.11.49%29.jpg

Jako runda dodatkowa:
6. WIKTUL (Inferno/Rashka) vs TRZECI KUR (Forteca/Tazar)- http://bibainfo.pl/p...st%20g%F3pi.jpg /

Następna runda przybiera formę jednej, wielkiej bitwy - gramy na XL, zamiast na S, miejsca na podium otrzymują osoby, które odpadną jako ostatnie. Ponieważ chcę w jakiś sposób wynagrodzić osoby, które w zasadzie zagrały mecze w turnieju i poświęciły czas na grę i siedzenie z nami na gamerangerowym chacie, a odpadły w pierwszej rundzie, jestem w stanie zgodzić się na ich obecność w tym meczu - wszyscy zwycięzcy dają teoretyczną ilość sześciu osób (zakładając, że wszyscy będą mogli zagrać), więc zostają jeszcze dwa miejsca. Ty'u, Zurikato, Kurze - możecie się spróbować wepchnąć, ale jest Was troje, miejsca są dwa, liczy się szybkość.

[Dodano po minucie]

Teraz musimy dobrać tylko termin. Jestem elastyczny, proponuję wstępnie weekend?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ja jestem chętny zajęcia sobie takowej posadki Tym bardziej, że weekend mi pasuje.
Odpowiedz
Mhmhm... Lochy/Dace

Definitywnie albo sobota, albo niedziela wchodzą w grę ze wskazaniem na sobotę, bo w tygodniu nigdy się nie zgramy, a wydaje mi się, że zabawa niedaleko będzie leżeć od zarwania nocki. Ja mam na poniedziałek pierdylion rzeczy do nauki, także będzie mi na rękę - 1 minuta na ruch, 10 minut czekania (nauki), 1 minuta na ruch, 10 minut czekania.

[Dodano po 5 minutach]

Choć w sumie tego nie widzę, czasem 1 walka trwa 10 min, to jak będzie nas tylu i po moim ruchu będą 3 takie walki, bo ten atakuje tego, ten się broni etc., to będziemy się ruszać raz na pół godziny i w życiu tego nie skończymy. Nie w tyle osób, bez kitu. Z samym komputerem ile czasu się gra na takich mapach, a co dopiero jak każda tura ma być rozgrywana w prawdziwym czasie, a nie z automatu. To nie wypali.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Mnie pasują terminy:

Piątek do 19 i potem od 23
Sobota od 23
Niedziela cała
Odpowiedz
Poczekajcie, rozegram w najbliższym czasie rundkę z Arcodesem i zobaczymy, kto przejdzie dalej. Wtedy też dodatkowa trójka - Ty, Zurikata, Kur - będzie miała zapewnione miejsce w mega turnieju, jeśli ma powstać.
Jeśli nie, to mnie odpowaida wyłącznie sobota od 12:00-6:00.
Odpowiedz
Myślę, że już długo czekaliśmy na jedną parę, która powiedziała "Hej, w zasadzie, to nie nie gramy".
Odpowiedz
Ja tam odstępuje swoje miejsce, jeśli Ty będzie chętny się odegrać (tym bardziej, że ja byłem na doczepkę, a Ty był pełnoprawnym uczestnikiem - niechże mnie pomści) - nie wiem jak będzie u mnie w weekend z czasem. Szkoda, że nie można siedzieć w grze jako obserwator ;(
Odpowiedz
Jutro od 19 (no może troszkę z poślizgiem) przez cały weekend będę dostępna.
Odpowiedz
Ja niestety jak pisałem wcześniej weekend mam zarezerwowany dla rodziny, a w niedziele mogę dopiero od 22. Dla mnie pasuje głównie tydzień Pn - Czw. Na jeden wieczór mapa XL to zbyt dużo. Tym bardziej później gdy walki będą trwać do 30 minut, 2 walki i jedna tura trwa ponad 1h.
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
Pojedynek był bardzo wyrównany , ale Łowca Piorunów przemyślał strategię i spopielił pantalony Elfim blondynom

P.S. Randomów powinni zakazać Kamień na kilka dni przed zakończeniem dostałem

Młody dzięki za walkę i widzimy się w następnym tygodniu chyba że masz na inną grę ochotę?
  • 4.png
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
11 dni, niczego sobie.

Co powiecie na to ostatnie starcie w niedzielę z rana? 7? 8? Do późnego obiadu by się skończyło. Od razu przypominają mi się czasy, jak wstawałem z kumplem o 5, żeby w BG1 przez neta pykać.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Cytat

7? 8?


O szalony!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Serio mówię, parę godzinek trzeba liczyć. Ci, co pierwsi odpadną, do kościółka na 12 zdążą.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Toż to środek nocy! Ludzie litości!
Odpowiedz

Cytat

Ludzie litości!




Good one. Idę napalić w piecu, żeby było gotowe na rano
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik zurikata dnia czwartek, 10 października 2013, 21:53 napisał

Toż to środek nocy! Ludzie litości!

Już Rysiu śpiewał: Sen to zło, nie ma złudzeń. Jak ktoś aspirujący do tytułu wielkiego bohatera nie może dokonać takiego poświęcenia? To nie gra o księżniczkach.

Niedzielny poranek będzie idealny! Ostatnie starcie o świcie! Dobra pora!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...