[NWN2] Edytor postaci

Cześć.

Zainstalowałem sobie Neverwinter Nights 2 i postanowiłem zagrać w Maskę Zdrajcy postacią, którą kiedyś stworzyłem. Niestety, nie miałem jej nigdzie wyeksportowanej, a chciałem grać z jej ekwipunkiem, więc postanowiłem znaleźć jakiś edytor zapisów. No i znalazłem. Problem w tym, że kiedyś ten edytor działał mi bez żadnych zarzutów (używałem wtedy windowsa xp), a teraz, gdy mam 7, nie działa ni cholery. Stosowałem się do wszystkich możliwych rad odnośnie zmiany ścieżek we właściwościach skrótu, który jest w folderze, ale albo jestem tępy, albo mój angielski kuleje, albo to po prostu nie działa.

Zna ktoś jakieś rozwiązanie? Np. ma jakiś inny, mniej wadliwy edytor albo jest w stanie mi podsunąć, jak powinna wyglądać prawidłowa wyżej wspomniana ścieżka ostatecznie?
Odpowiedz
Mi też nie działa.

[Dodano po 54 minutach]

Jak dla mnie to wina W7, na XP też mi działał.

Spróbój ustawić NVN2 na XP (coś ze zgodnością plików) może coś pomoże.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Edytor postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...