[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka

Mógłbyś się zdziwić.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Fakt. Było tak nawet chyba na Kilińskiego. Pamiętam te radosne rzuty bananami.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
dzisiaj 23?

edit: właśnie znalazłem ";) Czemuż ach czemuż nikt nie chce ze mną walczyć? Dopiero w czwartek wieczorem będę znów dostępny... " czyli rozumiem że jutro? jaka godzina?
Odpowiedz
Jutro o tej porze (23) czekam na Ciebie Dzisiaj jestem wlaśnie teraz w pracy do rana, więc...

[Dodano po 10 godzinach]

Trochę mi się poszerzyło spektrum dostępności, zatem możesz mnie szukać od mniej więcej godziny 16 Tak czy siak, zgłaszaj się do mnie na gg.

[Dodano po 7 godzinach]

W Opuszczonym Pałacu zawodzi cisza... Gdzie jesteście, śmiałkowie...?

Odpowiedz
Jeśli chodzi o mój pojedynek z Tokar'em, to czekam na oficjalne wieści od niego na forum, w tym temacie.
Odpowiedz
To może mały koleżeński rozgrzewkowy sparring?
Odpowiedz
Z przyjemnością - już odpalam co należy
Odpowiedz
"WIKTUL'u TUTAJ!" - hasło turniejowe
Odpowiedz
Nie mogę się połączyć z serwerami gameranger od wczoraj jakies pomysły, czy inny program?
Odpowiedz
A jakiś konkret, komunikat błędu, odmowy połączenia? Nie możesz zalogować się do samego gamerangera, czy do serwerów?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Serwerów, przeinstalowałem, jest wyjątkiem, a nawet zmieniłem router..

ps. na mą zgubę mam windows vista..
Odpowiedz

Cytat

komunikat błędu, odmowy połączenia?


Wywala Ci cokolwiek? Dodatkowo - czy możesz postawić pokój?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Odpal Gamerangera jako administrator. Z tego co widzę, to pomaga.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Robiłem już to kilka razy, dla pewności przed chwilą ponownie nadal nic. Jakieś fora poznajdywałem ludzie marudzą, że bez powodu na jednym z komputerów podłączonym pod ten sam rounter nie działa im GR
Odpowiedz
Nie no, u mnie tego problemu nie było wczoraj, a też był odpalony GR na dwóch kompach - strzelam, że problem leży w Viście. Ktoś gdzieś tam pisał, że blokuje mu połączenie jakiś inny program, ale wątpię, że taka sytuacja ma miejsce u Ciebie.

Jeśli Wiktul nie zaprotestuje możemy skorzystać albo z Voobly, bo on obsługuje HoMM3, albo z Evolve, bo wydaje mi się, że on też - właśnie go odpalam, żeby to potwierdzić.

Jeśli żadne z powyższych nie zadziała, pozostaje nam hamachi i pieprzenie się z tym problemem the old fashioned way.

[Dodano po 3 minutach]

I Evolve obsługuje też HoMM3.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Mi to rybka który, osobiście nie grałem nigdy przez coś innego niż hamachi więc wiktul niech decyduje
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...