[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka

Wyniki pierwszej rundy

1. ARCODES (Forteca/Solmyr) vs MATT (?/?)
2. ATI (Nekropolia/Isra) vs TY (Twierdza/Yog) - http://puu.sh/4F1rD.jpg / https://dl.dropboxus...Kapitulacja.png
3. WIKTUL (Inferno/Rashka) vs CROWELL (Lochy/Deemer)
4. MIŁY (Zamek/?) vs LIONEL (Bastion/Kyrre)
5. TOKAR (Zamek/Loynis) vs ZURIKATA (Zamek/Ingham)
Jako runda dodatkowa:
6. WIKTUL (Inferno/Rashka) vs TRZECI KUR (Forteca/Tazar)- http://bibainfo.pl/pu...t%20g%F3pi.jpg



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Pierwsze starcie rodem z kabaretu.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tymczasem na GameRangerze:



I Wiktul z Kurem wciąż się tłuką. To już chyba z trzecia godzina!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Chwilowo mamy z Kurem remis ze wskazaniem, wyszedłem, bo teoretycznie powinienem walczyć z Corwellem, na którego czekam.
Odpowiedz
Nikczemny Wiktul przez całą grę ściemnia jak to mu nie idzie, po czym pojawia się z jakimiś @#$%^&* diabłami i bandą ifrytów. No przecież dżentelmeni tak nie robią. (ups, chyba teraz ujawniłem wszem i wobec taktykę Wiktula;p)

Co do walki Taja i Ati - Taju, zawsze musisz trafić w jakiś chłam już na starcie;p

PS mam propozycję na przyszły turniej: może na potrzeby turnieju stworzyć mapy od zera, a nie jechać na nikczemnych randomowych?
Odpowiedz
Można też wykorzystać któreś z wielu domyślnie stworzonych - jest ich naprawdę wiele, zawsze znajdzie się jakieś porozumienie co do zdefiniowanych zamków, a nawet ja nie pamiętam wszystkich

[Dodano po 45 sekundach]

I wcale nie ściemniam! Wypraszam sobie! Po prostu na miarę umiejętności radzę sobie z ograniczonymi możliwościami

[Dodano po 9 minutach]

Ok, wracam do batalii z Kurakiem. Jeśli Corwell się zjawi po swoją porcję chwały, niechaj pisze na moje gg - 1679235
Odpowiedz
Ja dalej jestem w pokoju i czekam na ewentualnych chętnych, więc jeśli Crowell się pojawi, dam Wam jakoś znać.

[Dodano po 53 minutach]

Tymczasem na GameRangerze rozpoczął się pojedynek dwóch księży, a dwa pokoje wyżej:




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
U mnie Corwella wciąż brak. Natomiast mój partner "rezerwowy" poległ w glorii chwały na polu bagna, które spłonęło pod szaleńczymi szarżami sułtanów lansu - ifrytów

Niestety, na chroniczny niedowład psychotechniczny cierpiąc, z przyczyn niezidentyfikowanych dla mej świadomości przycisk "PrintScreen" oraz "F12" nie spełniają mej woli czynienia screenów, tytułem czego obrazowego potwierdzenia nie mogę zamieścić. Liczę, że Kur podpiszę się zatem swoją łapą pod niniejszym oświadczeniem.
Odpowiedz
Mam wrażenie, że ktoś w tym screenie coś kombinował.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Bez wątpienia, chcąc ukryć bezmiar swej haniebnej porażki

Ktoś następny pod kosę, skoro pirata Deemera zasypał deszcz meteorów?
Odpowiedz
Nikt? Serio? Hassan, dawaj, skuś się na małe co nieco. Szybko się zagoi
Odpowiedz
Sorry, ale mój komórkowy Internet nie uciągnie xD
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Czemuż ach czemuż nikt nie chce ze mną walczyć? Dopiero w czwartek wieczorem będę znów dostępny...
Odpowiedz
JA! Wiktulu! Ja Cię na klatę przyjąć mogę!

(o ile jesteś dostępny)
Odpowiedz
Spoko, wtedy możemy grać nawet w Wormsy



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Jeśli Armageddon, to przegralibyście, zanim usiedlibyście do klawiatury
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...