[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka

Można w końcu grać na piracie? ;d jak już wspominałem, cd-key zgubiłem lata temu i nie będę kupował drugi raz

mi by stykało ok 21 grać
Odpowiedz
Wtorkowy wieczór mi pasuje. Godzinę dogramy już w sam wtorek, jak się będzie to się zacznie. Chyba uda nam się jakoś zgrać.
Odpowiedz
Pff. ;p Jak chce przejść do dalej tak frajerski sposób, to proszę bardzo.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ale wszystkie te mecze będą rozegrane we wtorek wieczorem.
Odpowiedz
Spękałem wykreślcie mnie, pliss.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ej bo ja jutro o 21 to na melanż chciałem iść xD I co teraz? A nie może być jakoś hm w godzinach od 15-19 ?
Odpowiedz
Shit. Generalnie to ja mam cały wtorek wolny do wieczora. Nie wiem jescze na która dokładnie co i jak ale myślę że o 20 będę już się delektował złotym arborskim . Jescze ew dam znać. Czyli ty możesz najwcześniej o której?
Odpowiedz
Corwell, jeśli pasuje Ci 21, to się dostosuję, choć ja jestem stworzeniem nocnym - najchętniej funkcjonuję po 23
Odpowiedz
(Pytał się o coś Crowell)
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Drodzy parafianie!

1. Dziękujemy za złożone w minionych tygodniach ofiary. Wspomogą one rozwój naszych królestw.

2. Po dzisiejszej mszy, w naszej parafii doszło do spotkania dwóch "skłóconych" zakonników - Tokara i Zurikaty. Podczas rozmowy ustalono termin pojedynku, tj. wtorek, godzina 23.00 z ewentualną możliwością przesunięcia w czasie.

3. Przypominamy, że w każdy czwartek i piątek, po porannej mszy prowadzona jest spowiedź.

4. W przyszłą niedziele obchodzimy Święto Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, w czasie mszy zbierane będą ofiary na zakup nowych przeciwpancernych drzwi do kaplicy.

5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, w tym także ostatnich egzemplarzy kwartalnika "JEEEEEEEEZUUUUUS!"

Niech bogowie mają was w swojej opiece.
Amen.
Odpowiedz
Crowell, nikt nie chce Ci głośno przytaknąć, ale milczenie oznacza zgodę.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Dobra, miękkie fajeczki, złożyłem magisterkę. Mogę kogoś we wtorek opitolić
Od czwartku do niedzieli mnie nie ma, więc nie wiem czy w ogóle mogę się jeszcze dopisać.

Ale! Jakby co - zamek Fortress, bohater Tazar. Będę was chłostał batogiem aż mi ręka spuchnie.
Odpowiedz
O walkowerach nie ma mowy moje oddziały żądne są krwi i skór (w końcu zimno w tej Brakadzie). To może inne rozwiązanie? np ta jak pisał Lio??

Lio z tego co widzę nie trzeba płyty
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
Jeśli Matt faktycznie rezygnuje, możemy wstawić za niego Kurę, która zgłosiła się po czasie i jest przez to na liście rezerwowej. Oczywiście jeśli takie rozwiązanie odpowiada wszystkim zainteresowanym.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...