[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka

All right! Dzięki wszystkim za zgłoszenia, wygląd grup i czas meczy podam dzisiaj wieczorem lub jutro.

[Dodano po 2 dniach]

W związku z przełożeniem terminu, rekrutacja jest dalej otwarta! Wszyscy chętni mają czas do końca września.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Hassanie! Zaktualizuj daty i listę graczy na stanie!

[Dodano po 15 godzinach]

Hasssanie! Sam zaktualizowałem daty i listę graczy! Zerknij łaskawie, czy nie masz obiekcji.
Odpowiedz
Doskonała robota Wiktulu!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ach, gorycz rozrywa mnie od wewnątrz, ale muszę być wytrwały w swoim wyborze. Ale jeszcze się spotkamy, Taju. A i Ty, Rangerze, parobku, który możesz mi bagno zamiatać. JESZCZE SIĘ SPOTKAMY!
Odpowiedz
Oh come on Kur, ta godzinka wieczorem Cię nie zbawi, a przynajmniej postawisz jaszczuroludzi tam gdzie masz przechwałki. Skuś się!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
A co mi tam, Ja też się zgłaszam. Frakcja: Fortress (nie wiem jak to w PL przetłumaczyli), bohatera jeszcze podam. Prośbę miałbym tylko jedną, aby ustalić mą walkę na dzień pn-czw, bo w weekendy mam "szlaban" na komputer od żony
I jeszcze małe pytanie: Jaki rozmiar planszy? Przyda się przy planownaiu strategii rozwoju
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Arcodes dnia piątek, 20 września 2013, 02:07 napisał

A co mi tam, Ja też się zgłaszam. Frakcja: Fortress (nie wiem jak to w PL przetłumaczyli), bohatera jeszcze podam. Prośbę miałbym tylko jedną, aby ustalić mą walkę na dzień pn-czw, bo w weekendy mam "szlaban" na komputer od żony
I jeszcze małe pytanie: Jaki rozmiar planszy? Przyda się przy planownaiu strategii rozwoju


Yyyyyy... Zaskoczę cię - Forteca .
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia piątek, 20 września 2013, 10:23 napisał

Yyyyyy... Zaskoczę cię - Forteca .


Nie wiedziałem, bo gram w angielską wersję a znając pomysłowość Naszych tłumaczy - można spodziewać się wszystkiego

--------
Moim bohaterem zostanie Solmyr - władca pierunów:)
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
PAM PAM PAAAAAAAAM

Runda pierwsza turnieju, która odbędzie się w godzinach wieczornych wtorku (19-20-21, może później?), przynajmniej dla tych, którzy ostatecznie przez jutrzejszy dzień potwierdzą, że będą się tłuc;
Wszystkie grupy (jest ich pięć) dobrałem losowymi rzutami kostką.

Pierwsza runda odbędzie się na mapie małego rozmiaru i będzie pojedynkiem. Mapy zostawimy ślepemu losowi. W ostatnim dniu turnieju, oprócz finału pomiędzy dwoma finalistami, odbędzie się także battle royale, z ośmioma uczestnikami turnieju (ta nieszczęśliwa dwójka, która odpadnie najwcześniej, nie weźmie w niej udziału).
Rundy będą odbywały się na zasadzie eliminacji, a potem będziemy improwizować, albo kierować się jakimiś skomplikowanymi zasadami - skład drugiej rundy wyłonimy po końcu pierwszej i tak dalej.

Ponieważ nie będę fizycznie w stanie obserwować wszystkich meczy, plan jest taki, byście wszyscy po zakończonej rozgrywce wysyłali mi zrzut ekranu z ekranem zwycięstwa lub porażki. Będę z Wami siedział na Gamerangerze i to będzie nasza pierwsza metoda, za pomocą której będziemy się próbowali ze sobą mierzyć - wobec czego każdy potrzebuje się w niego uprzednio zaopatrzyć.

Tymczasem, w pierwszej rundzie zmierzą się:

1. ARCODES (Forteca/Solmyr) vs MATT (?/?)
2. ATI (Nekropolia/Isra) vs TY (Twierdza/Yog)
3. WIKTUL (Inferno/Rashka) vs CROWELL (Lochy/Deemer)
4. MIŁY (Zamek/?) vs LIONEL (Bastion/Kyrre)
5. TOKAR (Zamek/Loynis) vs ZURIKATA (Zamek/Ingham)

Potwierdźcie udział, komentujcie grupy, przygotujcie się na WOOOOOOJNĘĘĘĘĘ!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
U hu-hu! Ciekawe rozlosowanie, nie ma co!

Ja się chcę tłuc.
Wieczorem, po godzinie 22 najlepiej. Tokar'ze?
Odpowiedz
Niech będzie. Jenot? O której możesz?
Odpowiedz

Cytat

Wieczorem, po godzinie 22 najlepiej. Tokar'ze?


Najlepiej
Odpowiedz
Mam problem, bo jestem po przeprowadzce i nie mam Internetu da się mnie przesunąć jakoś w czasie? Powinienem do piątku mieć net.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...