Pokaż no swój pulpit

Mój też chce się tu ujawnić więc spełnię jego zachciankę
  • 1.JPG
Odpowiedz
Ale fajny kosciej, tylko po co ten koleś (Geralt?) na niego patrzy?!

Mój pulpit jest z kompozycji ,,postacie" z Windowsa7, nie chcę mi się niczego nowego szukać .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Jakie ładne masz drzewko, Krzysiu

A ty, Lio, co tam przechwytujesz w JPG


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dziekuje :-) Ilosc ikonek powiekszyla sie o Obliviona :>
Odpowiedz
Czemu ? Obek zly ? Chociaz moglby znalezc sie tam Skyrim
Odpowiedz
Obek zły nie jest, jest mocno średni, choć ma momenty pełne chwały. Chały zresztą też.
Odpowiedz
Nigdy tu nie zaglądałem, ale chyba czas najwyższy. Do trzeciej w nocy bawiłem się ze swoim pulpitem, bo wcześniej miałem zawsze bajzel. Powiedziałem "Basta! Macaroni! PERONI!" i zrobiłem rewolucję na kompie.
Co prawda nie jest to jeszcze skończone, ale główny cel osiągnięty - porządek i (moim zdaniem) całkiem przyjemny wygląd.

Jakby ktoś pytał - skorzystałem z Rainmeter, RocketDock, tapety i stylów znalezionych w sieci. Trochę je przerobiłem, bo były chyba przygotowane dla rozdzielczości milion na milion. Inny plus jest taki, że w końcu się zebrałem, by pobrać service packi do Corela.

Chętnie przyjmę sugestie i propozycje udoskonaleń, poprawek, a nawet słowa nieuzasadnionej krytyki;)

PS przy tworzeniu nie ucierpiał żaden drób!
  • pulpit.jpg
Odpowiedz
Shiiit Kuro. Twój pulpit jest augmentowany.

[Dodano po 6 minutach]

Tapeta animowana? Albo wręcz poziom ekspert - tapeta animowana do rytmu?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
A więc odgadłeś moje inspiracje, Krzysztofie z Arabii.

Tapeta niestety nie jest animowana - nie jestem takim kozakiem. Chociaż chciałbym, żeby trójkąty miały czaderski połysk.
A to cuś po prawej to gadżet z Samurize. Na szczęście się animuje;)

Jeszcze to sobie dopracuję. I to tak, że mi RAMu braknie;p

Edit: dorzuciłem jeszcze przyciski szybkiego dostępu. Brakuje mi jeszcze tytanowych protez ręki, którymi mógłbym miażdżyć maluczkich ;(
  • pulpit2.jpg
Odpowiedz
Wow, fajne, naprawdę fajne.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...