Podziel się szczęściem

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaha.

Argayeg (pewien demon, bardzo miły ale psotnik) dał dziś spokój mojej lewej ręcę w której zwykł mieszkać.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Jak tam maturka? (Tak wiem była dawno temu i się późno pytam.)

Byłem dziś na pogrzebie spotkałem się ze znajomymi a pogrzebie.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
W sensie, że ze swoich płuc zrobisz bombę?

A ja tam się cieszę bo się dobrze czuje i słoneczko swieci.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Łaaa! Z tego wszystkiego zapomniałam się wczoraj podzielić tutaj. Otóż siedzę sobie wczoraj w pokoju spokojnie, nikomu nie przeszkadzając dogorywam po całym dniu wykładów, kiedy nagle z pokoju obok słyszę jakiś rumor i zaraz mi się kumpel do drzwi dobija. Okazało się, że dostał maila i przedmiot, który wymyśliłam, a on zrobił dostał się do TFa 2 I prosz:

http://www.teamfortre...bazbobarrabus/

Na dole jest nawet wyróżniony!
Odpowiedz
Niech jeszcze wymyślą miotacz kości (na miejsce karabinu strzykawkowego) .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ostatnio wykastrowalam byka. Nie umarl. Jestem Bogię.
Odpowiedz
Kobiece ręce.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jestem smutny, bo Lio nie napisał dużej literki po kropce .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Cep to może być bojowy, chciałeś napisać cap (co oznacza kozła, niekoniecznie kastratę )

A ja jestem szczęśliwy, bo wyjaśniłem nieporozumienie z moją byłą (wiem, brzydkie określenie, ale przynajmniej krótkie). Wcześniej źle dobrałem słowa, przez co niechcący zasadziłem jej strasznego kopa w tyłek i było jej przykro - w sumie zachowałem się jak kawał drania, znaczy jeszcze gorzej niż zwykle. Zebrałem się w sobie, zadzwoniłem drugi raz i znów wszystko jest w porządku ..przynajmniej póki znów nie palnę czegoś szybciej niż pomyślę.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
A ja mam zamówionego Wiedźmina Sezon Burz i tylko czekam na jego przybycie
Odpowiedz
A ja jestem szczesliwa, bo autorka najlepszych ksiazek na temat swinek morskich wziela mnie pod swoje skrzydla i jade se do niej praktykowac.

A kastrowany byk to wół. Cep to kozioł.
Odpowiedz
Czasem jest dobrze się czuć nie-bykiem ...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Karczma

Podziel się szczęściem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...