Szkoła

Mi droga do szkoły zajmuje z 30 minut. 10 minut na przystanek MZK, 10 minut jazdy i 10 minut z przystanku do szkoły (pod górkę). Współczuję tym, którzy codziennie muszą tłuc się powyżej 1h w jakimkolwiek środku komunikacji (59min już się do tego nie zalicza :mrgreen: ). Ja mieszkam w 100 tys. mieście i droga autobusem nie zajmuje mi długo dokądkolwiek.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
mi droga do szkoły zajmuje hmmm na piechte (a zadko tam drałuje na piechte to 20 min max) a jak mnie starzy podwioza to hmm 3-4 min
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja mam kilka kroków...Często z W-F pryskam do omku cos zjeść lub wypić:] Mam bardzo blisko i to jest dobre:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
U mnie z dochodzeniem do szkoły jest różnie. Mieszkam na końcu miasta. Więc trochę do przejścia jest. Ale zwykle (jeśli idę sama) to jes to coś między 10-15 minut.
Odpowiedz
Pamiętam jak mój kolega wtedy mieszkałem [gdzie indziej] t o miał 30 metrów do szkoły. a ja 1.5 km
Odpowiedz
Ja teraz pójde do 2 gimnazjum w której podobno jest najwięcej uczenia przez całe gimnazum, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć ;p. Nasza wychowawczyni jest chyba najsurowszą jaką mieliśmy , ale jak sie jej nie podpadnie to jeszcze da się znieść :lol: . Najgorzej jest z naszą nauczycielką od matmy, a zwie sie Trąbalowa (znana jest jako Trąbala, ale ja na nią mówie Tron Bhaala ). U niej jakąś ocene powyżej 3 jest cholernie trudno zarobić, chociaż byś zrobił 3/4 zadań dobrze zrobił na klasówce to ona i tak postawi 3, ewentualnie 3+ jeśli kogoś lubi . A co do naszej klasy, jesteśmy najlepsi w nauce w całym gimnazjum, ale za to najniegrzeczniejsi :twist:.

Ja mam do szkoły ok. 10 minut.

PS. Ja mam tylko jednego kota w domu ;p:D
PS2. Chyba troche przesadziłem z tymi emotikonami
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Już jutro do szkoły. Jak to przeżywacie ??? Jakos jednak trzeba to znieśc nie ??
Odpowiedz
Ja mam łącznego czasu do szkoły jakieś 20 min. Nie zazdroszczę osobom, które dojeżdżają z kilka godzin.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Mi wyszło że po dużych zaokrągleniach wychodzi że robię rocznie 6000km ! Słabo mi...
Odpowiedz
heh Medivh szczera orawda w 2 gim jest najwiecej nauki jesli bedziesz mial w dobre oecny do w trzeciej pojdxie ci jak splawka(u nas w szkole w 2 klasie dochodzi ta #@^#&@ chamia) pozatym w 2 klasie jest najciezszy material z fizy a takze w drugiej klasie jest nawiecej sprawdzianow. Wiec zycze powodzenia!
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Hehe, ja w 2 gim miałem harówkę. Kółka z gegry (opłaciło isę) szkolenia WOPR (też się opłaciło) plus nawałnica nauki, a w trzeciej to lajtowo było Młodziki, powodzenia.
Odpowiedz
Aha, czyli jednak w drugiej jest najwięcej uczenia (a już myślałem że to nie prawda ;p)
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Cytat

A co do naszej klasy, jesteśmy najlepsi w nauce w całym gimnazjum, ale za to najniegrzeczniejsi


Ja nie wiem czy to jakieś fatum czy gadanie nauczycieli, ale my tak mieliśmy w podstawówce i teraz w gimnazjum :mrgreen:

ps.Buuuuu. Jutro do szkoły ;( Znowu będę stał godzinę na boisku i słuchal wypocin dyrektorki :sad:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
ehh u nas jest to smo tylko że są to wypociny dyrektora

Tak to prawda skonczylem 2 gim i wszyscy nauczyciele mowili ze skonczylismy najtrudniejszy rok nauki w gim i ze moze byc juz tylko latwiej(mowie o gimnazjum:P).....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Czy to straszne? Ja nie byłem na rozpoczęcniu. Bo po co? Stać i nic nie robić? Bezsensu. Wolę sobie w domku posiedieć a plan zajęc od kogoś się weźmie...;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ok, tez niedawno wróciłem z rozpoczęcia. Oto sprawozdanie:

Szkoła: VI Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
Profil klasy: Biol Chem Fiz
Stan klasy: 32 sztuki
Ilość samic: 26 sztuk (jest w czym przebierać )
Iloś samców: 6 sztuk (licząc ze mną)
A tera na serio, to klasa wporzadku. Nikogo nie znałem ale już zdołałem poznać kolegów moich nowych kolegów z klasy Plan lekcji jest nawet wporządku, nie mogę nazekać
Odpowiedz
Sprawozdanie według Strażnika :]

Szkoła:Liceum Ogólnokształ cące w Warszawie im. Śniadeckiego
Profil klasy:Historia,J.Polski, WOS
Stan klasy: 35 osób
Ilość samic:20 osób
Ilość samców: 15 osób(ze mną ofkoz)

Na oko klasa fajna (nikogo nie znam trza się zapoznać ;p ) i z tego co widziałem jak narazie jeden "kozaczek" a na Woli to się chwali Wychowawczyni też fajna. Dziewczyny w sensie wyglądu lepsze niż rok temu :] (chociaż nie trudno było o to ) Plan lekcji zje(ciach !)ny < Aha najsmieszniejsze jest to, że nasza klasa ma rozszerzony WOS, a w tym roku w ogóle go nie mamy ;p

Cytat

Ilość samic: 26 sztuk (jest w czym przebierać icon_smile.gif )


Ładne chociaż ? :]
Strażnik: Owszem, ładne Bardzo

Cytat

Czy to straszne? Ja nie byłem na rozpoczęcniu. Bo po co? Stać i nic nie robić? Bezsensu. Wolę sobie w domku posiedieć a plan zajęc od kogoś się weźmie...;]


Nie głupi pomysł Naprawde nie głupi !
Odpowiedz
33rd Reytan's Expeditionary Corps.

Pole Bitwy: VI LO im. Tadeusza Reytana
Stan liczebny kompani: 18 osób (reszta składu kompani poległa albo zdezerterowała)
Wyszkolenie: Elite&Crack
Przeznaczenie kompani: Znajomość topografii terenu (geografia), systemy walki elektronicznej (informatyka), kryptologia i szyfrowanie (matematyka)

Ilość manewrów: 36h/tydzień, + zadania specjalne (kursy przygotowawcze i doszkalanie się w zakresie matematyki i fizyki)

Cel taktyczny: przeżyc ten rok...
Cel operacyjny: zdobyć wzgórze Matura i rzucić ICH na kolana
Cel strategiczny: Geodezja, Mechatronika, Automatyka na Politechnice Warszawskiej

"Kto odważy się być mądry?!"
"God bless us and f*** the rest"
Odpowiedz
Cia...

Pobojowisko: Gimnazjum nr 1 im. 74GPP
Specjalizacja: brak
Czas szkolenia: pozostało 10 miesięcy
Pluton: sztuk 24, 12 płci żeńskiej

Grafik tygodnia: 6-8-5-7-7 + kursy uzupełniające

Quest główny: Zdać egzaminy i dostać się na pole IV LO Mickiewiczowskiego
Questy poboczne: w widowiskowy sposób zakończyć szkolenia
zdobyć max. 100pkt
Odpowiedz
← Karczma

Szkoła - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...