Czeeść, pospamujmy

No w końcu ktoś coś spami
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Dobra, ludziska - codzienne przesiadywanie na forum (tym i nie tylko) jest fajne, ale wybitnie nie służy mojemu życiu poza-internetowemu ani nie pomaga w nadrabianiu rozmaitych zaległości itp. Dlatego na jakiś czas muszę sobie zrobić mały "odwyk" i znikam. Na jak długo, to się okaże - może parę tygodni, ale przypuszczam, że dłużej.

Chyba nikt nie będzie jakoś strasznie za mną tęsknił niemniej informuję, by nikt się nie dziwił, że tak nagle zniknąłem bez słowa.

Nie wiem, kiedy - ale na pewno wrócę
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Ja ostatnio bardzo sie zadomowiłem na gexe i siłą mnie stąd nie zabierzecie bo ja nigdzie się stąd nie zabieram )
Odpowiedz
Będziemy tęsknić ;___;

220 za książkę z 2006? Masakra.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Porfirion odszedł, czas na minutkę ciszy (przerywanej stukaniem w klawiaturę).
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia wtorek, 3 września 2013, 14:41 napisał

220 za książkę z 2006? Masakra.


Dokładnie! No może i książka dość dobra, zagmatwana, ale nie jestem takim desperatem, by tyle dać za pojedynczy egzemplarz. MAG mógłby wreszcie upublicznić 2. wydanie.
Odpowiedz
Po co kupować książki? Za kilka(nascie) lat i tak beda w bibliotekach...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ciekawe
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Byłoby ciekawe gdyby nie to, że po raz setny, jak nie tysięczny widzę coś w nawiązaniu do GoT
Odpowiedz
Czy pisząc GoT masz na myśli Game of Thrones?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Nie, ma na myśli Gumiaki od Taty.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No Gumiaki od Taty to akurat całkiem spoko serial.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Fakt, trochę niemrawo się zaczyna, ale później akcja mnie porwała.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
I dlatego niektóre cukierki są zielone!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Pomyślałem, że przydałoby się zrezygnować z halloweenowego awatara, a potem pomyślałem, że może zamiast usuwać, wymienię na inny.. tyle, że nie mam pomysłu. Myślałem o Tuco z "Dobrego, Złego i Brzydkiego", ale mi nie podszedł jako awatar. Podpowiedzcież coś, spamerzy

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Ten Dyńtoro .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...