[NWN1] Poradnik Tworzenia zbroi w Aurorze

Witam, w tym poradniku pragnę pokazać graczom całkowicie nie zaznajomionym z edytorem do gry Neverwinter Nights - Aurorą Toolset jak tworzy się zbroję. Tak więc, do dzieła!
  • 3.JPG
  • 9.JPG
  • 5.JPG
  • 4.JPG
  • 7.JPG
  • 6.JPG
  • 2.JPG
  • 8.JPG
  • 1.JPG
Odpowiedz
A więc smok go zaciukał kłami!

Mało ekhem wyjaśniający poradnik bardzo szcerze mówiąc, ale nie zniechęcaj się (i tak jestem idiotą i sam nic nie robię ).
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Poradnik ten jest stworzony dla graczy, którzy próbują coś stworzyć po raz pierwszy, więc gracz który tworzenie zbroi ma opanowane do perfekcji nie znajdzie w nim niczego przydatnego. Ale każdy kiedyś zaczynał od początku, więc mam nadzieję że moja praca się przyda
Odpowiedz
A propos początków; Pamiętam moją ,,kampanię" która wyglądała tak:
-Pojawiasz się i tłuczesz się z zombiakami.
-Bierzesz zadanie od kolesia obok (dialog był podstawowy angielski, bo nic nie umiałem)
-Idziesz do pomieszczenia obok, podnosisz z ziemi przedmiot, wracasz do kolesia, i w zamian nic nie dostajesz, bo nie umiałem tak zrobić.

Tak swoją drogą to taki super ,,Ower Powered" przedmiot mozna sobie zrobić, a potem go wziąć zapisać postac, a nie grę i zacząć kampanię, w razie krytycznej sytułacji(przeciwnik, którego nie możemy, a trzeba pokonać).
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Poradnik Tworzenia zbroi w Aurorze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...