[F2] grajcie!

ok jako ze przypominam sobie jak wszyscy najezdzali na fallouty, mowili ze im sie nie podoba itp apeluje : LUDZIE! cd-projekt wydal polskie wersje f1 i f2, wiec wykorzystajcie to i ZAGRAJCIE ! chetnie pomoge w kazdym aspekcie gry...
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
stary, to podstawa! Tak samo jak wszystkie old'schoolowe cerpegi typu "Bard's Tale" "Betrayal At Krondor" czy "Ishar"... Wtedy to ludzie mieli wyobraznie ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
A ile one kosztują :?: Jak mówisz że wydał CD - Project po Polsku to tłumaczenie może być zrąbane. Ale jak niedrogo to warto zagrać.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
kosztuja taniocha - ok 20zl a tlumaczenie jest najlepszym tlumaczeniem na polski, jakie widzialem ( przynajmniej f2).
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
A zagrac warto oj warto... Lepsze od niektorych nowych rpgow. Przynajmniej dla mnie ze wzgledu na straszna swobodode i nieliniowosc.
Odpowiedz
Nudy na pudy ale zagaać warto
Odpowiedz
Iwsz co Gamorin? Masz szczescie, ze to nudy na pudy mowisz pareset kilometrow ode mnie! Ale i tak Cie kiedys znajde... :twisted:
Odpowiedz
nudy na pudy... ehhhhhhhhhhhh nie ma to jak znac sie na dobrych crpg ;] fallout i nudy pfffffffffffffffffffffffffffffffffff
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
JA ta gierke dostalem jakos o 7 wieczorem... to gralem do 1 a budzik sobie na 4 rano codziennie nastawialem i gralem... kiedys mnie nakryli g:o
Odpowiedz
Teraz w Clicku można kupić za 8.90 Polską wersję Fallout1 i Fallout2. Sam kupiłem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Uuuu....może i ja się skuszę.....NIE! Żeby znowu nie było tak jak z Baldur's Gate.....
Odpowiedz
ta gra wymiata a tlumaczenie , pshynajmniej F2 stoi na bardzo wyskim poziomie , sama gra JESS nie do pokonania ! po prostu jeden wielki RULEZ dla niej ! ( jako jedyny w miescir pshelazlem cala , koledzy co grali w nia z podworka - mnie podziwiaja xD )

BTW.
A wescie zrobcie postac co ma malo inteligencji a zobaczycie jak sie gra koles do ciebie mowi a ty masz opcjie

1. (drap sie po nosie)
2. Ja chciec siku
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
ja zaczalem grac do clicka dali fallout 1 i 2 po POLSKU!! click rlz
Odpowiedz
Ja przeszedłem oba Fallouty po ANG i naprawdę gra wymiata! Może dziś trochę odpychać grafa ale sama grywalność jest nooo W-I-E-L-K-A! I również polecam tą grę ludzią którzy nie grali bo naprawdęs poro stracą!
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
ee tam! grafa jest na najwyższym poziomie, trzeba tylko podciągnąć brutalność na maxa (F2) i cieszyć się życiem


W F1 nie grałem, ale F2 przeszedłem (polski i amerykański (nie angielski!, w angielskim nie ma dzieci podobno)). Fallout Tactics znudził mnie w okolicach bunkra gamma , bo nie ma w nim możliwości wyboru

Grywalność w F2 jest świetna, dużo bardziej wciąga niż...y...Nevera np.
FT to nie rpg.
Odpowiedz
jak można grać w F2 nie przechodząc wcześniej jedynki ? jeżeli to zrobiłeś to do F1 już pewnie nie dasz rady się zabrać, bo wszystko jest mniejsze itp. a to baaardzo duża strata -_-

a co do RPG-owości FT ... hmm... niby dlaczego nie jest Oo jest kiepski i to już nie to, ale w sumie chyba niewiele mu ujęli pod tym akurat względem Oo
Odpowiedz
I jak zwykle ja się wtrącam... Temat troche stary(jak prawie wszystkie, w których ja pisze). Jak to kiedyś powiedziełem: "Fallout to klasyka w klasyce i nikt nie zabierze mu tego miejsca...". Mam 15 lat a z Falloutem miałęm stycznośc dużą bo kuzyni(cała rodzinka siedmiu) grałą w niego to i ja zacząłem i... Niewiem czemu moi qmple uważają Fallouta za gów**... Widocznie się nieznają bo to era tych co lubią dobrą grafe a nie klimat! Miałem kompa prawie od dziecka pewnie dlatego wole te stare z klimatem. Szkoda tylko, że ci qmple są silniejsi
If you value your life, run...

Staram się rozruszać każdy stary temat!
Odpowiedz

Użytkownik Berkel dnia Apr 20 2006, 07:51 PM napisał

Szkoda tylko, że ci qmple są silniejsi

[post="42781"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Rozumiem tym samym, że siedzą nad Tobą z pieśćmi, nożami czy bejsbolami i każą grać w super-hiper graficznie gry żebyś się nawrócił? Bez obrazy ale to ostatnie stwierdzenie zabrzmialo jak dla mnie trochę śmiesznie. W moim towarzystwie to nie wiedzą co to Fallout. Najwyżej Q3 lub UT i ewentualnie NFS heh, cóz, ich strata. Ja grałem i na zawsze zapamiętam Fallouta. gdyby nie to, że mi się cd-ki zrypały napewno bym zagrał. Zgodzę się z tym, że jak ktoś zacznie od F2 będzie potrzebował sporo samozapracia aby chwycić sie za jedynkę i ją skończyć. Dla kogoś takiego po porstu gra będzie nierozbudowana i nudna...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Fallout

grajcie! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...