[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka

16 września, zgodnie z tym newsem rozpoczynamy Tydzień Herosów. A razem z Tygodniem Herosów wzywamy wszystkich bohaterów szacowną proklamacją na stawienie się ciałem i duchem i przetestowanie swoich umiejętności w epickiej walce na śmierć i życie, na zamki i surowce w najlepszej części ze wszystkich - Heroes of Might & Magic 3!

  • Wersja - będziemy grać na wersji 4.0, czyli Complete - jest ona łatwiej dostępna i bardziej popularna wśród forumowej braci
  • Pośrednik - albo Hamachi, albo Evolve, albo Gameranger, zależnie co będzie działało nam najlepiej.
  • Czas trwania - 30 września - 6 października, z wielkim, niedzielnym finałem. Dokładne daty meczy podam w weekend poprzedzający Tydzień Herosów.
  • Forma - zależna od ilości zgłoszeń; jeśli będzie odpowiednia, przewiduję gauntlet na standardowych, turniejowych zasadach (zaczyna ośmiu, kończy dwóch) i jeden, albo dwa mecze grupowe, znów, zależnie od ilości osób. Zwycięży osoba z największą ilością punktów.
  • Czas trwania zgłoszeń - 29.08-30.09
  • Forma zgłoszeń - Głośne "JA" na początku postu i preferowany zamek wraz z bohaterem. Mimo, że jeden z dwóch trybów będzie przewidywał rozgrywkę losową, drugi będzie wojną poglądów i teorii, które miasto i który heros jest lepszy.
  • Kto prowadzi - Hassan, czyli ja. Pytania i nieścisłości będziemy obgadywać w tym temacie, lub na PMkach.
Dla każdego z uczestników przewidziane jest specjalne odznaczenie forumowe, dla zwycięzców osobne odznaczenia i sążne nagrody.

Uczestnicy turnieju:

- Matthias Circello (zamek: ? / heros: ?)

- Ty Cruelsfurrer (zamek: Twierdza/ heros: Yog)

- Miły (zamek: Zamek/ heros: ?)

- Wiktul (zamek: Inferno / heros: Rashka)

- Corwell (zamek: Loch / heros: Deemer)

- Ati (zamek: Nekropolis / heros: Tamica)

- Tokar (zamek: Zamek / heros: Loynis)

- Zurikata (zamek: Zamek / heros: Ingham)

- Lionel (zamek: Bastion / heros: Kyrre)

- Arcodes (zamek: Forteca / heros: ?)

Do walki i zwycięstwa!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Mogę robić za mięso armatnie do rozwalenia w 1 rundzie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Noż jasne, że JA!

Preferowany zamek to Stronghold wraz z Yogiem jako startowym bohaterem. To najlepsza opcja, koniec dyskusji. Nawet nie będę was czytał, że nie.
Odpowiedz
Później, jak sobie przypomnę, napiszę, jaki chcę zamek `` (żałosne, wiem).

Ale może załatwię ze 3-4 dodatkowe osoby!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
JA.
Generalnie jaki zamek mi to tito random zawsze wjedzie. Ale jak już miałbym wybrać no to przystań.
Odpowiedz
Hej! Czy jest szansa na organizację turnieju 4. ed. Herosów? Mógłbym ufundować nawet nagrodę (a co mi tam) - DvD z filmem Dredd.
Odpowiedz
Faktycznie, nagroda powiązana z turniejem. Film tak marny jak gra.* Zing!

SPOILER
*ani film ani gra nie są tak marne, to takie 3-4/10 ale to jest ten, no, trash-talk



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Miły to mój rekrut!

Nadciągną kolejni.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Preferowany zamek to Stronghold wraz z Yogiem jako startowym bohaterem. To najlepsza opcja, koniec dyskusji.




JA

mój Moandor
moje Nekropolis

Och, bogowie, ależ będę Was rżnął

Po namyśle stwierdzam, że zgniecenie Was Nekropolią byłoby zbyt proste. Zmieniam na Inferno i Rashkę. Ale wciąż będę Was rżnął
Odpowiedz
JA

lochy, bohater ten od deszczu meteorytów ;d

Deemer?
Odpowiedz
Crowell już zdradził swoją taktykę
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Google milczy, może i deemer ;d taki niebieski minotaur (?) z żółtymi oczyma ;d

ps. będzie problem z tym że na piracie zagram? cd-keye pogubiłem przez lata a na jeden turniej nie będę kupował ^.^ raz zapłaciłem chyba wystarczy xd
Odpowiedz
Hahahaha! Dobry dowcip, Corwell

Tak, chodzi o Deemera
Odpowiedz
No dooobra... JA!

Jakieś nekropolis, nie wiem jeszcze dokładnie, bo zbyt śpiąca jestem, ale pewnie jakaś Tamika albo inny Isra czy Vidomina.
Odpowiedz
Zamek. Loynis
Odpowiedz
A gdzie "JA", hę?

[Dodano po 27 sekundach]

Jaka frekwencja, tylu chętnych! <3



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
TOkkkkkaaaaaaarrrrr!!!!!!!



[Dodano po 16 godzinach]

10 osób - kto da więcej?
Odpowiedz
JA też! Ja też!*

Preferowany zamek i bohater? "Ksiundz".

*Moje zgłoszenie Hassan wiesz jak traktować, mówiłem Ci jak z moim czasem może być.
Odpowiedz
Choroba, ale bym z wami pograł! No ale obecnie nie mam internetu który by mi na to pozwolił. Jeśli by chętni byli, to ja nawet bez turnieju na jakieś luźne meczyki się piszę, ale od października, jak z gór wyjadę.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...