Rysunki Bard Card'a..

Jakiś ten Simba taki krzywy...
Odpowiedz
To nie Simba, to Alik.
Odpowiedz
Koń, smok i pająk - świetne! W pozostałych popracuj nad cieniowaniem i będzie ok
Odpowiedz
Mojej siostrze podoba się Tai Lung. Mnie zresztą też. Brawo
Odpowiedz
Mi też ten tygrysomiś się podoba
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ciesze się że Wam się podobają, chcecie więcej?
Odpowiedz
Z chęcią się im przyjrzę Mam nadzieję, że masz może Po lub Małpę
Odpowiedz
Jak masz jeszcze coś to daj, chętnie obejrzę.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ten zółw najepszy!

Najlepiej wyszło to oko, pilnuj go bo ci Tarmelion na avek ukradnie
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Żółw niszczy system i gniecie czachę! Ćwicz, ćwicz, sam chciałbym umieć rysować. ;f
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Żółw ma parasolkę, ma potencjał Bardzo mi się podoba


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Simba najlepszy (za farbami nie przepadam-uraz z dzieciństwa)
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Fan Works

Rysunki Bard Card'a.. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...