Cała prawda o metalowcach, rpg, muzyce itd

HAHAHAHHAHAHA! Nie no, to co tam piszą powoduje poprostu załamanie rąk i szczenki ze śmiechu:] Według tego jestem satanistą bo słucham Metalu ale też jestem narkomanem/skejtem bo słucham HH:] Jestem usobonieniem zła i w ogóle! I tak powinno być...:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ponadto badania cenionych amerykańskich naukowców J. Bagginsa i M. Burtona niezbicie udowodniły, że muzyka metalowa powoduje:
1) UTRATĘ KONTROLI ŚWIADOMOŚCI, REFLEKSU, ZDOLNOŚCI KONCENTRACJI
2) ZNACZNE ZMNIEJSZENIE INTELIGENCJI I WOLNEJ WOLI
3) ULEGANIE HALUCYNACJOM I OMANOM SŁUCHOWYM
4) OPĘTANIE PRZEZ SZATANA |||| (mhm moja ciocia jest opetana przez szatana bo slucha tylko ave maryja, np. przy krojeniu marchewki, kto wie czy nie wyobraza sobie ze kroi czyjes ciało!? :O
5) WYCIEŃCZENIE I OTĘPIENIE ORGANIZMU
6) DEWIACJE NA TLE SEKSUALNYM: zoofilię, nekrofilię, transwestytyzm, frotteryzm |||| (ups? )
7) UNIKANIE ŚWIATŁA SŁONECZNEGO - badania nad tym zagadnieniem ciągle trwają ||||(tak tak.. )
8) NIEMOŻNOŚĆ ZASYPIANIA NOCĄ - prawdopodbnie we wecześniej opęntanym człowieku rodzi się demon, wampir tudzież inna zjawa rządna krwii oraz blasku księżyca |||| ( no i juz wiemy skad sie wzial wampire lord:P )
9) STOPNIOWE WYNISZCZANIE UKŁADÓW, LIMFATYCZNEGO ORAZ DOKREWNEGO.

EDIT

www.szatanizm.prv.pl
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz

Cytat

Ponadto badania cenionych amerykańskich naukowców J. Bagginsa i M. Burtona niezbicie udowodniły, że muzyka metalowa powoduje:
1) UTRATĘ KONTROLI ŚWIADOMOŚCI, REFLEKSU, ZDOLNOŚCI KONCENTRACJI
2) ZNACZNE ZMNIEJSZENIE INTELIGENCJI I WOLNEJ WOLI
3) ULEGANIE HALUCYNACJOM I OMANOM SŁUCHOWYM
4) OPĘTANIE PRZEZ SZATANA  |||| (mhm moja ciocia jest opetana przez szatana bo slucha tylko ave maryja, np. przy krojeniu marchewki, kto wie czy nie wyobraza sobie ze kroi czyjes ciało!? :O
5) WYCIEŃCZENIE I OTĘPIENIE ORGANIZMU
6) DEWIACJE NA TLE SEKSUALNYM: zoofilię, nekrofilię, transwestytyzm, frotteryzm |||| (ups? )
7) UNIKANIE ŚWIATŁA SŁONECZNEGO - badania nad tym zagadnieniem ciągle trwają ||||(tak tak.. )
8) NIEMOŻNOŚĆ ZASYPIANIA NOCĄ - prawdopodbnie we wecześniej opęntanym człowieku rodzi się demon, wampir tudzież inna zjawa rządna krwii oraz blasku księżyca |||| ( no i juz wiemy skad sie wzial wampire lord:P )
9) STOPNIOWE WYNISZCZANIE UKŁADÓW, LIMFATYCZNEGO ORAZ DOKREWNEGO.


Ciekawe z kąd maja taka pewnośc.Może ktoś ich opentał?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
EDIT

Co za głupia strona!!

Cytat

www.szatanizm.prv.pl

Co za głupia strona!!
Odpowiedz

Użytkownik Ola dnia Jul 11 2005, 10:21 AM napisał

8) NIEMOŻNOŚĆ ZASYPIANIA NOCĄ - prawdopodbnie we wecześniej opęntanym człowieku rodzi się demon, wampir tudzież inna zjawa rządna krwii oraz blasku księżyca |||| ( no i juz wiemy skad sie wzial wampire lord:P )


Jak od tego brały się wampiry to śmiertelników było by już tyle ile palców u jednek ręki:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Mi się spodobalo stwierdzenie Słuchająć hip-hopu dziecko: zaczyna późno wracać do domu . Tak jak sobie poczytałem Wasze posty i cytowane kawałki to już miałem ubaw po pachy. A z D&D i czarną magią to narmalka. Wszędzie o tym piszą. I nie zapomnę filmiku podanego przez Ekhteliona o Bytach Szybkośći . To był dopiero lol .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Cudownie poprostu...Wychodzi na to ze:metalikowcy, szmatanowcy tudziez inne dzikie węże to zUo, które Trzeba wyplenic jak najszybciej bo zatruja naszą Matkę Ziemie...Uchowaj nas Hekate! Jak widać zło jest wszędzie i ingdy niewiadomo, kiedy zza rogu wyskoczy na nas DemonZszafy tudzież sam wielki Szaf[r]an;) In nomine mrówka,parówka, żubrówka..i potwory wszelakie. EOT

Ps:Radio Ma Ryja z o.Rydzykiem na czele to jedyne zbawienie!
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz

Cytat

Ps:Radio Ma Ryja z o.Rydzykiem na czele to jedyne zbawienie!

[post="34775"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



I wysłanie koperty z cała rentą/emeryturą lub z razem:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Cóż, ja osobiście mam własne zdanie na ten temat...jeśli spojrzeć na mnie od strony tych racji to ja także jestem jedną z satanistek. Nie to, że czasem słucham metalu, ale dlatego, że ostatnio narysowałam diabełka w zeszycie od religii.......
Odpowiedz
Wow... =.=

Mój zeszyt do religii to po prostu zbiór szkiców broni wszelakiej
Kiedyś podszedł do mnie ksiądz [a ja się bawiłem w rysowanie narzędzi tortur] i się mnie zapytał 'A co ty tam, synu, rysujesz?'.
'Ano, Łoże Madejewa [czy jakoś tak, moje IQ ciągle na wakacjach XD].'
'A do czego to służyło?'
[ciaglę rysuję. Tym razem dodałem postać ludzką dla realizmu... krwawego realizmu XD] 'Wie ksiądz... tego używała Inkwizycja.'
'Aha. No to rysuj dalej' XD

Myślałem że zjadę... Albo nam kiedys powiedział, że sataniści ubierają się na czarno i mają długie włosy. A ja tak chodzę na codzień XD Można zjechać u mnie na religii, i nie tylko. Typu, spotkanie z wychowawczynią 1 września: 'Widzę, żeście wszyscy urośli, opaliliście się i tylko NIEKTÓRZY [patrząc na mnie] jeszcze nie zmądrzeli' XDDDD
Odpowiedz
Ja tam na religię nie uczęszczam:] I nie rysuje. Chyba, że własną krwią po pokoju numery 666 i pentagramy...ale to rzadko się zdarza:] No i nie ma w tym nic złego, prawda?
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Taaaak, jeśli ktoś chce się uczyć hebrajskiego - zapraszam do mnie do szkoły. Mój katecheta już nas zaczął uczyć....
Odpowiedz
Hehe, pamiętam jak przed wakacjami (to już były takie wolne dni właściwie), spytaliśmy się Siostry która nas uczy religii czy możemy podłączyć magnetofon i puścić jakąś muzyke no i ona głupia sie zgodziła :twist: . Więc na pierwszy rzut poszedł album Master Of Puppets... haha, odrazu kazała ściszyć. No dobra, ściszyliśmy, ale puściliśmy teraz KoRn'a :twist: . Hehe, w końcu nie wytrzymała i powiedziała że nie dajemy jej pracować, że przy takiej muzyce to ona szłau dostaje i że mamy wyłączyć, a któryś z moich kolegów powiedział że "przecież pozwoliła nam słuchać i ściszyliśmy jak prosiła"... no i wylądował u dyrektorki za kwestionowanie rozkazów. Od tamtej pory nie chodzi na religię :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Hahaha:] I jak tu nie zwątpić w Boga jeśli nie mozna suchać swojej ulubionej muzy?:] Makabra. Rzadko spotyka się wysłanników Boga, którzy lubią Metal. Ale KoRn znów taki "satanistyczny" nie jest...Więc nie wiem po co ta złość...Ale tak to ludzie mają:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Cytat

Ale KoRn znów taki "satanistyczny" nie jest...Więc nie wiem po co ta złość...Ale tak to ludzie mają:]


No właśnie. Ale ma takie ciężkie brzmienie... i basowe
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Faktem jest ze ubieraja sie w Dresy ale graja zaje... szczegolnie podobal mi sie album Take........ i Right Now ehhh
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
A widziałeś teledysk do Right Now, który został zdjęty z MTV

O tym porozmawiajcie sobie na gg Selena Wredny M<ł>otek

No pewnie ze widzalem(moi koledzy prawie zygali jak go widzeli a ja twardo sie poruszalem w rytm muzyki) eh by OLO
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
a ja mam zeszyt od religii z mansonem ostatnio mialam porysowany caly zeszyc (zaczelo sie od ostatniej kartni) i doszlo do srodkowej na razie po tym jednym dniu (dzisiaj mialam rele z ojcem grzegorzem ) mam tylko ostatnia strone popisana
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Tyl moje bylego zeszytu od religii (i nie tylko ) to zbiór swastyk i pentagramow :mrgreen: Po prostu lubie rysować te znaki, ale to nie znaczy, że jestem satanistą


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Według Kościoła i wierzeń to jesteś już przeklęty i skazany na piekło. Przykro mi, taka "prawda". Okrutna ale prawdziwa. Nie martw się jednak...Spotkamy się tam...Kiedyś:] Naprawdę zabraknie miejsca w piekle...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
O fajnie, będę miał jakiś kumpli w życiu po życiu
Odpowiedz
← Karczma

Cała prawda o metalowcach, rpg, muzyce itd - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...