[Archiwalny] Sugestie, Propozycje

Ja mam taką propozycje , aby Nazin (czy kto tam może) dał adres do bannera Game.Exe . Każdy by się zoobowiązał żeby umieścić go w swojej sygnaturze na każdym forum na jakim bywa........ łatwe, proste a reklama jaka ;p
Pomysł dobry, o ile ktoś postuje na innych forach. Adres do banera zdaje się, że jest na głównej ;p.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Moim zdaniem na forum powiniem rozegrac się jakis konkurs np jak na Na tym forum
To mi nie wyglada na konkurs, ale raczej na plebiscyt. Jesli znajdzie sie ktos chetny by prowadzic tego typu przedsiewziecie zapraszam do mnie, nie powinno byc problemow z realizacja.
Co do samej idei konkursow, moglibysmy dodatkowo zorganizowac turnieje wiedzy o grach RPG w ktorych to rywalizowaly by ze soba klany. Jednego tygodnia oglosilibysmy tydzien Gothica, w nastepny termin sprobowalismy z jeszcze inna gra. Klan sam wybieralby kto ma go reprezentowac. Co do samych regul za wzor posluzylby wybrany teletuniej telewizyjny. Co o tym myslicie ? :>
Bardzo dobry pomysł z tymi konkursami RPG . Ale ten który pokazałem też można zrealizowac.
Ba, jak więcej ludzi wyrazi chęć z tym plebiscytem (bo moje pomysły z "Która Ładniejsza ?" i ze "Sportem" nie cieszą się popularnością) to ja mogę poprowadzić takie cuś(to nie jest problem)...... więc piszcie co o tym sądzicie.

A co do konkursów hmmmm................... jestem jak najbardziej za, tylko jakby miała wyglądać relizacja (jakiś chat ?) i czy by się ludzią chciało
Co do realizacji może byc jeden topick z głosowaniem a drugi do dyskutowania.

Użytkownik Slade napisał

To mi nie wyglada na konkurs, ale raczej na plebiscyt. Jesli znajdzie sie ktos chetny by prowadzic tego typu przedsiewziecie zapraszam do mnie, nie powinno byc problemow z realizacja.
Co do samej idei konkursow, moglibysmy dodatkowo zorganizowac turnieje wiedzy o grach RPG w ktorych to rywalizowaly by ze soba klany. Jednego tygodnia oglosilibysmy tydzien Gothica, w nastepny termin sprobowalismy z jeszcze inna gra. Klan sam wybieralby kto ma go reprezentowac. Co do samych regul za wzor posluzylby wybrany teletuniej telewizyjny. Co o tym myslicie ? :>


Tu w obu przypadkach macie moje poparcie . A przypadku konkursu mógłbym pomyśleć nad jakimis pytaniami np. z NwN .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Nie widzę sprzeciwów więc mogę się zająć pomysłem Pz......... Jutro założe odpowiedni temat
Ok więc najlepiej trzeba znaleźc grupę chętną do tworzenia pytań.
Spokojnie, spokojnie, cieszy mnie wasz zapał trzeba jednak odpowiednio to wykorzystac. Na pierwszy ogien niech pojdzie ten forumowy plebiscyt, malo w nim do zrobienia jedyny problem polega na utworzeniu odpowiednich kategorii no i niezapominajmy o o zacheceniu ludzi do glosowania. Co do konkursu wewnatrzklanowego trzeba jeszcze nad tym pomyslec, to dosc zlozony projekt, a jak raz nie wyjdzie, potem bedzie o wiele trudniej, W najblizszym czasie spodziewajcie sie utworzenia odpowiedniego topica na forum ogolnym miedzyklanowym. To by bylo na tyle.
Taka mała propozycja: Jaki sens ma tworzenie Oddzielnych działów dla Fantasy i książek?? To nie lepiej zrobić "książki" z subforum "Fantasy"?
Poza ostatnim gadaniem
www.maxpayne.boo.pl
Fantasy to dział na dyskusje w klimatach fantasy a nie na ksiazki. Tam sa umieszczane wszelkie dyskusje dotyczace np. ras (pamietna wojna z Hawkwoodem ) albo rózne ciekawostki (jak chociażby materiał o inkwiztorach, również pana H )
Czy da się coś wykombinować żeby zamknięte tematy znalazly się na koncu listy? I żeby po zamknięciu szly od razu na sam dol?


Tonari no Totoro!
Słuszna uwaga. Kiedys właśnie tak było, że zamknięte tematy automatycznie przesuwane były na koniec. I na pewno było to bardziej przejrzyste, bo po co oglądać tematy, gdzie nie mozna już zabrać głosu , a tak sie składa, że zazwyczaj nowi zwracają uwagę na najnowsze tematy.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Dlaczego nikt nie moderuje Fan Works? Ktoś poiwnnien się tym zajac...Np. Joan...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
No więc, ja miałam tam niegdyś moda... zdaje się całkiem niedawno... nie robi się tam dużo, bo wiadomo, twórczość własna, jej treść nie podlega zbytnio poprawom, starałam się tylko utrzymać porządek wizualny... Ale coś od jakiegoś czasu nie mogę Wychodzi na to że mogę moderować tylko własną galerię. Reszta?... huh, nie wiem. Zresztą... Co masz konkretnie na myśli? Natłok tematów?
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Raczej prostowanie NNSO ;p


Tonari no Totoro!
← Game Exe
Wczytywanie...