Piłka Nożna- ogólnie

W tym miejscu możecie porozmawiać ogólnie o piłce nożnej czyli np. o meczach Ligi Mistrzów, Polskiej Lidze, Pucharze UEFA, o meczykach repry i.t.p

Dupa nie mam czasu na te tabele ;p
Odpowiedz
Jeżeli juz rozmawiamy o piłce ogólnie to mozemy zapytac Jacy są nasi ulubieni piłkarze???

Moi to Kaka , C.Ronaldo, Henry , Szewczenko
Bramkarze : Buffon i Dida

a wasi jacy są wasi ulubieni ???
Odpowiedz
U mnie Zidane oraz inne stare gwiazdy Realu:] To też mój ulubiony zagraniczny zespół...Z Polski Wisła rządzi...Ale z tymi Grakami to porażka była aż mi się źle zrobilo:/ Nie sądziłem, ze można przegrać majac dwa gole na końcie..a jednak srpawily nam nie miłą niespodzianke:/
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
no wiec to powtorze co napisalem w poprzednim (zamknietym) temacie: hmmm zbytnio sie pilko nie interesuje ale swoich ulubionych pilkarzy mam tzn Ronaldo, Papatopulos, Zidane i jeszcze kilka innych znanych a z bramkarzy to Chyba Oliwer Kahn,czy jakos tak
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o ulubionych piłkarzy to nie mam kilku wybranych, ale jeśli już miałbym wybierać to przywiązałbym duża uwagę nie do samej gry, ale też do innych atutów takich jak: Fair Play, zaangażowanie, waleczność, piłkarski honor. Do takich można by zaliczyć np. Byłego piłkarza Wisły Nikole Mijailovica czy też Radka Sobolewskiego. Można też cenić piłkarzy za ich inteligencję i umiejętność wypowiadania się ( patrz Tomek Frankowski ). Czemu pisze tylko o piłkarzach Wisły? Bo jestem jej kibicem z krwi i kości, od najmłodszych lat. Poza tym jeżdżę na mecze, jednak w tej rundzie niestety nie udało mi się kupić karnetu, czego bardzo żałuje.

Jeśli natomiast patrzyłbym na umiejętności to bardzo spodobał mi się nowy nabytek Wisły, mianowicie Jean Paulista. Cechuje go świetna szybkość, technika i bardzo dokładne podania.

Jak wiadomo ostanie dni w Wiśle nie były najszczęśliwszymi Aby przypomnieć sobie co się działo wystarczy spojrzeć na obrazek poniżej.


Odpowiedz
Nom, szkoda mi Radka. Widać było, że naprawdę zależało mu na wygranej. Bronił naprawdę dobre strzały, a wpuszczał prawdę mówiąc głupie bramki. Ogółem rzecz biorąc mecz dwumecz Panatinaikosu z Wisłą był chyba najlepszym spektatklem jaki ogłądałem. Hehe, słyszałem sąsiada jak klnie na górze, czyli nie tylo u mnie wzbudził emocje. Nie brakowało tam niczego, no, poza wygraną Wisły oczywiście. Miejmy nadzieję, że zapomną o porażce i w meczach reprezentacji zagrają już na max swoich możliwośći.

Ja chyba ulubionych piłkaży i zespołu nie mam, choć kiedyś (za pamiętnych czasów superfinału Ligi Mistrzów z Bayernem) kibicowałem Manchesterowi Utd, a później Realowi Madryt. No i oczywiście z polskich zespołów Widzewowi (w końcu to blisko mnie). Teraz jakbym miał się identyfikować z jakimś zespołem ekstraklasy, to najpewniej byłby to GKS Bełchatów z powodów bliskości mojego miejsca zamieszkania, choć jakimś tam wielkim ich kibicem nie jestem .

Ps. Myślicie, że po ostatnich meczach Grocklinu w polskiej lidze, ma jakieś szanse z Lens ;p?

Ps2. Te punkty i brami Tokar, mógłbys ustawić w jednej kolumnie, bo troszkę mało czytelnie jest .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Mnie wqurzało, że wszyscy mówili, że Wisła to pewniak i na 100% wejdzie do Ligi Mistrzów. Mnie najbardziej żal Sobolewskiego (świetny mecz ! Szkoda, że dostał czerwoną) i Paulisty (ładnie grał). Było blisko może za rok........... Aha komentarz był naprawdę znakomity w wykonaniu J.Gmocha niech komentuje wszystkie mecze !

Co do klubów do z Polskiej ligi Legia ofkoz, z zagranicznych to najbardziej lubię Leverkusen (fan od czasu kiedy w pół finale ligi mistrzów grali z Realem), Barcelone i Chelsea. Aha z Polskiej ligi lubiałem jeszcze Tamel Tarnów, ale zbankrutował ;p .


Cytat

Ps. Myślicie, że po ostatnich meczach Grocklinu w polskiej lidze, ma jakieś szanse z Lens


W obecnej formie- nie

Cytat

Ps2. Te punkty i brami Tokar, mógłbys ustawić w jednej kolumnie, bo troszkę mało czytelnie jest


Chciałbym, ale chyba nie da rady......... Próbowałem ustawić w kolumnach, a jak dałem by stworzyć temat to samo się tak ustawiło ;p

Ps.Legia Mistrzem Polski
Ps2. Wreszcie ktos ruszył ten temat !
Ps3.Słyszeliście o bramkach Żurawskiego w Celticu ładnie zagrał chłopak (z resztą Boruc i Saganowski (Victoria Guimares) też zagrali nieźle)
Odpowiedz
Dziwia zagrania, poza boiskiem polskich napastrnikow, Rasiak poszedl do Derby County gdzie jest dzis uwazany za bohatera, no coz moze i mu sie ten tytul nalezy, pare bramek strzelil. :twist: Do czego zmierzam, ano pobyt w takiej lidze wedle mojego przekonania oslabai potencje zawodnika. :twist: Tak samo ostatnio zrobil Frankowski, czyzby panowie robili to dla kasy ? :> A wracajac do tematu Wisly pozbywaja sie dobrych zawodnikow niezabardzo majac ich kim zastapic: Gorawski, Zurawski, Frankowski, Szymkowiak. Ach szkoda ich i to bardzo.
Odpowiedz
Wisła ma także sprzedać Uche (do Elche 2 liga Hiszpańska) i Frankowskiego (Almeria 2 liga Hiszpańska). Najnowszym transferem Wisły jest także kupno Kryszałowicza (napastnik-Amica Wronki)
Odpowiedz
O Kryszałowiczu nie słyszałem. Ale dobrze, że go chcą kupić, bo ja nie wiem kto by tam w Wiśle z Brożkiemw ataku grał . A Kryszał w końcu jeszcze z rok temu kilka bramek dla reprezentacji strzelał i wydawał mi się mieć spore chęci do gry i nie ulegał prestii przeciwnika. Co do Rasiaka, to 1 liga angielska (nie Premiership) nie jest wcale słaba. Mam nawet jedną jego brameczkę. Naprawdę warta zobaczenia. A Secunda Division? No cóż, tam może juz tak różowo nie jest, ale jak słusznie zauważył Slade kasy na pewno będą mieli więcej. Uche zresztąjuz dawno zapowiadał, że jego celem jest awans z Wisłą do Ligi Mistrzów, gdzie chciał się pokazać. Nie udało się, więc przeszedł. A stamtąd już napradę blisko do Premiera Division i meczy z takimi zespołami jak Barca czy Real . Takie są realia polskich pilkarzy. Niech tylko się pokażą z lepszej strony, a już ich nie ma w Ekstrakalsie. Ale za to mamy niezła reprezentację ;p.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Sorki chłopaki, ze tak się wtrynżalam do tematu nie czytając go. Nie interesuję się piłką nożną. Lubię czasami pograć i obejrzę mecz jak gra Polska, a poza tym to czasami. Ale chciałem wam obwieścić, ze Kryszałowicz pochodzi z mojego miasta czyli Słupska :mrgreen: :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A teraz kolejne pytanie Jakie są wasze ulubione kluby pikarskie ??/ MOje to Man U AC Milan FC BArcelona i FC C a wy ?? jakie macie???
Odpowiedz
Właśnie. Dawno nie postowaliśmy w tym temacie, a zdawałoby się, że powinien on być nieśmiertelny (no może poza przerwą zimową). Zacznijmy od porażki Wisły i Groclinu.
O ile tym drugim nie dawano większych szans, bo przecież Lence do słabeuszy nie należy, o tyle Wisła powinna Victorię roznieść w pył. Powinna... No i właśnie tu trzeba się przytrzymać. Jak już wpominaliśmy wcześniej posprzedawano najlepszych zawodników z Wisły. Ale czy nawet najwięksi pesymiści sądzili, że Wisła bez tych 2-3 zawodników nie będzie sobie dawać rady z outsiderami portugalskiej ligi? Chyba nie. Komentatorzy próbuja zwalic winę na brak ogrania nowy piłkarzy, a przeciez praktycznie wszyscy oprócz Kryszała grali juz wcześniej. Czy Frankowski i Uche naprawdę tyle dawali temu zespołowi, czy może zostały jeszcze ślady porażki w Atenach? W to drugie raczej nie chce mi się wierzyć. Cóż... pozostaje miec nadzieję, że prezes Wisły będzie miał wiecej cierpliwości ode mnie i dalej będzie wykładał kasę na zespół. Groclin w pierwszym meczu sprawił sporą niespodzankę, lecz nawet po remisie 1:1 we Francji mało kto wierzył w awans zespołu. I słusznie, aczkolwiek G. Dyskobolia pokazał w drugiej połowie naprawdę dobry kawałek football'u.
Następnie Champions Lige. Jak Wam się podoba poziom rozgrywek. Nie wiem jak Wy, ale ja odniosłem wrażenie, że CL robi się naprawde bardzo komercyjnym turniejem i przyciąga przed telewizory coraz więcej widzów. Każdy kibicuje zapewne jakiemuś zespołowi, aczkolwiek ja nie mam jakiegos superulubionego (jakbym musiał wybrać to Królewscy albo ManU). Gdyby był Celtik albo Borusia ;p... A tak tylko 5 Polaków, z czego praktycznie 2 gra regularnie (choć Oli ostatnio też nie grał, a przyczyna podobno był... ból zęba ). Jak na razie podoba mi sie chyba najbardziej gra Barcy, zaś denerwują mnie strasznie zespoły z Serie A. Faza grupowa skończy się jeszcze w sezonie jesiennym, a tu dopiero 2 koleji posżły, także emocji na pewno nie zabraknie .
Na koniec reprezentacja. Jej, na mecz z Anglikami czekam już miesiąc. Nie ważne czy będą już w MŚ czy nie. Chcę w końcu zobaczyć jak Polacy graja dobrą piłkę z dobrym przeciwnikiem (który ma ostatnio załamanie formy ). Co jak co, ale te mecze zawze wzbódzają najwięcej emocji. mój starszy już mi powiedział, że on na pewno nie będzie oglądał, bo to nie na jego nerwy ;p. Już tylko pótorej tygodznia. A tak przy okazji to możemy trzymać kciuki za Szwecje i Holandię, bo na Austryjaków, to raczej nie ma co liczyć .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Cytat

Właśnie. Dawno nie postowaliśmy w tym temacie, a zdawałoby się, że powinien on być nieśmiertelny (no może poza przerwą zimową)


Też tak myślałem, ale chyba mało kto tu interesuję się piłką nożną ;p Szkoda.....

Co do pucharu UEFA powiem szczerze, że Groclin mnie mile zaskoczył.... Przed meczem z Lens jego forma w lidze nie zachwycała i była zadawalo się chłopcem do bicia. A tutaj niespodzianka na wyjeździe 1-1, a u siebie 2-4. Może to nie zachywyca, ale jak na Groclin to nieźle.Co do Wisełki..... jej grę przemilcze (bo nie chcę walić wulgaryzmów), ale mnie ucieszyła szczególnie forma M.Saganowskiego (dawniej Legia Warszawa). Aż dziw bierze, że Janas nie bierze go do reprezentacji Świetna gra u siebie asysta i wypracowanie karnego, na wyjeździe gol. Widać co nasze kluby robią z najlepszymi piłkarzami Ekstraklasy.

PS. Trza zrobić jutro aktualkę na początku tematu bo te wyniki nie są już aktualne
Odpowiedz
Uchh już coraz bliżej do meczu Anglia-Polska. Jakiego wyniku się spodziewacie?? bo ja myślę że będzie 2 : 0 dla Angli , ale bądźmy dobrej myśli.
Odpowiedz
Aaaaaaaa ! Holendrzy wygrywają po pierwszej połowie 0:2!!! Hehehe, jak tak się skończy, to mogą sobie Polacy przegrać nawet 8:0 ;p (choć nie chciałbym ). Wracam przed telewizor ;].

Ps. Szpakowski jak zawsze rządzi. Tym razem z tekstem "Rouben" :lol:.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Tak! Holadndia do boju...

A co do Szpakowskiego , najlepsze jest "Romendal" ;p Jak EA Sports go mogło wziąć do FIFY '06 :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Mogliby wygrać, nie zwalić tego. To, że Anglicy wygrali, uważam za fart. Ale mam nadzieję, że się wszystko uda.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Hehe. Dzisiaj u nas w Słupsku był mecz:
Gryf (nasza reprezentacja) vs Amica Wronki.

Skończyło się 2:2. Sam osobiście nie byłem, ale nie wiem jak to sie mogło stać. Myślałem, że wtopimy z 8:1....

Holandia:Czechy 2:0!!!! Jesteśmy w MUNDIALU 2006!!!!!!!!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Teraz nalezy dokopać Angolom i bęzdziemy na siłach aby jechać do Niemiec!;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Karczma

Piłka Nożna- ogólnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...