[GIII] Problem z Lago

Otóż, mam questa od tego gościa co hoduje ziele w Lago, który polega na zabiciu krwiopijec, ale kiedy wchodzę na ten pagórek gdzie się znajdują automatycznie wyłącza mi się komputer.
Z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz
Sprawdź czy masz najnowszego patcha (1.75.14), jak nie to zaktualizuj grę. Jak nie podziała to ją przeinstaluj. Jak masz pirata to kup oryginał w Ekstraklasyce za 3 dychy - najpewniej podziała lepiej... Skoro wyłącza się nie gra, tylko komputer, to możesz mieć jakieś wiruski albo inne problemy że tak powiem wyższego sortu, które mogą negatywnie wpłynąć na pracę całego systemu. Myślę że takie info możesz znaleźć w każdym FAQ związanym z tematem. Nie ma tu najmniejszego znaczenia, czy komp się sypie gdy wchodzisz na pagórek z krwiopijcami koło Lago, czy do pałacu Gonzalesa w Mora Sul, czy do jaskini ze smokami niedaleko Cape Dun. Rozwiązanie problemu będzie dokładnie takie samo.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Patcha mam najnowszego, gothica mam kupionego oryginał własnie ekstraklasyki, kompa też przeskanowałem i nic mi nie znalazło w tym momencie przeinstalowuje grę wiec zobaczę może to pomoże
Odpowiedz
← Gothic

Problem z Lago - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...