Admin&Mod Log

Dobra, zgodnie z jednym z punktem postulatów rusza temat w ktorym bedą wypowiadali się tylko admini i moderatorzy. Wszyscy (ze slużb forumowych) są proszeni o wpisywanie tutaj tego co robia.
Jest to miejsce na raportowanie
o ostrzeżeniach i banach (kto i dlaczego),
czyszczeniu postów (gdzie i dlaczego) i
ich zmienianiu (przyczyna).

Zamiast zakładać kolejne tematy admini bedą mogli tutaj pisać o wprowadzonych zmianach i uprawnienieniach(nowe działy, nowe skiny itd.).

Nie zależy mi tu na pisaniu opowiadań, więc prosze krótko i zwięźle, w paru słowach .

Wszystkie posty osób spoza kręgów adnministratorskich i moderatorskich będą kasowane.

<<>>

Tematy:

Bractwo Miecza i Magii
KLANY
NABÓR DO KLANÓW
Szczep Czerwonych Tarcz
Gdzie dołączyć ??
Go'shien Aiel x2
Rada Administracyjna
Klany Czemu Dwa A Nie Jeden?
Regulamin klanów forum Gameexe...

w dziale Ogólne Forum Międzyklanowe zostały skasowane. powód: tematy nie aktualne

temat:
MIASTO-SESJA zostal skasowany powód: temat pusty, link prowadzacy do blędu.
Cebtrum Oceny Avatarów zostało przypięte
Odpowiedz
Mam pytanko. Czy raport mamy wystawić przed akcją czy po akcji?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Najlepiej uzupełniaj go sobie w czasie wykonywania zmian. Jak skończysz to go wtedy zamieść.
Odpowiedz
Ok, moja kolej.

Temat: "Czarna ruda" w dziale Gothic 2 Noc Kruka subforum: Ogólne został zamknięty. Powód: Problem zawarty w temacie został rozwiązany.
Temat: "Levele" w dziale Gothic 2 Noc Kruka subforum: Ogólne został zamknięty. Powód: Problem zawarty w temacie został rozwiązany.
Temat: "Co Najciekawszego?" w dziale Gothic 2 Noc Kruka subforum: Ogólne został usunięty. Powód: Temat był nieaktualny.
Ankieta: "Kiedy wyjdzie Noc Kruka, Zobaczymy jacy jesteśmy zdesperowani" w dziale Gothic 2 Noc Kruka subforum: Ogólne została zamknięta. Powód: Temat nieakutalny.
Temat: "Niedostępne miejsce" w dziale Gothic 2 Noc Kruka subforum: Ogólne został zamknięty. Powód: Problem zawarty w temacie został rozwiązany.
Temat: "pirat i szczaw krolewski, tabliczki" w dziale Gothic 2 Noc kruka subforum: Ogólne został zamkniety. Powód: Problem w temacie został rozwiazany.
Temat: "Szkic" w dziale Gothic 2 NocKruka subforum Ogólne został zamkniety. Powód: Problem tematu został roziwązany.
Temat: "Kopalnie" w dziale Gothic 2 subforum Ogólne został zamknięty. Powód: Problem dyskusji został rozwiazany.
Temat: "Jaskinia" w dziale Gothic 2 subforum Ogólne został zamknięty. Powód: Problem dyskusji został roziwązany.
Temat: "hlomar moczymorda" w dziale The Elder Scrolls subforum Morrowind został usunięty. Powód: Bezsensowność tematu
Temat: "Plany wakacyjne" w dziale Offtopic subforum: Pogaduszki został usunięty. Powód: Temat nieaktualny
Temat: "Konwent Fantastyki w Jeleniej Górze" w dziale Offtopic subforum pogaduszki został usunięty. Powód: Temat był nieaktualny.
Temat: "Jak użyć innych portretów, które nie są już w grze?" w dziale Baldurs Gate został zamknięty. Powód: Problem rozwiazany.
Temat: " Kupić?" w dziale baldurs Gate został zamkniety. Powód: Problem rozwiązany.
Odpowiedz
:-> Mapy - Gothic 2 - temat zamknięty - problem został rozwiązany

:-> Sesja - Strefa Sesji - temat zamkniety - temat nieaktualny

:-> Sesja Star Wars-Bestiariusz - Strefa Sesji - temat zamkniety - temat nieaktualny

:-> Sesja Star Wars-Pojazdy i Bazy - Strefa Sesji - temat zamknięty - temat nieaktualny

:-> Sesja Star Wars-Pytania - Strefa Sesji - temat zamknięty - temat nieaktualny

:-> Sesja Star Wars-Karty Postaci - Strefa Sesji - temat zamknięty - temat nieaktualny

:-> Sesja Star Wars - Strefa Sesji - temat zamkniety - temat nieaktualny

:-> Sesja Qunia - Strefa Sesji - temat zamknięty - temat nieaktualny

:-> Icewind Dale III - Icewind Dale II - temat usuniety - treść tematu od roku nie potwierdzona


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Skasowany został post Olci w temacie "Wasze telefoniki".
Powód? Terść posta "zero siedemset....... :D" - swoją drogą dobrze poweidziane ;p.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
:-> Zegar Słoneczny - Nevwerwinter Nights - temat zamkniety - problem został rozwiązany

:-> LADY ARIBETH - Neverwinter Nights - temat zamknięty - problem został rozwiązany

:-> Czy zręczność jest potrzebna wojownikowi ??? - Neverwinter Nights - temat zamknięty - problem został rozwiązany

:-> platynowa wersja - Neverwinter Nights - temat usuniety - temat nie posiadający sensu

:-> Podział doświadczenia.....tak czy nie ??? - Neverwinter Nights - temat zamknięty - problem został rozwiązany

:-> Zagadka Światla - Neverwinter Nights - temat usuniety - problem został rozwiązany, a link podany w środku był nieaktualny

:-> Wyjaśnienie - Neverwinter Nights - temat usuniety - temat nieaktualny

:-> Questy poboczne - Neverwinter Nights - temat usuniety - temat nieaktualny

:-> Grobowiec Nevera - Neverwinter Nights - temat zamkniety - problem został rozwiązany

:-> Spolszczenie - Neverwinter Nights - temat usuniety - temat nieaktualny

:-> Łuska Smoka - Neverwinter Nights - temat zamknięty/3 posty usuniete - problem rozwiązany/posty bez sensu

:-> Baraki Jaxa - Neverwinter Nights - temat zamkniety/9 postów usuniętych - problem rozwiązany/posty spamowe

:-> Problem z labirytami - Planescape:Torment - temat zamknięty/1 post usunięty - problem rozwiązany/post nie na temat

:-> Planescape w XP - Planescape:Torment - temat zamknięty - problem rozwiązany

:-> Dabusy - Planescape:Torment - temat zamknięty - problem rozwiązany

:-> kilka pytań dot. PT - Planescape:Torment - temat zamkniety - prolem rozwiązany

ps.Mam pisać nowe posty czy edytowac ten?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dział: Diablo | Temat: Nasycenie | Działanie: skasowano 6 postów | Powód: Nie na temat

bedzie ;p
Gothic Shadows Modteam:
Odpowiedz
Porzadki w tym dziale Powód: sprawa została wyjasniona


Poprawiłem kolory w poscie Tokara w dziale o programach. powód: kolory wybrane przez Tokara były nieczytelne

<<>>

Skasowałem temat Łowcy o Świecie Dysku a jego post przeniosłem do dyskusji w dziale książki.

<<>>

Usunałem post z prośba o linki do podreczników w dziale DnD. Powód: oczywisty

Przenosze dział o Dungeon Lords i Wiedzminie z inne gry do inne rpg
Odpowiedz
Wykasowanie jednego z tematów Gothic vs. Morrowind. Pytanie po co dwa tekie samy tematy w różnych działach? Żeby mi to ostatni raz było - zwracam się tu do Łowcy oczywiście.

Warn dla Pana Zniszczenia za nieuważne czytanie postów, głupie pytania i spam. Na razie mały, ale niech tylko pracuje tak dalej...

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
za niestosowanie się do uwag i prośb moderatora olcia otrzymała 24h ban na pisanie w SB (sama mnie o to prosiła sowja drogą). ban został nadany 0 12:30. ja będe go mógł zdjąć dopiero jutro po godzinie 15 wiec jesli jakis mod/admin bedzie mial mozliwosc to prosilbym by go zdjal wczesniej. dziekuje

<<>>

Jako, ze winowajczyni ( ) wyraziła skruche za swe grzechy ban zostaje umorzony. Ale jeżeli dojdzie do recydywy to... oj będzie się działo

Polaczylem 2 kolejne posty Joany w dziale "i tak nikt nie zajrzy"

<<>>

Dzięki panie ankai.
Kasacja postu ankaia w tym dziale

<<>>

Chwilowo
zamknąłem ankiete Finka w forum ogólnoklanowym. Powód: podałem w poscie Finka w dyskusji o klanach.
Odpowiedz
Skasowałem kilka postów z tematu O Avatarch. SPamerami byli Fink i Joan. Rozmowa o anime i digemonach stanowczo tam nie pasowała.

Edit:

Zamknąłem temat "Angelina Jolie vs. Kate Backinsale" z powodu wygrania ankiety przez Angelinę.

Zamknąłem temat Kolekcje. Powodem był bezsensowność tematu oraz masowy spam.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Za radą Ola albo Olego (jak to sie odmienia) post Rabittousa został skasowany. powód: "Paaaaanie, trochę ogłady. To nie dworzec... "
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Doda vs Mandaryna powodem było wygrana Dody.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Fan-Work - NNSO dyskusje - ostatni post Ashgana (powód oczywisty) i VL (dotyczący poprzedniego). Swój post na razie zostawię, jako że jest prośbą o zawiadomienie o nieprawidłowościach.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Kasacja postu Oli w dziale o wyborach. Powód: nie na temat.
Odpowiedz
FInal Fantasy Sage> ulubione miasta - temat usunięty (raz że traktuje o tym samym co "ulubione miejsca" dwa, że nieaktywny.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
:-> Neverwinter Nights - Platynowa Kolekcja - temat zamknięty - rozwiązanie problemu + jest już podobny temat.

:-> NWN Towarzysze - Delan RED TIGER - 8 postów usunietych - spam


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...