[TW] Problem z relikwią !

Witam , mam taki problem . Zabiłem przez przypadek burmistrza z windbreak (czy jakoś tak) i nie zapisałem gry , zabiłem go przed aktywowaniem misji z tymi relikwiami , teraz nie wiem co mam zrobić bo zdobyłem już oprawkę i 2 relikwie , wody , i ognia . Nie ma takiej opcji żeby cofnąć się do tego momentu przed jego zabiciem .. Co mam teraz zrobić ? Czy da się go jakoś zespawnować czy znaleść poprostu tą relikwię bez jego zlecenia ? Proszę o pomoc !
Odpowiedz
Na przyszłość radzę tworzyć przynajmniej 3 stany zapisu, co jakiś czas je aktualizując, i nie mordować wszystkiego, co się rusza. Niby jest kod na przywołanie poszczególnych postaci, ale nie widziałem nigdzie ID burmistrza Gordara. Poza tym nie ma pewności, że taka osoba będzie w pełni okryptowana, czyli nie wiadomo, czy da konkretne zadanie.
Jeśli natomiast chodzi o klucz do krypty, to należy otworzyć konsolę (~) i wpisać twoworldscheats 1, a następnie create qitem_031, czyli klucz do grobowca.
Odpowiedz
Uff naszczescie sie udalo zdobyc ta relikwie w grobowcu kogos tam . Okazuje sie ze nie tylko od tego burmistrza otrzymuje sie zlecenie . Od tego Rem cos tam w wiosce windbreak nakazal mmi odszukanie bialoglowego , dzieki niemu przeszedłem do krypty i zabralek relikwie ziemi .
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Problem z relikwią ! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...