[GI] Dlaczego Cień a nie Magnat?

Elo,zastanawia mnie dlaczego Diego tak dobrze obeznany z kolonią,dominujący w strzelectwie w SO,nie został magnatem?Przecież wszystkie cienie bije na głowę co do zręczności,ma kontakty we wszystkich obozach i większa część obozu ufa Diego.Ja tego nie rozumiem, jak gram ciągle zadaje to samo pytanie,,Dlaczego nisko opłacany cień a nie dobrze opłacany Magnat?".
Odpowiedz
Poprawka. Diego nie jest cieniem tylko przywódcą cieni. I skąd wiesz, że cienie mało zarabiają (polowania kradzieże)? Zresztą wyobrażasz sobie jakby np Arto albo, któryś z magnatów byłby na miejscu Diega? Ja nie
Odpowiedz
Diego jest przywódcą cieni wspomniał o tym na początku przygody po Gothic ale jak ktoś nie czyta to się niema co dziwić a co do pytania ile zarabiają cienie to nie wiem
Odpowiedz
Odpowiedź jest prosta: Niezależność! Dzięki temu Diego mógł robić co mu się żywnie podoba i nikt mu nie patrzył na łapy.
Odpowiedz
Bo bycie Magnatem jest nudniejsze.

A cienie zarabiają tyle, ile ukradną (ew. upolują)
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Tematu do dyskusji nie da się odkopać. Co najwyżej odświeżyć .
Jest tylko pięciu magnatów i wszyscy zapewne już na początku popierali Gomeza i brali udział w wielkim buncie. Strażnicy to ci pozostali, którzy po walce zerwali zbroje z trupów. Zaś potem do grupy dołączali typowi siepacze, więc łucznik nie miał szans, bowiem bardziej tam dominuje walka bronią białą.
Poza tym rygorystyczny tryb życia i natłok obowiązków mógłby nie przypaść latynosowi do gustu.

Hello darkness, my old friend...
Odpowiedz
← Gothic

Dlaczego Cień a nie Magnat? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...