[Diablo] Poziom Postaci

W jakim przedziale znajdowała się wasza postać

1-20 poziom (2 głosy [2.94%])
21-30 poziom (3 głosy [4.41%])
31-40 poziom (5 głosów [7.35%])
41-50 poziom (3 głosy [4.41%])
51-60 poziom (5 głosów [7.35%])
61-70 poziom (5 głosów [7.35%])
71-80 poziom (9 głosów [13.24%])
81-90 poziom (18 głosów [26.47%])
91-99 poziom (18 głosów [26.47%])
Moja znajdowała się w przedziale 81-90 poziom aż przeszedłem piekło
Odpowiedz
Ja miałem 75 poziom. Ale to był dopiero 2 akt na piekle. Save'a mam u kuzynów.
Odpowiedz
61 70 nigdy nie przeszedłem całego pieka bo mi sie nudziło a po tem od nowa grałem
Odpowiedz
ja miałem 92 pewnym barbem na battle.necie
Odpowiedz
Mój nekromanta miał 65 pszy Końcu piątego aktu na koszmarze, a potem gra mi się znudziła.
Potem grałem amazonką i doszłem do początku koszmaru z 40lvl.
Granie ciągle na tych samych aktach szybko sie nudzi.
--------------------------------------------------------------------
Lepiej ściągnąć mod Hell on earth w tedy to się poziomy dostaje
(pierwszy akt min. na 25lvl.)
Odpowiedz
Ja miałem barba na 63 poziomie na Clasicu i później kiedy zdobyłem Lorda to się okazało, że ta postać sobie nie radzi nawet na normie .
Odpowiedz
Doszedłem do 90 na Battle.necie, ale potem siadło i już nie gram...
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
Doszedłem do 60 ktoregos, ale nie na battlenecie, ale to byly doslownie miesiace gry (jak nie rok), bo tyle przy komputerze bym niewytrzymal zeby grac sobie codziennie
Gothic Shadows Modteam:
Odpowiedz
Ja w diablo grałem ostatni raz z trzy lata temu. I o ile pamiętam to miałem powyżej 40 lvl Druidem przy Diablo na Koszmarze : Potem pożyczyłem Diablo i wróciło w kawałkach (na szczęście była to kopia zapasowa ).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
miałem kilka postaci w przedziale 80-90. w sumie nigdy tego nie przekroczyłem, bo moje postacie średnio na to pozwalały (sorc na MF (ok 88-89), pal na charge (pierwszy ok 86, 2gi ok 82, teraz mam chyba 3go ok 80), więcej mi jakoś do głowy nie przychodzi. a... była jeszcze ama na bow/spear ale stwierdziłem że mieszna ama potrzebuje za dobrego staffu. więc zacząłem robić tylko spear. no i mi się póki co znudziło, bo odkryłem lineage 2.
oczywiście mowa o cBN
Odpowiedz
Ja osiagnołem 82 barbarzyńcą . A potem płytem i brat zrysował że nie poszła .
Odpowiedz
Wojownikiem?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh napisał

Wojownikiem?

Hehe :lol:. Dobre, nie Medivh? Tylko przydałby się jeszcze jakis emotikonek w Twoim poście. Ale jeszcze lepsze jest "osiagnołem" :lol:. Widać wojownicy nie potrzebują wyskokiego współczynnika inteligencji . A tak na poważnie nie wiem czy chodziło o barbarzyńcę czy o paladyna.

Ja nie mam się czym pochwalić. Kiedyś była jakaś czarodziejka na 38, druid na 34 i paladyn na 28. Poza 40 nie wyszedłem, także nie łam się Med, nie jesteś najgorszy .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Chciałem przeprosic poprawiam na : barbarzyncą
Odpowiedz
ja jak w ta giere zaczynałem grac bylem jeszcze maly wiec mi cienko szlo, potem jak bylem starszy i probowalem jeszcze raz zagrac nie potrafilem go odpalic bo cos sie chrzanilo, a teraz nie moge znalezc plyty z grą dziaki czemu moge zaznaczyc przedzial mojego lvl: 1-20:P:P
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz

Cytat

Poza 40 nie wyszedłem, także nie łam się Med, nie jesteś najgorszy


O Rince, ale mnie pocieszyłeś

Cytat

Tylko przydałby się jeszcze jakis emotikonek w Twoim poście.


Wiesz, rozważałem to, ale nie zdecydowałem się na żaden

A tak żeby nie offtopować to miałem jeszcze kiedyś barba i doszedłem coś powyżej 20 lvl :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja doszedłem moją postacią Zabójczyni do 85 lvl, raz w życiu mi się poszczęściło i zdobyłem fajny przedmiot, załatwiłem sobie ekwipunek, a teraz już nie gram. Najprawdopodobniej postać mi już wygasła.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Moja najlepsza to w tej chwili czarka na 88 lvl zimno - ogień ubrana mniej więcej na mf
Odpowiedz
Ja miałem 74 lvl (Paladyn) i nie chciało mi się już zabijać po raz setny Diablo, Duriela, Mefisto i Andariel. Szkoda, że nigdy nie grałem w Diablo z dodatkiem, wtedy mógłbym zabić jeszcze kilka razy Bhaala
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Poziom Postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...