Wojownicy

Czy grał ktoś w MMORPG zaprzyjaźnionego z GE - Wojownicy? Jest to tekstowy MMORPG podobny do Vallheru (ale nie na jego silniku). Bardzo fajnie się gra. Jest trochę uboższa od Vallheru ale IMO lepsza. Niestety w klasach nie można wybrać maga więc wziąłem mnicha (nigdy nigdzie nim nie grałem więc jakaś odmiana). Każda akcja kosztuje określoną ilość tur. Co dwanaście minut dostaje sie 1 turę. A zresztą co ja będę gadał. http://www.wojownicy.imro.pl/


Tonari no Totoro!
no wszystko fajnie pięknie ale może mi ktoś powiedziec jak się wyposaża w zakupionu ekwipunek ??
Gra wciągnęła mnie na początku, ale po kilku dniach znudzila się Nie jest zła, ale jak powiedział Nazin - monotonna.


Tonari no Totoro!
Też w to kiedys grałam, ale szybko mi się znudziło... Na początku wydawała sie fajna. No cóż.
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Dlaczego RIP? Kiedyś w to grałem, ale też mi się znudziło


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Ja w to w zeszłym roku grałem, mnie się wydawała za prosta, choć nie przeczę, że była całkiem ciekawa

Acha, ale rip, że się nie podoba, a nie, że rip mechaniczny


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Pod tym adresem tej gry nie ma. Zamykam.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
← Gry ogólnie
Wczytywanie...