Powstanie sequel "Alicji w Krainie Czarów"


Walt Disney wreszcie zgodził się na kontynuację Alicji w Krainie Czarów, filmu, który w 2010 roku podbił kina na całym świecie. Czy i tym razem okaże się przebojem?

alicja w krainie czarów

Wielbiciele "Alicji w Krainie Czarów" mogą być zadowoleni, bo scenariusz sequela napisze Linda Woolverton, autorka fabuły pierwszej części. Walt Disney ogłosił oficjalnie, że podpisał z nią kontrakt, ale nie wiadomo, czy film wyreżyseruje Tim Burton, a wśród aktorów znajdą się Johnny Depp, Mia Wasikowska, Helena Bonham Carter czy Anne Hathaway. Miejmy nadzieję, że tak się stanie, bo "Alicja w Krainie Czarów 2" bez gwiazd z pierwszej części, nie będzie tym samym filmem.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia sobota, 8 grudnia 2012, 14:23 napisał

Walt Disney wreszcie zgodził się na kontynuację "Alicji w Krainie Czarów", filmu, który w 2010 roku podbił kina na całym świecie. Czy i tym razem okaże się przebojem?

Chyba kasowym przebojem - bo tego filmu nie dało się zwyczajnie zdzierżyć.. Ale teraz będę mądrzejsza, na seguel to się już na pewno nie wybiorę do kina.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Nie wiem, czy jest tu pole do posiadania nadziei. Gwiazdy poprzedniej części w dużej mierze zawiodły, najbardziej zaś największa z nich - reżyser. Proponuję również Harry'ego Pottera 9 i Dzieci z Bulerbyn 2, podobny poziom koncepcji.
Odpowiedz
nie wiem jak wy ale ja sie ciesze, że powstanie kolejna część. Ale oby wystapił JOhny Depp, świetnie wcielił sie w role szalonego kapelusznika i bez watpienia to bedzie hit, tak jak cześć 1.
Odpowiedz
Jak się pierwszej nie dało oglądać to z tym...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Nowości

Powstanie sequel "Alicji w Krainie Czarów" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...