RYL

Kto gral w ta niedawno wypuszczana gierke - Risk Your Life(RYL).

Dla wszystkich ktorzy o niej nie slyszeli postaram sie pokrotce o niej opowiedziec a mianowicie w tej grze wcielamy sie w jedna z dwoch ras: ludzi lub orkowo podobne przypakowane stwory. W grze chodzi o to aby rozwiazywac misje dowana przez NPC a takze walce z rasa przeciwna a takze zdobyc slawe dzieki ktorej mozna nawet wygrac pieniadze(sa dla najlepszych graczy co miesiac losowane nagrody[ takze pieniezne])......

Niestety gierka jest platna ale mozna sciagnac wersje beta(DARMOWA) oto link http://www.ryl.com.my/ zainteresowanych zapraszam na pm badz gg
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Czy ma to jakas normalna grafikę? Tzn. nie jakaś manga albo cuś w tym stylu?
Odpowiedz
nie to jest taki jakby wow tylko ze nie z taka kolorowa grafika :D ale grafia jest bardzo dopracowana tyle ze ja gram na niskich detalach
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja mam tę gierke, i powiem że jest nawet spoko. Bardzo mi przypomina Diablo II w ekwipunku.
Odpowiedz
http://forum.gexe.pl/index.php?showtopic=5842&hl=

[Dodano po chwili]

Jeżeli oczekujesz Ekhtelionie czegoś w stylu Ultimy, tyko nowszego, to nie masz co patrzeć. Wszystkie te gry MMo są podobne: walczysz z potworami, zbierasz przedmioty, robisz trochę questów, chodzisz na party, walczysz na PvP lub PvM. A RYL właściwie jest do PvP. Poza tym jest ubogi.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

RYL - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...