[Shadowrun Returns] Pierwsze wrażenia

20h? To żeś się lenił. Ja ukończyłem w 10h.

Innymi słowy, dostaliśmy niepełny produkt. Jeśli za następne kampanie będą chcieli pieniążka, to się zniesmaczę.

Dalej - potrzebujesz znajomości angielskiego, która umożliwia Ci czytanie książek. Po prostu. 3/4 gry to lektura.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia poniedziałek, 29 lipca 2013, 09:47 napisał


Dalej - potrzebujesz znajomości angielskiego, która umożliwia Ci czytanie książek. Po prostu. 3/4 gry to lektura.


Oj tam, wystarczy grać w oknie z elektronicznym słownikiem pod ręką. To wystarczy, jeśli jako tako znasz angielski, aby nadrobić swoje braki. Przy okazji - to też nieźle podszkala człowieka. Wiem dobrze po sobie, bo w ten sposób przechodziłem Daggerfalla i M&M VI
Odpowiedz
Te, Hassan, a propos lenienia się - to Ty się nie leń i dawaj Khelgrinowi Kielich Wiedzy

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Khelgrin Krwawy dnia poniedziałek, 29 lipca 2013, 02:34 napisał

Ajajaj, byłbym zapomniał. Nie przebijałem się przez całą tą waszą dyskusję w komentarzach, ale jeśli jeszcze nikt nie odpowiedział: cytaty śmierdzą na kilometr Neuromancerem Williama Gibbsona.


(Sam bym to napisał wcześniej, ale nie chciałem czitować z pomocą gugli
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
A tak, tak, pamiętam, już nadaję. Ding ding.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
To tak w duuuuużym skrócie, opłaca się to kupować bez większej nadzieji na to, że kupię dodatki?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Artykuły

[Shadowrun Returns] Pierwsze wrażenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...