[GII] Jakie potworki...

Tak jak w temacie: Jakie potwory was wkurzają i dlaczego?

Mnie najbardziej wkurzają Kriowijcy, ponieważ głupio latają wokół nas i ciężko jest je trafić, gdy nadlatują nam nad głowę to trzeba się cofnąć aby go uderzyć, oraz często są w grupach i ciężko jest je pokonać początkującą postacią.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
mnie też wkurzają krwiopijcy z tego samego powodu i jeszcze orki bo latają w kołko i nie da się w niego trafić
Odpowiedz
No bo ja wiem...Gobliny są wkurzające, szczególnie w większej ilości...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Się zgadzam z Vampirem , hehe np. W G I w tej jaskini gdzie leży księga potrzebna do wezwania Śniącego (Kalom musi się nauczyć korzystać z kamieni ) , jest tam całe "zasranie goblinów.....normalna maskakra , jest ich pełno.....fakt wkurzają bo latają wkoło jak durne , ale z drugiej strony to jak jesteśmy potężni to tak fajnie......gdzie nie walniesz mieczem to pada jakiś goblin......mozesz walić na oślep a i tak jakiegoś zabijesz...jest ich tam od hu.....
Odpowiedz
Ale kiedy nie jesteś SUPER poteżny przyprawiają cię one do ku*wicy! Biją cie, ty nie możesz trafić..grrrr..Ork przynajmniej jak przywli to zgon. A te małe cholery biją i biją a ty trafic nie możesz pfff...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A szczególnie jak jest ich w cholerę, a potem jeszcze przychodzą orki
W GII Czarne gobliny to przerąbana sprawa dla początkującej postaci... Dla zaawansowanych również
Odpowiedz
Ale te zdechłe (nieumałe) są jeszcze gorsze. Ale żadko jest ich dużo w jedym miejscu...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Najbardziej upierdliwe są gobliny(np. jaskinia z almanachem w GI ), ale najbardziej nie lubie jednak orków. Zaatakujesz jednego to rzucają się wszystkie(i ten odgłos wyciągania z 10 Krush-Warroków < ).
Jeszcze poszukiwacze są upierdliwi. Raz sobie ide drogą, trzymałem guzik biegu i coś robiłem na chwile poza ekranem, nagle patrze, a ja wpadam na poszukiwacza, który sobie spacerkiem przywędrował drogą, którą biegłem. Naszczęcie szybko się zorientowałem
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Poszukiwaczy też nie lubie, ide sobie w trzecim rozdziale przez las, przechodze przez drzewo i wpadam na jakąś czarną postać, mało zawału nie dostałem. Naprawdę, na początku to się ich bałem, ale teraz ich wycinam równo.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
I dobrze robisz. Tylko że denerwują tym soim machaniem i gadam "HAHAHA jesteś mój" blablabla. Trochę to denerwuje i musimy czekać aż sończy tę głupoty gadać oraz tę inkantację czy jak to nazwać. A że jest ich dużo często się to zdarza...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Krwiopijcy - trudnosc trafienia
Gobliny - trudnosc trafienia
na poczatku Wilki - (szybkie ataki nas oszamiają)
Poszukiwacze- trace czas na te ich durne gadki

Niemam wiecej faworytów w tej dziedzinie
Gothic Shadows Modteam:
Odpowiedz
Bandyci:) - Wkurzający, trace czas na gadanie itp
Poszukuiwacze- Słabe, a gadaja jak głupie.
Krwiopijce- Czasamiwzlatują wysoko że tzrab odłożyć miecz

To chyab tyle:P
..:: XeNoX ::..
Odpowiedz
Ja nie odchodzę od schematu Krwiopijcy, poszukiwacze, gobliny.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Oryginalny nie będę:

- krwiopijcy
- poszukiwacze

Odpowiedz
A mnie najbardziej wnerwiają Golemy Mało za nich EXP, a zabić cholerstwa trudno.
Krwiopijców można odprowadzić, a Gobliny giną po jednym uderzeniu, więc nie są tak denerwujące. Orkowie są... głupi -> palisada i po problemie
Odpowiedz
na poczatku w sumie wszystko na swoj sposob jest trudne ale gdy sie 10 raz gierke przechodzi to ma sie juz te swoje sposoby na walke....a jesli chodzi o poszukiwaczy czy bandytow to juz na pamiec wiem ktory kiedy i co mwi wiec ich z kuszy wybijam szybciutko hehe:)
Odpowiedz
Mnie wkurzają:
Gobliny-bo biegaja w koło i trudno je trafić.
Krwiopijcy-ba jak nadlecą nad głowe to nawet łuk,kusza albo magia nie pomogą.
Harpie- to samo
Odpowiedz
No nie mówcie, że żadnego z was nie wkurzają chrząszcze! Małe to to jest i trudno je trafić mieczem, trzeba stanąć w odpowiedniej odległości od niego Ja chrząszcze zawsze zabijam z... kuszy Bo inaczej to można dostać tego co powiedział VL o goblinach (ja tego nie powiem bo nie chcę dostać ostrzeżenia za używanie wulgaryzmów).
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
mnie wkurzają krwiopijcy bo latają i niemożna ich trafić i trole bo jak cie trafią no odlatujesz
Odpowiedz
Mnie najbardziej wkurzają gabliny (szkielety)
Odpowiedz
← Gothic

Jakie potworki... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...