[MUZYKA] Linki godne polecenia



Rozwala mnie to, że Beardyman, który na koncertach robił już country-dubstep o jajku, teraz nie wytrzymał. A-ciu!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Znalazłem po skasowaniu, cover lepszy nawet od oryginału:

Odpowiedz
Dziś poznałem utwór i od razu polecam. Magia, po prostu magia. Warto też wspomnieć, że tworzą tę magię artyści z Krakowa!

Odpowiedz
http://www.youtube.c...h?v=Z6hL6fkJ1_k

Zainfekowane Grzybki!

Ogólnie słuchałem ich dawno temu i ostatnio przez Spotify odnowiłem z nimi znajomość. Vicious Delicious to ich najlepsza płyta so far.

No, jeszcze mega jest ten singiel:



Ale to głównie dlatego, że ja mam coś do jamajsko brzmiących wokali.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Kiedyś o tym słyszałem, śmieszna sprawa

Podobnie, jak to

Odpowiedz

Z teledyskiem
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
To tak na rozruch, ot - samodzielny hymn dla ludności na cześć mojego powrotu z przymusowego urlopu Buziaki dla Vena :*

Odpowiedz


PCIU PCIU!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Yyy okej...

Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Muzyka jednak faktycznie łagodzi obyczaje. Siada człowiek zmęczony, obity, wkur... wnerwiony po paru awanturach i zapodaje sobie to:




In the name of chillout
Odpowiedz
Stare czasy mi się przypominają jak tego słucham Jakość nienajlepsza.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Czy wiedzieliście, że TOM CRUISE POTRAFI ŚPIEWAĆ?



Skrajnie słaby bardzo pseudo musical, zwłaszcza w oparciu o tę blondi barbie Britney z samego końca piosenki, ale Cruise zaskoczył mnie tu pozytywnie.
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Linki godne polecenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...