Shadowrun Returns – Premierowy zwiastun


Dotychczasowe materiały o Shadowrun Returns pochodziły z wersji alfa, dobrze więc jest wreszcie obejrzeć coś, co przedstawia pełną wersję gry. Mianowicie mowa tu o premierowym zwiastunie, prezentującym poszczególne klasy, jakie znajdziemy w produkcji studia Harebrained Schemes oraz pokazującym fragmenty rozgrywki. Jeśli kickstarterowa gra, stanowiąca połączenie klimatów cyberpunku i fantasy, Was zainteresowała, zapraszam również do przeczytania jej zapowiedzi.

shadowrun returns

Plik wideo nie jest już dostępny.

"Shadowrun Returns" zadebiutuje na PC i tabletach 25 lipca.

Odpowiedz
Ale się jaram na tę grę.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nie płoniesz sam, Matt.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Mam pytanie.
Będzie wersja polska tej gry? Chodzi mi o napisy
Odpowiedz
Na ten czas nie, ale w przyszłości - kto wie. Nie można wykluczyć opcji przetłumaczenia "Shadowrun Returns" na język polski, lecz jest to raczej mało prawdopodobne. Niestety. Ale można zawsze doszlifować sobie angielski Ja mam przynajmniej takie plany, jednak łatwo nie będzie, bo mam awersję do obcych języków
Odpowiedz
Już zostało 6 dni do premiery Shadowruns! Cytat: "Będzie wersja polska tej gry? Chodzi mi o napisy" - Też dołączam do pytanie, bo słabo znam j.angielskiego.
Odpowiedz
Jak wyżej napisałem - na razie nie, lecz jasnowidzem nie jestem, więc w przyszłości ktoś może zechcieć nas przyjemnie zaskoczyć Chociażby jakaś grupa zajmująca się tłumaczeniami gier jak Graj po polsku czy Iron Squad albo sami twórcy kogoś zatrudnią.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirXan dnia piątek, 19 lipca 2013, 15:26 napisał

Już zostało 6 dni do premiery Shadowruns! Cytat: "Będzie wersja polska tej gry? Chodzi mi o napisy" - Też dołączam do pytanie, bo słabo znam j.angielskiego.

SirXan, wybacz osobiste pytanie, ale...
niemal zawsze widzę w Twoich postach dziwną, niepoprawną składnię lub odmianę przez przypadki. Nawet myślałem, że może jesteś obcokrajowcem, który nie zna dobrze polskiej składni i przypadków (albo czasem wspomagasz się translatorem, który niestety też z reguły za dobry nie jest). A tu raptem dopytujesz się o polskie napisy i piszesz, że słabo znasz angielski... jestem trochę skołowany. No i nie miej mi tego za złe, ale jeśli jesteś Polakiem, to Twoje błędy są tragiczne.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
@porfirion Cytat: "Twoje błędy są tragiczne." - TRAGEDIA!!!??? Przesadzasz i nie wiesz, co to znaczy słowo "tragedia". Trochę mniej złośliwości. Jestem niesłyszący i dlatego słabo uczyłem się j.polskiego w szkole dla normalni. Nie mówiąc o tym, że również mam kłopot do pamięci przypadki słownictwo. Nie mam problemu do czytanie, ale pisanie już tak, jeśli chodzi o przypadki i inne drobiazgi gramatyki. Jeśli moje teksty są fatalne, to masz rację, ale czy myślisz, że ja tak chciałem i że jestem zadowolony? Co mogę poradzić z moim wadach? Zaznaczam też, że do pisanie nie używam translator Google.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirXan dnia piątek, 19 lipca 2013, 16:29 napisał

Jestem niesłyszący i dlatego słabo uczyłem się j.polskiego w szkole dla normalni. Nie mówiąc o tym, że również mam kłopot do pamięci przypadki słownictwo.

Przepraszam, nie chciałem być złośliwy, nie wziąłem takiej możliwości jak Twoja sytuacja pod uwagę Jeszcze raz przepraszam... chyba rację mają ci, co mówią "ciekawość - pierwszy stopień do piekła", bo z głupiej i właściwie niepotrzebnej ciekawości Cię uraziłem...
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Ale Firefox podkreśla błędy takie jak literówki, a jeśli nie masz problemu z czytaniem i czytasz, to znajomość składni i poprawnej konstrukcji zdań wyrabia się w Tobie w sposób naturalny. Trochę naciągana ta wymówka.

Jeśli, jak piszesz nie jesteś zadowolony z tego stanu rzeczy, to w przypadku pisania powinieneś tym bardziej wykazywać się pietyzmem i kilkukrotnie sprawdzać i czytać swoje posty przed wysłaniem, nie mówiąc o tym, że jeśli wahasz się w przypadku jakiejś językowej zasady, bogactwo wiedzy trzymanej w przepastnych meandrach Internetu na pewno Ci z tym pomoże.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
@porfirion Nie mam do Ciebie żalu i nie martw się. Miło mi, że przepraszasz. Już w porządku. Nie jesteś pierwszy przypadek, jakie spotkałem. To dobrze, że troszczysz się dobro język polski.
Odpowiedz
@Hassan' Wiem co masz na myśli. Ale poprawi tylko błędy ortograficzne w stopniu ograniczony. Ale nie poprawi to błędy przypadki i drobne gramatyki. Jak piszę komentarz w GameEXE, to firefox nie ostrzega mi o błędy przypadki i takie tam. Nawet Microsoft Office pozostawia wiele do życzenia, bo nie jest całkowicie wolny od błędy ortograficzne (naprawdę!). Jeśli chodzi o plugin do Firefox, to proszę podaj mi nazwa. Bo przyda mi się.
Odpowiedz
@Hassan Cytat: "kilkukrotnie sprawdzać i czytać swoje posty przed wysłaniem" - Łatwo Ci mówić. Nawet nie wiedziałem, który z przypadki pasuje. Również miałem kłopot do pamięci przypadki, żeby to zapamiętać wszystko. Ale nie poddaję się NIGDY i może w przyszłości to się zmieni. Mam taką nadzieję. P.S. Wszystko przez to, że w mojej większości latach często czytałem, a BARDZO RZADKO pisałem. Muszę częściej pisać, aby się rozwijać. Czytanie i pisanie to dwie różne dziedziny doświadczenie.
Odpowiedz
Również czekam na tą grę z niecierpliwością ale zwiastun to nie porywa.
Odpowiedz
Troche ,,strasznie" to wygląda...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Cytat

Troche ,,strasznie" to wygląda...


Cytat

Zgadzam siem z tym Dalejem. Gra wyglonda mi na stara taka jaka se z androida odple. wogule rzut izo to po co, skoro jest 3d? Co oni robia? intro wyglonda mi na bardzo slabe, nie to co przy tych od blizzarda. a wogule to elfy, trolle i cyberpank ze co? to gupie i mnie nie interesuje. '


Odpowiedz
Chodzi mi, że nawymyślali i zwiastun-klapa.
Nie gra.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Dobrzy bogowie, czy Tokar jest tym, który puka?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Nowości

Shadowrun Returns – Premierowy zwiastun - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...