Natalie Portman vs Jessica Alba

Która z panien ładniejsza jest ? :P

Natalie (2 głosy [11.76%])
Jessica (15 głosów [88.24%])
Która z owych dwóch panien jest Waszym zdaniem urodą obdarzona hojniej?

Natalie Portman

http://www.natalieportman.com/picstemp/Nat...ortman%2089.jpg
http://www.personal.psu.edu/users/k/m/kmh2...lie-portman.jpg

Jessica Alba

http://neuromancerwp.free.fr/Jessica%20Alb...%20-%201600.png
http://www.scififx.com/graphics/darkangel/...xim%20pict1.jpg


Zasady http://rpg.livenet.pl/forum/index.php?showtopic=3339
Jassica moim zdaniem o wiele ładniejsza
Jeżeli mi pokażesz zdjęcia na których nie mają 2 cm. tapety na twarzy to wtedy bedę oceniał :mrgreen: (Zawsze podobała mi się Natalie )

Zawsze i wszedzie Alba! Jestem fanatycznym wielbicielem jej urody.
Trudny wybór... Natalie była rewelacyjna w "Ataku klonów", ale na przedstawionych obrazkach rządzi niewątpliwie Jessica. Ech, chyba jednak Jessica...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




No cóż wybór był dla mnie trudny, gdyż nie znam imion i nazwisk aktorów, którzy grają w filmach. Po prostu nie przywiązuje do tego wagi (jakiś tam aktorów znam ). Ocenienie na podstawie wyglądu też było trudne. Ale mój wybór padł na Jessicę. Dlaczego? Nie mam pojęcia. Wydała mi się po prostu ładniejsza ;p


Tonari no Totoro!
Na pytanie postawione w temacie nie wypowiem się ale musze coś tu skomentować.

Cytat

Trudny wybór... Natalie była rewelacyjna w "Ataku klonów", ale na przedstawionych obrazkach rządzi niewątpliwie Jessica. Ech, chyba jednak Jessica...


Na jakiej podstawie uznałeś, ze ona byłą rewelacyjną? Toż to jedna z jej gorszych i bardziej dzrzewnianych ról... (nie mówiąc, że byłą często zamieniana tam z Keirą Knightley). Już ciekawszą rolę miała w Leonie.
Nie zrozumieliśmy się. Jako aktorka zagrała tak naprawdę tylko jedną, genialną rolę: "Leon zawodowiec" oczywiście. W "Ataku klonów" zaprezentowała natomiast nieprzeciętną urodę i dziesiątki fatałaszków , które zmieniała co chwilę. Umiejętności aktorskich Natalie w tym filmie jakoś nie zauważyłem...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Mi takze bardziej sie spodobala Jessica Alba,a czemu? hmmm moze dlatego iz nie prezentuje takiej jakby ;,, krzykliwej urody" jesli rozumiecie o co mi chodzi. :D
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Mi też się bardziej podoba Jessica ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


I ja nie będę wyjątkiem:] Głosuję za Jessicą...ładniejsza według mojego skromnego zdania...I nie miałem żadnych wątpliwości i problemów z wyborem:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Będę oryginalny, mój wybór to... Jessica

Chociaż, jak dasz zdjęcie bez makijażu to wtedy oceny będą bardziej obiektywne
Niestety ciezko jest znalezc z necie zdjecie bez makijazu takiej modelki
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Na czym polega idea tego tematu, bo chyba nie rozumiem. Napiszę Jessica i już, tak? A później będzie kto jest piękniejszy Pudzian czy Lepper i też ktoś napiszę Pudzian inny Leper i tak w kółko? Ej... przesadzacie .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Jessica jest boska i to nie podlega dyskusji

Cytat

Na czym polega idea tego tematu, bo chyba nie rozumiem. Napiszę Jessica i już, tak? A później będzie kto jest piękniejszy Pudzian czy Lepper i też ktoś napiszę Pudzian inny Leper i tak w kółko? Ej... przesadzacie icon_confused.gif.


Wiesz nie samymi grami człowiek żyje, a to jest swoisty odstresowacz i można popatrzeć na piękne kształty (a kto mówił , że będzie pudzian kontra Lepper? Swoją drogą dziwne porównanie )
Pomysl wiekszosci forum w szczegolnosci jego meskiej czesci podoba sie. Panie z drobnymi wyjatkami jak do tej pory nie protestowaly, chodz troche dziwne wydaje mi sie, ze z idea zalozenia meskiego odpowiednika tego topicu jako pierwszy wystartowal Rincewind.

Chyba najwyzsza pora na runde druga

Użytkownik Tokar napisał

Wiesz nie samymi grami człowiek żyje, a to jest swoisty odstresowacz i można popatrzeć na piękne kształty (a kto mówił , że będzie pudzian kontra Lepper? Swoją drogą dziwne porównanie )

No dobra, miejcie co chcecie, ale przeciez żeby poogladać zdjęcia modelek wystarczy wpisać nazwisko w wyszukiwarce. Nie mówię, że nie zobaczyłem fotek . Słodziutka jest Natalie na pierwszym zdjęciu . A to z Pudzianem, to się chyba sarkazm nazywa .

Użytkownik Slade napisał

Panie z drobnymi wyjatkami jak do tej pory nie protestowaly, chodz troche dziwne wydaje mi sie, ze z idea zalozenia meskiego odpowiednika tego topicu jako pierwszy wystartowal Rincewind.

A kto powiedział, że jestem za kolejnym durnym tematem? Ja? Broń Boże. Wystarczy jeden. A, że mężczyźni są większością tego forum... cóż, tak bywa.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Jest już 11 do do 1 . Jassica Wygrała . Czy tylko jedna osoba głosuje na Natalie ??
← Karczma
Wczytywanie...