Admin&Mod Log

Usunąłem post gościa z tematu The Pride of Taern - wstawił link referencyjny. Wywaliłem też z tematu inne takie linki.

Dzięki za raport!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ranger Krzyś za konsekwentny turbotrolling, zgłaszanie bezsensownych raportów i niezliczone, rażące irracjonalnością spamy, zostaje "uhonorowany" wizytówką przedstawiającą go innym użytkownikom - SYGNATURĄ STARFISH HITLERa, gdyż tylko on oddaje skalę trollollo tego jegomościa.
Odpowiedz
Poszedł temat Cześć, autorstwa Gościa Andersona PL. Mimo szlachetności zamiaru, Gościowi Andersonowi PL nie przeszkodziło to założyć tematu w złym dziale i nie zarejestrować się, co czyniło jego przedstawienie się bezużytecznym.

Poza tym, jak słusznie zauważył Lavo, nasz gość mimo próby przedstawienia się, nie zrobił tego.

[Dodano po 2 dniach]

Zablokowałem możliwość pisania użytkownikowi DarmoweDoladowanie. BEZLITOSNY spam, zdążył zamieścić 4 tematy przed blokadą pisania. Wnioskuję o bana, lub kasację.

[Dodano po 13 minutach]

I jeszcze poszedł post gościa, łudząco podobny do tego, którego kasowałem kilka dni temu.




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Aaa... właśnie - zamknęłam na prośbę Trila dwa tematy z forum Faerunu: WOJNA! Y vs TheD oraz Mniej gadania, a.... Dziękizaraportdousługniepolecamsię.

Do tego skasowałam kilka tematów botów, zanim zauważył je Hassan' (Muahaha! A masz! Nareszcie!)
Odpowiedz
Zniszczyłem post gościa_dziwaka* z tematu Allods Online. Zaiste, dziwne to było, pozdrawiamy.
Odpowiedz
Połączenie tematu o problemie z dziennikiem w BG TuTu z tematem ogólnym o modach do BG. Tam jego miejsce.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Gdy miasto śpi, budzi się mafia i atakuje spamem pt. Mafia Legend w dziale Ogólnie. Strzał mocno chybiony, bo zbudził się Catani i wysłał mafię tam, gdzie jej miejsce.
Odpowiedz
A ja skasowałem ten drugi, identyczny temat. To była piękna kooperacja.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Zmieniłam nazwy tematów "Gdzie można dostać tę grę?" oraz "Jak nie zasnąć?"
Odpowiedz
Poszedł temat-reklama z działu o RPGach przeglądarkowych.

[Dodano po 7 dniach]

Powstrzymałem, zbanowałem i skasowałem tematy ostrego spam bota. Zanim udało mi się to zrobić napisał ich pięć.

[Dodano po 37 minutach]

Ściągnąłem też punkcik ostrzeżenia Lavo. Nie ma już forum Fae, od nadania minęło pół roku, a myśmy to (chyba) przegapili przy okazji powszechnej amnestii.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Usunęłam dwa posty pana, który bardzo chciał porady w sprawie schodów strychowych. Tylko pan chyba fora pomylił, a już na pewno tematu, chyba, że te schody miały byś z PlayStation albo Xboxa.
Odpowiedz
Cały czas usuwam tematy i posty rozmaitych botów - zebrałoby się ich już z kilkadziesiąt - o większości dowiaduje się dzięki raportom, więc cheers dla raportujących!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
SUMMER PARTY CAMP 2013 wyjechał z serwisu, jako spamowa masowa reklama.
Odpowiedz
Kasacja posta gościa o programach do edycji filmów z tematu [Wiedźmin] Powrót Białego Wilka - FAQ. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Usunąłem pół podwójnego posta gościa Thorota z tematu o nowym zwiastunie Hobbita.

[Dodano po 11 dniach]

Za 24h pójdzie post gościa (i mój) z tematu o [color="#fae555"]roocie tabletu[/color] - gość nie dość, że nie doczytał ze zrozumieniem, że na forum o fantastyce pytania o rootowanie tabletu nie mają raczej racji bytu i google w tym wypadku czy się chce, czy nie jest przyjacielem, a klikanie w każdy pokazany przez wyszukiwarkę wynik nie jest raczej dobrym pomysłem, to popisał się też bogactwem inwektyw. Zna je aż dwie.




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Atak botów powstrzymany dzięki raportom, dzięki!

[Dodano po 8 dniach]

Kasacja postu Rinzlera z tematu [Dragon Age: Początek] Wielki Smok w Artykułach. Błędy ortograficzne, od których bolą zęby.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Gość_Gimli* otrzymuje mój administracyjny topór w temacie Shadowrun Returns - Półtoragodzinny gameplay. Reklama zewnętrznego serwisu, a przecież wiadomo, że

Odpowiedz
Trochę uporządkowałam spacje i literówkę w pierwszym poście Grzesia z tematu "Czy warto byś stolarzem?" (Przepraszam, miałam poprawić tylko literówkę, ale jak już tam byłam to i spacje sprzątnęłam.)
Odpowiedz


:O

To nie atak. To inwazja!

[Dodano po dobie]



To jest niemądre!

[Dodano po 11 dniach]

Poszły dwa posty gościa z tematu o Shadowrunie. Gość nie zjadł dziś rano swojej porcji słownika i prawdopodobnie zaniedbywał ten publicznie potrzebny obowiązek już od lat. Zresztą sam (chyba, moi kryptolodzy jeszcze analizują te wiadomości) dopraszał się o interwencję moda - no tom zainterweniował.

No i kasuję boty. Setki botów.

[Dodano po godzinie]

I kolejne posty gościa poszły w dal siną. A gość się zastanawia dlaczego i co się dzieje...

[Dodano po 2 godzinach]

Ranger, za karę, dostał kolejną edycję sygnatury. On wie za co, ja wiem za co, zostawmy to w tym miejscu.

[Dodano po 8 godzinach]

I poszedł post Dalejdalejpisowniogadżeta z tematu o słodkich dziurkach. Nie wiem jaką manierę Dalejdalej... Chcę stosować w swoich postach, ale mnie już się na nią skończyła cierpliwość.

[Dodano po 6 godzinach]

I kolejny post Daleja wyjechał. Powody te same co wyżej.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Przeniosłem temat Jak dostac sie do targowa z BG1 do BG2. Dzięki za raport.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...