[GIII] Miecz Mistrzowski

Wiecie gdzie jest projekt budowy miecza mistrzowskiego i składniki do jego produkcji?? Jeśli chodzi o skladniki to głównie interesują mnie dwie katany
Odpowiedz

Użytkownik Cor Angar Anf dnia Apr 13 2007, 08:10 PM napisał

Wiecie gdzie jest projekt budowy miecza mistrzowskiego i składniki do jego produkcji?? Jeśli chodzi o skladniki to głównie interesują mnie dwie katany

[post="58025"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Jedna z katana znajduje się pod Cape Dun a druga w klasztorze w Nordmarze..... Niestety szukałem cały dzień ale nie udało mi się znaleźć projektu budowy.... jak wie gdzie się znajduję to niech się podzieli...


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
W skrzynkach:
#36 Mistrzowski miecz 30.000G

Ale projekt wykucia nia mam pojęcia
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Projekty i bronie mozesz znalezc u chandlarzy ale to jest losowo, mi np trafil sie projekt tego miecza : u kowala w ben sali , u kowala w Okarze a dwie katany to ciezko zdobyc i te skrzynie "#..." niezawsze zawieraja to co powinny np w jakini w Reddock zamiast noza assasynow mialem luk assasynow a zamiast miecza mistrzowskiego w skrzyni #36 przy ktorej byly ogry w Varancie to zamiast miecza ja np mialem kusze 160 obrazen.
Odpowiedz

Użytkownik Cor Angar Anf dnia Apr 13 2007, 08:10 PM napisał

Wiecie gdzie jest projekt budowy miecza mistrzowskiego i składniki do jego produkcji?? Jeśli chodzi o skladniki to głównie interesują mnie dwie katany

[post="58025"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]






Wybacz... Tak leży w skrzynce pod cape dun i w klastorze w Nordmarze.... Dokładnie w jaskini pod Cape Dun
gdy zejdziesz na plaże będziesz musiał iść przy scianie Klifu... przy jaskini stoi parę topielców(raczej kiepscy przeciwnicy) wchodzisz do jaskini a tam tak z 5 ogrów siedzi.... idziesz dalej spotykasz parę pełzaczy schodzisz na sam dół i spotykasz chyba 2 lub 3 Smoki.... w jaskini jest wiele skrzyń otwórz wszystkie a napewno znajdziesz.... w Klastorze to po prostu jest w skrzyni....


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Nie da sie wykuc miecza mistrzowskiego,owszem przepis jest i mozna go dostac u kowali losowo.Natomias samego miecza nie da sie wykuc,bo jest bug i jest jedna katana w calej grze.Miecz Mistrzowski jest w 36 otwartej skrzyni.A co do tych skrzyn to pod Cape Dun jest 1 skrzynia.Nie wazne gdze otworzysz te skrzynie{ np.czy w kalasztorze,czy w Okarze lub pod Cape Dun}to i tak bedziesz mial bron na ktora wlasnie "przyszla kolej"->Zobacz temat kolejnosc otwierania skrzyn.
Odpowiedz
Projekty i bronie mozesz znalezc u chandlarzy ale to jest losowo, mi np trafil sie projekt tego miecza : u kowala w ben sali , u kowala w Okarze a dwie katany to ciezko zdobyc i te skrzynie "#..." niezawsze zawieraja to co powinny np w jakini w Reddock zamiast noza assasynow mialem luk assasynow a zamiast miecza mistrzowskiego w skrzyni #36 przy ktorej byly ogry w Varancie to zamiast miecza ja np mialem kusze 160 obrazen.


Nie ma reguły na numery tych skrzyń tzn. jeśli otwierasz skrzynie w której powinien być gniew innosa [48. W domu Larsona ( w Klanie Wilka )] ale jest to twoja pierwsza skrzynia którą otwierasz to będzie w niej #01 Nóż Asasyna.
I tak analogicznie wszystkie - otwierasz swoją drugą skrzynię [nieważne gdzie jest] będzie w niej #02 Łuk Asasyna.
Odpowiedz
Co do tego miecza mistrzowskiego. On ma taki bonus ,,Mistrz Dwu Ostrzy'' ale jak się nie ma nawet walki 2 ciachajkami to też działa?
Lfp for GvG
Odpowiedz
Raczej nie bo jak możesz być czegoś mistrzem bez podstaw ???





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
miecz mistrzowski da sie zrobic... w patchu 1.4 albo 1.5 (chodzi mi o community patche) mozna zdobyc dwie katany... jedna w skrzyni tak jak pisali inny a druga mozna wygrac na arenie w Mora Sul razem z ksiezycowym ostrzem
Odpowiedz
Jezeli gramy z community patchem ja mam wersje 1,7 to 1 katana jest w 14 kolejno otwartej skrzyni natomiast ja 2 nie dostalem od angara jak go rozwalilem w mora sul ale znalazlem 2 katane w grobowcu Haran Ho czy jakos tak. Ta misje dostajemy od Nefariusa zeby go eskortowac do tego grobowca a katana lezy po lewej wejscia do tego grobowca obok szkieletu.
Odpowiedz
Jak coś to nawet bez patcha 1.7 czy innych są dwie katany ZAWSZE tylko ciężko je znaleźć . Ja bez patcha znalazłem jedną w skrzyni obok Ishtar w jaskini z szakalami , a drugą w okolicach Bragi . Jakby chciał ktoś szukać to nie radze ponieważ każdy ma to gdzie indziej .
Jakby ktoś wiedział gdzie jest projekt Miecza Mistrzowskiego to pls niech napisze bo od kilku tygodni nie mogę go znaleźć .
Odpowiedz
miecz mistrzwoski da sie wykuc i nie chromolcie ze nie nie da trzeba dwie katany i cos tam jeszcze

Wstrzymaj się od rzucania mięsem i korzystaj z interpunkcji, grzecznie proszę. - Tokar
Odpowiedz
projekt miecza mistrzowskiego sprzedaje jak sie nie myle Enzo z Ben Sali za chyba 30 000 ;p
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Cannines dnia piątek, 11 maja 2012, 15:24 napisał

projekt miecza mistrzowskiego sprzedaje jak sie nie myle Enzo z Ben Sali za chyba 30 000 ;p


za 20.000 ale katan nie zdobylem.. nie chce mi sie łazic tak daleko
Odpowiedz
Słuchajcie rozwiązałem problem z katanami jadna jest w któreś tam z kolei ciężkiej skrzyni sprawdzcie sobie a druga koło Ishtaru tam gdzie jest Nefarius i chce was zaprowadzić do grobowca Horan-Ho i przy wejściu jest gargulec zabijecie go a za nim jest szkielet a koło nie katana przy wejściu Dokładnie

Mam nadzieje że pomoglem:D
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Morra dnia sobota, 14 kwietnia 2007, 21:47 napisał

Nie da sie wykuc miecza mistrzowskiego,owszem przepis jest i mozna go dostac u kowali losowo.Natomias samego miecza nie da sie wykuc,bo jest bug i jest jedna katana w calej grze.Miecz Mistrzowski jest w 36 otwartej skrzyni.A co do tych skrzyn to pod Cape Dun jest 1 skrzynia.Nie wazne gdze otworzysz te skrzynie{ np.czy w kalasztorze,czy w Okarze lub pod Cape Dun}to i tak bedziesz mial bron na ktora wlasnie "przyszla kolej"->Zobacz temat kolejnosc otwierania skrzyn.

W Gothic 3 jest jeszcze katana w świątyni Al Shedim:)
Tak na marginesie
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Omernon dnia piątek, 13 kwietnia 2007, 23:17 napisał

Jedna z katana znajduje się pod Cape Dun a druga w klasztorze w Nordmarze..... Niestety szukałem cały dzień ale nie udało mi się znaleźć projektu budowy.... jak wie gdzie się znajduję to niech się podzieli...


Projekt budowy mistrzowskiego miecza można kupić w Ben Sala
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Omernon dnia piątek, 13 kwietnia 2007, 23:17 napisał

Jedna z katana znajduje się pod Cape Dun a druga w klasztorze w Nordmarze..... Niestety szukałem cały dzień ale nie udało mi się znaleźć projektu budowy.... jak wie gdzie się znajduję to niech się podzieli...
Odpowiedz
← Gothic

Miecz Mistrzowski - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...